Das Geheimnis der roten Katze (1949)

Dnes je 29.5. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Das Geheimnis der roten Katze zdarma

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režíroval:

Hudbu k filmu vytvořil:

Kamera a efekty:

Shlédnout Das Geheimnis der roten Katze film z roku 1949 online

Das Geheimnis der roten Katze

Shlédnout film Das Geheimnis der roten Katze

Videosoubor: rip_dagederoka_1949H264.mkv

Stopáž: 01:38:12 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Heinz RühmannTrude HesterbergAngelika HauffJakob TiedtkeGustav Knuth


Film Das Geheimnis der roten Katze přidal do databáze uživatel Barbulinek00, za jeho úsilí mu děkujeme. Barbulinek00 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.cz

Tip na dnešní den:


Letec

Letec

Život Howarda Hughese patří k nejvíce fascinujícím příběhům, jaké Amerika předchozího století zrodila. Tento letecký průkopník, řežisér i producent, ropný magnát a muž nejedné další činnosti a tváře totiž vynikal nejen svým všestranným talentem, ale i svou výstřední povahou. A online film THE AVIATOR v režii legendárního Martina Scorseseho (Zuřící býk, Mafiáni) se bude soustředit právě na nejzajímavější úsek Hughesovy (Leonardo DiCaprio) životní dráhy... shlédnout film »

André Techiné

André Techiné

Od Valencie po Paříž, od chození do kina až po praktické detaily filmové režie, André Téchiné představuje svou kariéru filmového režiséra období „po Nové vlně“: své okouzlení filmy zdarma Jacquese Demyho, lásku k americké kinematografii šedesátých let, první online film Vzpomínky na Francii (1975), natočený v jeho rodném městě, film Místo zločinu (1986), své setkání s Jeanne Moreau, Catherine Deneuve atd. V kontrastu k tomuto rozhovoru film představí divákům také Jacquese Nolota, dlouholetého Téchiného přítele, herce a scenáristu filmů La Matiouette (1983) a Nelíbám (1991)... shlédnout film »