Přehrát zdarma tv film: Bobbie's Girl (2002)

Dnes je 7.8. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Přehrát: Bobbie's Girl


TV Film
Bobbie's Girl zdarma

  • Rok uvedení: 2002
  • Země původu:  USA
  • Originální jazyk: Angličtina
  • Žánr: Drama
  • Barevné podání: Barevný

Hodnocení tv filmu:

5.4 / 10

TV Film režíroval:

Jeremy Paul Kagan  (75 let)

Producenti tv filmu:

Howard W. Koch  (†85 let)Stacey K. PantazisMorgan O'SullivanJames FlynnJohn DavisFritzi HorstmanJosh SilverSpencer ProfferRonald ShoreJosh KesselmanSamuel Bernstein  (51 let)Dominique TelsonKeith Thompson

Hudbu k tv filmu vytvořil:

Bruce Broughton  (75 let)

Kamera a efekty:

Ciarán Tanham

TV Film uveden také pod názvy:

  • A szeretet ereje
  • Donde habita el amor
  • Bobbie's Girl (2002) (TV)

Oficiální distributor:

Babyhead Productions

Shlédnout Bobbie's Girl tv film z roku 2002 online

Bobbie's Girl

Shlédnout tv film Bobbie's Girl

Videosoubor: rip_bogi_2002.ogv

Stopáž: 00:00:12 Přehrát tv film ZDARMA

v TV Filmu hrají:

Rachel Ward  (Roberta Langham)Bernadette Peters  (Bailey Lewis)Peadar LambJonathan Silverman  (David Lewis)Thomas Brodie-Sangster  (Alan Langham)Richard Durden  (Headmaster Ashbourne)Tasha Bertram  (Waitress)Jer O´Leary  (Ralph)Alan Smyth  (Kenny)Jimmy Keogh  (Man with Dog)Peadar Lamb  (Priest)Frankie McCafferty  (Martin)Don Foley  (Niall Farrington)Tom O'Leary  (Basil)Tara Lynne O'Neill  (Tina)Julie Hale  (Ginny)Alvaro Lucchesi  (Leonard Humphries)John Olohan  (Pete)Ronald Shore  (Rabbi)Maire O'Neill  (Dr. Hamilton)Simon O'Gorman  (Father Merrison)

Certifikace:více informací o MPAA

USA (PG-13)UK (12)

Datum uvedení do kin nebo online:

  • USA 9. 6. 2002

Film Bobbie's Girl přidal do databáze uživatel marka80, za jeho úsilí mu děkujeme. Marka80 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Pražské blues

Pražské blues

Módně stylizovaný "pocitový" online film o zahraničních studentech v Praze natočil jako svůj debut řecký absolvent FAMU, který od 70. Let působí ve své vlasti jako úspěšný filmový režisér a pedagog. Zajímavá je herecká účast předních českých jazzmanů. Plastiky online ve filmu vytvořil Jindřich Wielgus. shlédnout film »

Družina černého pera

Družina černého pera

Správný třídní pohled pronikal i do příběhů o dětech. Družina černého pera se odehrává v plzeňské dělnické čtvrti a vypráví o nebývale uvědomělé dětské partě, která hledá způsob, jak účinně protestovat proti běsnění první světové války a utlačovatelské státní moci... Dnes má tento ploch a schematický online film význam jen jako dobový doklad politických tlaků, které neušetřily ani dětské filmy zdarma Po těžkém úrazu režiséra Kovala při dopravní nehodě dotočil film Jaromír Dvořáček, dokončovací práce provedl Zdeněk Sirový. shlédnout film »