Bobbie's Girl (2002)

Dnes je 12.12. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

TV Film
Bobbie's Girl zdarma

  • Rok uvedení: 2002
  • Země původu:  USA
  • Originální jazyk: Angličtina
  • Žánr: Drama
  • Barevné podání: Barevný

Hodnocení tv filmu:

5.4 / 10

TV Film režíroval:

Jeremy Paul Kagan  (74 let)

Producenti tv filmu:

Howard W. Koch  (†85 let)Stacey K. PantazisMorgan O'SullivanJames FlynnJohn DavisFritzi HorstmanJosh SilverSpencer ProfferRonald ShoreJosh KesselmanSamuel Bernstein  (50 let)Dominique TelsonKeith Thompson

Hudbu k tv filmu vytvořil:

Bruce Broughton  (75 let)

Kamera a efekty:

Ciarán Tanham

TV Film uveden také pod názvy:

  • A szeretet ereje
  • Donde habita el amor
  • Bobbie's Girl (2002) (TV)

Oficiální distributor:

Babyhead Productions

Shlédnout Bobbie's Girl tv film z roku 2002 online

Bobbie's Girl

Shlédnout tv film Bobbie's Girl

Videosoubor: rip_bogi_2002.ogv

Stopáž: 00:00:12 Přehrát tv film ZDARMA

v TV Filmu hrají:

Rachel Ward  (Roberta Langham)Bernadette Peters  (Bailey Lewis)Peadar LambJonathan Silverman  (David Lewis)Thomas Brodie-Sangster  (Alan Langham)Richard Durden  (Headmaster Ashbourne)Tasha Bertram  (Waitress)Jer O´Leary  (Ralph)Alan Smyth  (Kenny)Jimmy Keogh  (Man with Dog)Peadar Lamb  (Priest)Frankie McCafferty  (Martin)Don Foley  (Niall Farrington)Tom O'Leary  (Basil)Tara Lynne O'Neill  (Tina)Julie Hale  (Ginny)Alvaro Lucchesi  (Leonard Humphries)John Olohan  (Pete)Ronald Shore  (Rabbi)Maire O'Neill  (Dr. Hamilton)Simon O'Gorman  (Father Merrison)

Certifikace:více informací o MPAA

USA (PG-13)UK (12)

Datum uvedení do kin nebo online:

  • USA 9. 6. 2002

Film Bobbie's Girl přidal do databáze uživatel marka80, za jeho úsilí mu děkujeme. Marka80 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Koráby útočí

Koráby útočí

Sovětský barevný umělecký online film o bojích viceadmirála Ušakova na Středozemním moři; druhá epocha velkolepého historického životopisného filmu o admirálu Ušakovovi. Když Napoleon na konci 18. století ohrozil celou Evropu, byla carská vláda nucena povolat Ušakova, aby společné s tureckým a anglickým loďstvem bojoval proti Francouzům. Díky geniální taktice a hrdinství ruských námořníků a přes všechny intriky Angličanů, dobude Ušakov nejsilnější pevnost Francouzů na Středozemním moři Ionské ostrovy... shlédnout film »

Valdéz, ráj velryb

Valdéz, ráj velryb

Dokument o tom, jak vidí ohrožený svět velryb filmaři ze země, která sama nemá oceán ani moře. Cílem bylo zachytit velryby jižní z jiného úhlu, než je běžné u ostatních přírodovědeckých online filmů. Pro natáčení byla vybrána lokalita poloostrova Valdéz v argentinské provincii Chubut. Výsledkem dvou cest s několikatýdenním pobytem v jihoamerické přirodní rezervaci je téměř hodinový dokumentární online film zobrazující nejen život a rozmnožování ohrožených kytovců, ale ukazuje i ostatní obyvatele Valdézu a jeho dvou zálivů. shlédnout film »