Forbidden Trail (1932)

Dnes je 20.2. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Forbidden Trail zdarma

 • Rok uvedení: 1932
 • Délka filmu: 1 hod 05 min
 • Země původu:  USA
 • Originální jazyk: Angličtina
 • Žánr: Akční, Dobrodružný, Telenovela, Western
 • Formát obrazu: 1.37:1  (Akademie)
 • Barevné podání: Černobílý
 • Zvuk: Mono

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režíroval:

Lambert Hillyer  (†80 let)

Producent filmu:

Irving Briskin  (116 let)

Hudbu k filmu vytvořili:

Mischa Bakaleinikoff  (128 let)

Kamera a efekty:

L. William O'Connell  (129 let)

Film uveden také pod názvy:

 • A Passagem Proibida
 • A Trilha Proibida
 • Forbidden Trail

Oficiální distributor:

Columbia Pictures Corporation

Shlédnout Forbidden Trail film z roku 1932 online

Forbidden Trail

Shlédnout film Forbidden Trail

Videosoubor: 4175802679.ogv

Stopáž: 01:04:55 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Barbara WeeksBuck Jones  (Tom Devlin)Frank LaRue  (Rancher Collins)Wallis Clark  (Cash' Karger)Frank EllisRalph Bucko  (Townsman)Roy Bucko  (Townsman)Dick Rush  (Rancher Wright)Frank Ellis  (Ranch Hand)Herman Hack  (Nester)Lew Meehan  (Townsman)Wong Chung  (Wong)Mary Carr  (Mrs. Middleton)Barbara Weeks  (Mary Middleton)Ed Brady  (J. Snodgrass)Bert Lindley  (Mob Member)Jack Rockwell  (Townsman)Art Mix  (Ranch Hand)Blackjack Ward  (Townsman)Jack Evans  (Townsman)Buck Moulton  (Townsman)Charles Brinley  (Townsman)Frank Rice  (Sheriff Hibbs)Silver  (Tom's Horse)Rube Dalroy  (Mob Member)Albert J. Smith  (Burke)Ken Cooper  (Townsman)George Cooper  (Happy)Tom B. Forman  (Collins' Ranch Foreman)Allen Holbrook  (Townsman)Charles Berner  (Rancher Johnson)

Certifikace:více informací o MPAA

USA (TV-PG)UK (U)USA (Approved)

Datum uvedení do kin nebo online:

 • USA 1. 11. 1936

Film Forbidden Trail přidal do databáze uživatel Michaeelka, za jeho úsilí mu děkujeme. Michaeelka také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


F jako falzifikát

F jako falzifikát

Méně proslulý online film světoznámého Orsona Wellesa je poněkud klidnějším příspěvkem k tématu dekadence v současném umění. Podvody a švindl, manipulace a triky a vůbec mystifikace dovedená in extremis jsou hlavní témata filmu. Režisér si pohrává především s formou, kdy pomocí postupů užívaných v dokumentárních i hraných filmech si pohrává s diváky. V tom tkví subverzita filmu, který zůstal stále aktuální, i když vznikl na počátku sedmdesátých let... shlédnout film »

Člověk z mramoru

Člověk z mramoru

Legendární online film (myšlenkově souznějící s generací "filmu morálního neklidu") nemohl být u nás dlouho uvedený pro svůj "protisocialistický" charakter: k deformacím 50. let hledá paralelu v 70. letech. Aktuální byl tedy právě v době svého vzniku. Studentka filmové školy se při sběru materiálu k diplomce - dokumentu o úderníkovi 50. let - seznamuje s jeho pohnutým osudem, zrcadlícím šílenství doby. Zpočátku se jí jeví jako mramorová socha, pro kterou stál v době své slávy jako model... shlédnout film »