Přehrát zdarma tv film: Bobbie's Girl (2002)

Dnes je 26.1. 2021, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Přehrát: Bobbie's Girl


TV Film
Bobbie's Girl zdarma

  • Rok uvedení: 2002
  • Země původu:  USA
  • Originální jazyk: Angličtina
  • Žánr: Drama
  • Barevné podání: Barevný

Hodnocení tv filmu:

5.4 / 10

TV Film režíroval:

Jeremy Paul Kagan  (75 let)

Producenti tv filmu:

Howard W. Koch  (†85 let)Stacey K. PantazisMorgan O'SullivanJames FlynnJohn DavisFritzi HorstmanJosh SilverSpencer ProfferRonald ShoreJosh KesselmanSamuel Bernstein  (51 let)Dominique TelsonKeith Thompson

Hudbu k tv filmu vytvořil:

Bruce Broughton  (76 let)

Kamera a efekty:

Ciarán Tanham

TV Film uveden také pod názvy:

  • A szeretet ereje
  • Donde habita el amor
  • Bobbie's Girl (2002) (TV)

Oficiální distributor:

Babyhead Productions

Shlédnout Bobbie's Girl tv film z roku 2002 online

Bobbie's Girl

Shlédnout tv film Bobbie's Girl

Videosoubor: rip_bogi_2002.ogv

Stopáž: 00:00:12 Přehrát tv film ZDARMA

v TV Filmu hrají:

Rachel Ward  (Roberta Langham)Bernadette Peters  (Bailey Lewis)Peadar LambJonathan Silverman  (David Lewis)Thomas Brodie-Sangster  (Alan Langham)Richard Durden  (Headmaster Ashbourne)Tasha Bertram  (Waitress)Jer O´Leary  (Ralph)Alan Smyth  (Kenny)Jimmy Keogh  (Man with Dog)Peadar Lamb  (Priest)Frankie McCafferty  (Martin)Don Foley  (Niall Farrington)Tom O'Leary  (Basil)Tara Lynne O'Neill  (Tina)Julie Hale  (Ginny)Alvaro Lucchesi  (Leonard Humphries)John Olohan  (Pete)Ronald Shore  (Rabbi)Maire O'Neill  (Dr. Hamilton)Simon O'Gorman  (Father Merrison)

Certifikace:více informací o MPAA

USA (PG-13)UK (12)

Datum uvedení do kin nebo online:

  • USA 9. 6. 2002

Film Bobbie's Girl přidal do databáze uživatel marka80, za jeho úsilí mu děkujeme. Marka80 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Pomsta bratra

Pomsta bratra

Režisér filmu Mike Hodges natočil online film o pomstě a konfliktech, které se objeví, když zkoušíte utéct minulosti. Will Graham (Clive Owen), bývalý zločinec se vrací zpět do podsvětí, poté co jeho bratr Davey (Jonathan Rhys Meyers) spáchá sebevraždu. Will věří, že Davey byl k sebevraždě donucen a začíná pátrat. Podaří se mu pomstít bratrovu smrt? shlédnout film »

Učiteľka

Učiteľka

Slovenský krátký dokumentární online film s velkou působivostí vypráví o životě a práci učitelky ze Stupavy, Vilmy Potmanové, které byl za celoživotní zásluhy udělen Řád republiky.(FILMOVÝ PŘEHLED 6 / 1956) ►Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary - 1956 - Čestné uznání Veľmi rozšíreným typom dokumentárneho filmu päťdesiatych rokov boli snímky o vzorných pracovníkoch a úderníkoch, ktoré mali črty publicistického portrétu s množstvom aranžovaných scén... shlédnout film »