Bobbie's Girl (2002)

Dnes je 24.9. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

TV Film
Bobbie's Girl zdarma

  • Rok uvedení: 2002
  • Země původu:  USA
  • Originální jazyk: Angličtina
  • Žánr: Drama
  • Barevné podání: Barevný

Hodnocení tv filmu:

5.4 / 10

TV Film režíroval:

Jeremy Paul Kagan  (75 let)

Producenti tv filmu:

Howard W. Koch  (†85 let)Stacey K. PantazisMorgan O'SullivanJames FlynnJohn DavisFritzi HorstmanJosh SilverSpencer ProfferRonald ShoreJosh KesselmanSamuel Bernstein  (51 let)Dominique TelsonKeith Thompson

Hudbu k tv filmu vytvořil:

Bruce Broughton  (76 let)

Kamera a efekty:

Ciarán Tanham

TV Film uveden také pod názvy:

  • A szeretet ereje
  • Donde habita el amor
  • Bobbie's Girl (2002) (TV)

Oficiální distributor:

Babyhead Productions

Shlédnout Bobbie's Girl tv film z roku 2002 online

Bobbie's Girl

Shlédnout tv film Bobbie's Girl

Videosoubor: rip_bogi_2002.ogv

Stopáž: 00:00:12 Přehrát tv film ZDARMA

v TV Filmu hrají:

Rachel Ward  (Roberta Langham)Bernadette Peters  (Bailey Lewis)Peadar LambJonathan Silverman  (David Lewis)Thomas Brodie-Sangster  (Alan Langham)Richard Durden  (Headmaster Ashbourne)Tasha Bertram  (Waitress)Jer O´Leary  (Ralph)Alan Smyth  (Kenny)Jimmy Keogh  (Man with Dog)Peadar Lamb  (Priest)Frankie McCafferty  (Martin)Don Foley  (Niall Farrington)Tom O'Leary  (Basil)Tara Lynne O'Neill  (Tina)Julie Hale  (Ginny)Alvaro Lucchesi  (Leonard Humphries)John Olohan  (Pete)Ronald Shore  (Rabbi)Maire O'Neill  (Dr. Hamilton)Simon O'Gorman  (Father Merrison)

Certifikace:více informací o MPAA

USA (PG-13)UK (12)

Datum uvedení do kin nebo online:

  • USA 9. 6. 2002

Film Bobbie's Girl přidal do databáze uživatel marka80, za jeho úsilí mu děkujeme. Marka80 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Kwaidan

Kwaidan

Dvoudílný japonský barevný širokoúhlý online film Kwaidan režiséra M. Kobajašiho obsahuje čtyři strašidelné povídky. První dvě povídky Černé vlasy a Sněhový královna jsou uváděny pod názvem Kwaidan Černé vlasy (Filmový přehled 16/1967), druhá dvojice Muž bez uší a Šálek pod názvem Kwaidan Muž bez uší Kwaidan patří podobně jako Rašomon, k těm nemnoha filmům japonské produkce, které přibližují západní mentalitě vzdálený duševní svět, aniž ho zkreslují a přílišně zjednodušují... shlédnout film »

Mistrovské dílo

Mistrovské dílo

Pro svůj online film potřebují herečku, která je však odmítne vášnivé milovníky filmu vyslechnout a tak se rozhodnou pro krajní řešení pro únos. Doufají, že se její nepřátelský postoj změní, až jí představí své mistrovské dílo Carolo a Benito jsou dva ztracenci, kteří to nemají v hlavě úplně v pořádku. Oba vášnivě milují film a napsali scénář, který by měl Benito režírovat a Carlo si v něm zahrát hlavní roli. Potřebují však také herečku a jako svou múzu si vyberou Amandu Castrovou... shlédnout film »