Trois enfants... dans le désordre (1966)

Dnes je 24.9. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Trois enfants... dans le désordre zdarma

 • Rok uvedení: 1966
 • Délka filmu: 1 hod 40 min
 • Země původu:  Francie
 • Originální jazyk: Francouzština
 • Žánr: Komedie
 • Formát obrazu: 2.35:1  (Panavision)
 • Barevné podání: Barevný
 • Zvuk: Mono

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režíroval:

Léo Joannon  (†65 let)

Producent filmu:

Alain Poiré  (†83 let)

Hudbu k filmu vytvořil:

Gaby Verlor  (99 let)

Kamera a efekty:

Henri Persin

Film uveden také pod názvy:

 • Three Disordered Children
 • Pos na ginete pateras horis na pantrefthite
 • Enas trellos pseftobabas
 • 3 enfants dans le desordre
 • Vão chamar pai a outro
 • Trois enfants... dans le désordre

Oficiální distributor:

Gaumont International

Shlédnout Trois enfants... dans le désordre film z roku 1966 online

Trois enfants... dans le désordre

Shlédnout film Trois enfants... dans le désordre

Videosoubor: TroisEnfantsDansLeDesordre-DVD-EuReKA-CZ.wmv

Stopáž: 01:40:55 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Jean Lefebvre  (Fernand)Bourvil  (Eugne Laporte)Pierre Tornade  (Un agent)Robert Dalban  (Le juge Gaubert)Rosy Varte  (Mme Duchemin)Jacques Legras  (Barnachon)Robert Lombard  (Chevassot)Gérard Lartigau  (Roger)Robert Rollis  (Un fonctionnaire)Paul Faivre  (Le patron du caf)Hubert de Lapparent  (Simonet)Alix Mahieux  (Mlle Chauchoin)Max Elloy  (L'appariteur)André Badin  (Un cambrioleur du coffre de l'entreprise)Yves Arcanel  (L'inspecteur)Roger Trapp  (Un gardien de prison)Jean Lara  (Le directeur de la prison)Jeanne Herviale  (Une mnagre)Pierre Doris  (L'impresario de zo)Fernand Berset  (Le contrematre)Max Desrau  (Le pre la mairie)Jacques Mancier  (Vertex)Henri Coutet  (Le garon de bureau)Jean-Henri Chambois  (Le juge d'instruction)Jacques Préboist  (Un agent)Henri Guégan  (L'inspecteur la poste)Jean  (Georges)Michel Charrel  (Un cambrioleur)Pierre Vaudier  (Un invit noce)Marc Arian  (Un extra la noce)Uta Taeger  (Zo)Christine Aurel  (Bb)André Tomasi  (Le domestique d'Eugne)Serge Martina  (Un inspecteur)Émile Riandreys  (Un invit la noce)André PhilipJeanne Colletin  (lisabeth)Kempetian  (Un cambrioleur)Eric Donat  (Un complice de Roger)Anne  (Marguerite)Marc Laurent  (Un complice de Roger)Antonio Ramirez  (Ferreira)


Film Trois enfants... dans le désordre přidal do databáze uživatel milanko99, za jeho úsilí mu děkujeme. Milanko99 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Kwaidan

Kwaidan

Dvoudílný japonský barevný širokoúhlý online film Kwaidan režiséra M. Kobajašiho obsahuje čtyři strašidelné povídky. První dvě povídky Černé vlasy a Sněhový královna jsou uváděny pod názvem Kwaidan Černé vlasy (Filmový přehled 16/1967), druhá dvojice Muž bez uší a Šálek pod názvem Kwaidan Muž bez uší Kwaidan patří podobně jako Rašomon, k těm nemnoha filmům japonské produkce, které přibližují západní mentalitě vzdálený duševní svět, aniž ho zkreslují a přílišně zjednodušují... shlédnout film »

Mistrovské dílo

Mistrovské dílo

Pro svůj online film potřebují herečku, která je však odmítne vášnivé milovníky filmu vyslechnout a tak se rozhodnou pro krajní řešení pro únos. Doufají, že se její nepřátelský postoj změní, až jí představí své mistrovské dílo Carolo a Benito jsou dva ztracenci, kteří to nemají v hlavě úplně v pořádku. Oba vášnivě milují film a napsali scénář, který by měl Benito režírovat a Carlo si v něm zahrát hlavní roli. Potřebují však také herečku a jako svou múzu si vyberou Amandu Castrovou... shlédnout film »