Bobbie's Girl (2002)

Dnes je 10.7. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

TV Film
Bobbie's Girl zdarma

  • Rok uvedení: 2002
  • Země původu:  USA
  • Originální jazyk: Angličtina
  • Žánr: Drama
  • Barevné podání: Barevný

Hodnocení tv filmu:

5.4 / 10

TV Film režíroval:

Jeremy Paul Kagan  (75 let)

Producenti tv filmu:

Howard W. Koch  (†85 let)Stacey K. PantazisMorgan O'SullivanJames FlynnJohn DavisFritzi HorstmanJosh SilverSpencer ProfferRonald ShoreJosh KesselmanSamuel Bernstein  (50 let)Dominique TelsonKeith Thompson

Hudbu k tv filmu vytvořil:

Bruce Broughton  (75 let)

Kamera a efekty:

Ciarán Tanham

TV Film uveden také pod názvy:

  • A szeretet ereje
  • Donde habita el amor
  • Bobbie's Girl (2002) (TV)

Oficiální distributor:

Babyhead Productions

Shlédnout Bobbie's Girl tv film z roku 2002 online

Bobbie's Girl

Shlédnout tv film Bobbie's Girl

Videosoubor: rip_bogi_2002.ogv

Stopáž: 00:00:12 Přehrát tv film ZDARMA

v TV Filmu hrají:

Rachel Ward  (Roberta Langham)Bernadette Peters  (Bailey Lewis)Peadar LambJonathan Silverman  (David Lewis)Thomas Brodie-Sangster  (Alan Langham)Richard Durden  (Headmaster Ashbourne)Tasha Bertram  (Waitress)Jer O´Leary  (Ralph)Alan Smyth  (Kenny)Jimmy Keogh  (Man with Dog)Peadar Lamb  (Priest)Frankie McCafferty  (Martin)Don Foley  (Niall Farrington)Tom O'Leary  (Basil)Tara Lynne O'Neill  (Tina)Julie Hale  (Ginny)Alvaro Lucchesi  (Leonard Humphries)John Olohan  (Pete)Ronald Shore  (Rabbi)Maire O'Neill  (Dr. Hamilton)Simon O'Gorman  (Father Merrison)

Certifikace:více informací o MPAA

USA (PG-13)UK (12)

Datum uvedení do kin nebo online:

  • USA 9. 6. 2002

Film Bobbie's Girl přidal do databáze uživatel marka80, za jeho úsilí mu děkujeme. Marka80 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Deep Inside Stacy Valentine

Deep Inside Stacy Valentine

Střihový online film toho nejlepšího se Stacy Valentine z jejích filmů Undercover Desires, Eternal Lust, L. A. Lust a L. A. Fashion Girls, doplněný o jednu novou scénu. Filmem provází sama Stacy Valentine! shlédnout film »

Poklad na Sierra Madre

Poklad na Sierra Madre

Na dva tulácké smolaře (Humphrey Bogart a Tim Holt) a mrzutého zlatokopa (Walter Huston) se usměje štěstí a objeví zlato. Ovládne je chamtivost, která zcela pomate jejich mysl Online online film získal dva Oscary, za režii a scénář. Bogart sice nedostal žádnou cenu, ale jeho výkon online ve filmu je oceňován dodnes. Film online zdarma neztratil nic ze své působivosti a o půl století později byl Americkým filmovým institutem vybrán mezi 100 nejlepších amerických filmů všech dob. shlédnout film »