8 hlav šílenství (2014)

Dnes je 19.8. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
8 hlav šílenství zdarma

Hodnocení filmu:

5.2 / 10

Film režíroval:

Marta Nováková  (44 let)

Producenti filmu:

Viktor SchwarczJulietta Sichel

Hudbu k filmu vytvořil:

Vladivojna La Chia  (36 let)

Kamera a efekty:

Lukáš Hyksa

Film uveden také pod názvy:

  • 8 hlav sílenství

Oficiální distributor:

8Heads Productions

Shlédnout 8 hlav šílenství film z roku 2014 online

Netradiční životopisný film o ruské básnířce Anně Barkovové (1901–1976).Sovětské Rusko, rok 1921 - mladičká Anna má před sebou hvězdnou kariéru, právě jí vychází první sbírka, prý bude největší ruskou básnířkou, která zastíní samotného Puškina. O pár let později už se ale tísní v nákladním vagónu, který směřuje do neobydlených stepí Kazachstánu. Nebude to její jediná cesta ani její jediný lágr. Básnířka Anna Alexandrovna Barkovová strávila v táborech sovětského Gulagu a ve vyhnanství 22 let svého života. Název filmu 8 hlav šílenství odkazuje ke stejnojmenné novele Anny Barkovové, ale i k osmi hlavám - kapitolám, do nichž je snímek rozčleněn. Kapitoly mají každá svůj odlišný styl, a každá přenáší diváka do jiného období života básnířky. Jako celek pak skládají strhující příběh výjimečně nadané umělkyně unášené dějinnými událostmi 20. století v Sovětském svazu.

Zdroj: doporučený popis od distributora

Sovětské Rusko 1921, mladičká Anna Barkova má před sebou hvězdnou kariéru, právě jí vychází první sbírka, prý bude největší ruskou básnířkou, která zastíní samotného Puškina.  O pár let později už se ale Anna tísní v nákladním vagónu, který směřuje do neobydlených stepí Kazachstánu. Nebude to její jediná cesta ani její jediný lágr. Básnířka Anna Barkova (1901 - 1976) strávila v lágrech sovětského Gulagu 22 let svého života. Kromě síly jednoho osudu přináší tento film také dech beroucí zasněžené pláně polárního kruhu, hravé animované vsuvky, pseudodokumentární záběry a díky nevšednímu způsobu narace i řadu překvapení.

Zdroj: doporučený popis od distributora


8 hlav šílenství

Shlédnout film 8 hlav šílenství

Videosoubor: 8HlavSilenstvi.flv

Stopáž: 01:46:23 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Pavel ZedníčekZuzana FialováJaromír DulavaMartin SittaMiroslav TáborskýMarta NovákováEva Nosálková-Leinweberová502 Bad Gateway  (Vera Leonidova)Marie ŠtípkováSabina RemundováFilip RajmontPetr VargaLuboš VeselýAneta Langerová  (Anna Barkova)Tomáš JeřábekLukáš JůzaMartin VelikýAlena Vondrášková

Datum uvedení do kin nebo online:

  • Česko 22. 5. 2014

Film 8 hlav šílenství přidal do databáze uživatel adzelaaa, za jeho úsilí mu děkujeme. Adzelaaa také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Břímě snů

Břímě snů

Jeden z nejzajímavějších dokumentů, jaké kdy byly natočeny o tvůrčí posedlosti a oddanosti tvorbě Online online film je záznamem Herzogova natáčení filmu Fitzcarraldo, předvádí jeho nezlomné odhodlání natočit scénu se stovkami indiánů táhnoucích obrovský parník přes vysokou horu. Odhodlání, které znásobilo riskantnost celého projektu. shlédnout film »

Paparazzi

Paparazzi

Mladý filmový herec Cole Hauser se díky poslednímu filmu stává nejen slavným, ale i štvanou zvěří bulvárních médií. Až do chvíle, kdy se rozhodne proti bezohledným fotografům bojovat a používat k tomu i stejné metody jako oni... Bo Laramie je nová hvězda hollywoodských akčních online filmů. Je atraktivní, má spořádanou rodinu, které se snaží zachovat soukromí, jak jen to jde a každý jeho online film se stává hitem. Ale za úspěch se platí. V tomto případě ve formě neodbytného fotografa celebrit, Rexe Harpera, který odstartuje hon po skan-dálních fotografiích slavné rodiny... shlédnout film »