Válka živě (2000)

Dnes je 21.10. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Válka živě zdarma

Hodnocení filmu:

7.4 / 10

Film režíroval:

Darko Bajić  (63 let)

Producenti filmu:

Dragan Bjelogrlić  (55 let)Darko Bajić  (63 let)Goran BjelogrlicPredrag MaksimovicArgiris Pissiotis

Hudbu k filmu vytvořil:

Toma Babovic

Kamera a efekty:

Vladan Pavic

Film uveden také pod názvy:

  • Polemos se ap' eftheias metadosi
  • Rat uživo
  • Háború élőben
  • Vojna v zivo
  • Рат уживо
  • War Live
  • Rat uzivo

Oficiální distributor:

Cobra Films

Shlédnout Válka živě film z roku 2000 online

Co se asi musí stát, aby filmové ateliéry zůstaly prázdné... Bělehrad se připravuje na bombardování vojsky NATO, ale filmový štáb v čele s producentem se snaží dokončit film za každou cenu. Hlavní roli vytváří jeho americký přítel Harvey, docházejí peníze a ve studiu se objevuje příslušník státní policie Mileta. Nezůstalo utajeno, že někteří členové štábu nesdílejí nadšení pro režim Slobodana Miloševiče. Mileta má dozírat na průběh a správné vlastenecké vyznění natáčeného filmu. Producent Sergej je ve dvojím ohni, opouští ho žena s dcerkou, je podezírán z kolaborace a tolik by chtěl dokončit svůj film.

Zdroj: doporučený popis od distributora


Válka živě

Shlédnout film Válka živě

Videosoubor: ValkaZive.wmv

Stopáž: 01:40:23 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Srđan Todorović  (Dule)Dragan Bjelogrlić  (Sergej)Velimir 'Bata' Živojinović  (Tatula)Ranko Gucevac  (Sef rasvete)Aleksandar Bercek  (Mileta)Vesna Trivalic  (Bosa)Marko Jeremic  (Sobar)Daryl Haney  (Harvi)Ivana Jovanovic  (Laborantkinja)Natasa Ninkovic  (Lola)Milorad Mandić  (Aca)Milan Maric  (uncredited)Dana Todorović  (Klaperka)Gordan Kičić  (Djole)Tanja Boskovic  (Ministarka)Gordana Les  (Zena III)Ranko Kovacevic  (Komsija)Mihajlo  (Civilnjak)Nikola Pejakovic  (Svirac)Selimir Tosic  (Recepcioner)Dubravka Mijatovic  (Ivana)Kristina Lalicki  (Novinarka II)Dijana Jovicic  (Waitress)Jelena Vukusic  (Zena I)Darko Tomovic  (Doktor)Slobodan Milosevic  (Sám sebe)Igor Filipovic  (Sarfer)Mila Manojlovic  (Sminkerka)Aleksandar Gligoric  (Rasvetljivac)Aleksandra Cucic  (Novinarka I)Miljana Kravic  (Ilegalka)Marko Petrovic  (Mikroman)Jelena Ilic  (Dragica)Sandra Rodic  (Novinarka TV Srbije)Nikola Protulipac  (Glumac)Klara Akerman  (Masa)Dijana Djilas  (Zena II)Djordje Milovanov  (Dekorater)Milun Petrovic  (Sef scene)Milena Dimitrijevic  (Garderoberka I)Marijana Demirovic  (Garderoberka II)

Datum uvedení do kin nebo online:

  • Česko 13. 7. 2001

Tématicky podobné tituly:

Underground  (1995)Země nikoho  (2001)Válečníci  (1999)Guerreros  (2002)Territorio Comanche  (1997)Dokonalý kruh  (1997)Válka živě  (2000)Nebeský koš  (2000)Vukovar  (1994)Bal-Can-Can  (2005)


Film Válka živě přidal do databáze uživatel TheKatulka14, za jeho úsilí mu děkujeme. TheKatulka14 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Římanka

Římanka

Taliansky online film Rimanka podľa rovnomenného románu talianskeho spisovateľa, dramatika a kritika Alberta Moraviu bol po prvýkrát nakrútený v r.1954 režisérom Luigim Zampom. Protagonistkou bola vtedy 27-ročná Gina Lollobrigida. O 33 rokov neskôr sa Gina vracia na obrazovku v televíznom remaku slávneho filmu ako Adrianina matka Margherita. Príbeh Adriany, robotníckeho dievčaťa, sa odohráva počas fašizmu v Ríme. Jej vzťahy s matkou, s mužmi sú veľmi komplikované a nemá to jednoduché ani v láske... shlédnout film »

Murs, murs

Murs, murs

Mur Murs je dokumentární online film o „nástěnných malbách“ v Los Angeles, tedy o malbách na zdích tohoto města. Kdo je maluje. Kdo je platí. Kdo se na ně dívá. Jak se toto město, které je hlavním městem filmu, ukazuje bez triků, se svými obyvateli a svými šeptajícími zdmi. Kalifornské zdi promlouvají k Francouzce, která je objevuje. shlédnout film »