Forbidden Trail (1932)

Dnes je 11.12. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Forbidden Trail zdarma

 • Rok uvedení: 1932
 • Délka filmu: 1 hod 05 min
 • Země původu:  USA
 • Originální jazyk: Angličtina
 • Žánr: Akční, Dobrodružný, Telenovela, Western
 • Formát obrazu: 1.37:1  (Akademie)
 • Barevné podání: Černobílý
 • Zvuk: Mono

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režíroval:

Lambert Hillyer  (†80 let)

Producent filmu:

Irving Briskin  (116 let)

Hudbu k filmu vytvořili:

Mischa Bakaleinikoff  (128 let)

Kamera a efekty:

L. William O'Connell  (128 let)

Film uveden také pod názvy:

 • A Passagem Proibida
 • A Trilha Proibida
 • Forbidden Trail

Oficiální distributor:

Columbia Pictures Corporation

Shlédnout Forbidden Trail film z roku 1932 online

Forbidden Trail

Shlédnout film Forbidden Trail

Videosoubor: 4175802679.ogv

Stopáž: 01:04:55 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Barbara WeeksBuck Jones  (Tom Devlin)Frank LaRue  (Rancher Collins)Wallis Clark  (Cash' Karger)Frank EllisRalph Bucko  (Townsman)Roy Bucko  (Townsman)Dick Rush  (Rancher Wright)Frank Ellis  (Ranch Hand)Herman Hack  (Nester)Lew Meehan  (Townsman)Wong Chung  (Wong)Mary Carr  (Mrs. Middleton)Barbara Weeks  (Mary Middleton)Ed Brady  (J. Snodgrass)Bert Lindley  (Mob Member)Jack Rockwell  (Townsman)Art Mix  (Ranch Hand)Blackjack Ward  (Townsman)Jack Evans  (Townsman)Buck Moulton  (Townsman)Charles Brinley  (Townsman)Frank Rice  (Sheriff Hibbs)Silver  (Tom's Horse)Rube Dalroy  (Mob Member)Albert J. Smith  (Burke)Ken Cooper  (Townsman)George Cooper  (Happy)Tom B. Forman  (Collins' Ranch Foreman)Allen Holbrook  (Townsman)Charles Berner  (Rancher Johnson)

Certifikace:více informací o MPAA

USA (TV-PG)UK (U)USA (Approved)

Datum uvedení do kin nebo online:

 • USA 1. 11. 1936

Film Forbidden Trail přidal do databáze uživatel Michaeelka, za jeho úsilí mu děkujeme. Michaeelka také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Cesta na Měsíc

Cesta na Měsíc

Pan Wallace a jeho pes Gromit si postavili raketu a letí vstříc neuvěřitelnému dobrodružství. Britský animovaný online film oscarového Nicka Parka.Víte, že Měsíc je ze sýru? V animovaném světě, kde žije pan Wallace a jeho chytrý pes Gromit, to ví každý. K vydařenému svátečnímu pikniku na tomto vesmírném tělese chybí jen maličkost: kosmická raketa. Jak všechno dopadne, uvidíte v následujícím filmu, oceněném v roce 1990 nominací na Oscara a milovaném malými i velkými diváky na celém světě... shlédnout film »

Filmový dobrodruh Karel Zeman

Filmový dobrodruh Karel Zeman

Dokumentární online film Karel Zeman - filmový dobrodruh je životopisným filmem, který se ohlíží za životem, dílem a významem klasika světového filmu. Zároveň odhaluje inspirativní zdroje jeho tvorby, ohlas ve světě a nahlédne do kuchyně průkopníka filmových triků. Pokud spočteme ceny z festivalů, divácký ohlas v zahraniční distribuci i množství publikací a počet filmových tvůrců, kteří Karla Zemana uvádějí jako inspirační zdroj, dojdeme k závěru, že Karel Zeman je jedním z nejúspěšnějších a nejvíce ceněných českých filmařů ve světě... shlédnout film »