Panorama du havre (1896)

Dnes je 11.12. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Panorama du havre zdarma

Hodnocení filmu:

5.5 / 10

Film režíroval:

Georges Méliès  (†76 let)

Film uveden také pod názvy:

  • Panorama of Havre Taken from a Boat
  • Panorama du havre (pris d'un bateau)

Shlédnout Panorama du havre film z roku 1896 online

Panorama du havre

Shlédnout film Panorama du havre

Videosoubor: 2553727553_PDH_DVDRip_TreZzoR.ogv

Stopáž: 00:01:01 Přehrát film ZDARMA


Film Panorama du havre přidal do databáze uživatel timeaxstara, za jeho úsilí mu děkujeme. Timeaxstara také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Cesta na Měsíc

Cesta na Měsíc

Pan Wallace a jeho pes Gromit si postavili raketu a letí vstříc neuvěřitelnému dobrodružství. Britský animovaný online film oscarového Nicka Parka.Víte, že Měsíc je ze sýru? V animovaném světě, kde žije pan Wallace a jeho chytrý pes Gromit, to ví každý. K vydařenému svátečnímu pikniku na tomto vesmírném tělese chybí jen maličkost: kosmická raketa. Jak všechno dopadne, uvidíte v následujícím filmu, oceněném v roce 1990 nominací na Oscara a milovaném malými i velkými diváky na celém světě... shlédnout film »

Filmový dobrodruh Karel Zeman

Filmový dobrodruh Karel Zeman

Dokumentární online film Karel Zeman - filmový dobrodruh je životopisným filmem, který se ohlíží za životem, dílem a významem klasika světového filmu. Zároveň odhaluje inspirativní zdroje jeho tvorby, ohlas ve světě a nahlédne do kuchyně průkopníka filmových triků. Pokud spočteme ceny z festivalů, divácký ohlas v zahraniční distribuci i množství publikací a počet filmových tvůrců, kteří Karla Zemana uvádějí jako inspirační zdroj, dojdeme k závěru, že Karel Zeman je jedním z nejúspěšnějších a nejvíce ceněných českých filmařů ve světě... shlédnout film »