Válka živě (2000)

Dnes je 22.8. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Válka živě zdarma

Hodnocení filmu:

7.4 / 10

Film režíroval:

Darko Bajić  (63 let)

Producenti filmu:

Dragan Bjelogrlić  (55 let)Darko Bajić  (63 let)Goran BjelogrlicPredrag MaksimovicArgiris Pissiotis

Hudbu k filmu vytvořil:

Toma Babovic

Kamera a efekty:

Vladan Pavic

Film uveden také pod názvy:

  • Polemos se ap' eftheias metadosi
  • Rat uživo
  • Háború élőben
  • Vojna v zivo
  • Рат уживо
  • War Live
  • Rat uzivo

Oficiální distributor:

Cobra Films

Shlédnout Válka živě film z roku 2000 online

Co se asi musí stát, aby filmové ateliéry zůstaly prázdné... Bělehrad se připravuje na bombardování vojsky NATO, ale filmový štáb v čele s producentem se snaží dokončit film za každou cenu. Hlavní roli vytváří jeho americký přítel Harvey, docházejí peníze a ve studiu se objevuje příslušník státní policie Mileta. Nezůstalo utajeno, že někteří členové štábu nesdílejí nadšení pro režim Slobodana Miloševiče. Mileta má dozírat na průběh a správné vlastenecké vyznění natáčeného filmu. Producent Sergej je ve dvojím ohni, opouští ho žena s dcerkou, je podezírán z kolaborace a tolik by chtěl dokončit svůj film.

Zdroj: doporučený popis od distributora


Válka živě

Shlédnout film Válka živě

Videosoubor: ValkaZive.wmv

Stopáž: 01:40:23 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Srđan Todorović  (Dule)Dragan Bjelogrlić  (Sergej)Velimir 'Bata' Živojinović  (Tatula)Ranko Gucevac  (Sef rasvete)Aleksandar Bercek  (Mileta)Vesna Trivalic  (Bosa)Marko Jeremic  (Sobar)Daryl Haney  (Harvi)Ivana Jovanovic  (Laborantkinja)Natasa Ninkovic  (Lola)Milorad Mandić  (Aca)Milan Maric  (uncredited)Dana Todorović  (Klaperka)Gordan Kičić  (Djole)Tanja Boskovic  (Ministarka)Gordana Les  (Zena III)Ranko Kovacevic  (Komsija)Mihajlo  (Civilnjak)Nikola Pejakovic  (Svirac)Selimir Tosic  (Recepcioner)Dubravka Mijatovic  (Ivana)Kristina Lalicki  (Novinarka II)Dijana Jovicic  (Waitress)Jelena Vukusic  (Zena I)Darko Tomovic  (Doktor)Slobodan Milosevic  (Sám sebe)Igor Filipovic  (Sarfer)Mila Manojlovic  (Sminkerka)Aleksandar Gligoric  (Rasvetljivac)Aleksandra Cucic  (Novinarka I)Miljana Kravic  (Ilegalka)Marko Petrovic  (Mikroman)Jelena Ilic  (Dragica)Sandra Rodic  (Novinarka TV Srbije)Nikola Protulipac  (Glumac)Klara Akerman  (Masa)Dijana Djilas  (Zena II)Djordje Milovanov  (Dekorater)Milun Petrovic  (Sef scene)Milena Dimitrijevic  (Garderoberka I)Marijana Demirovic  (Garderoberka II)

Datum uvedení do kin nebo online:

  • Česko 13. 7. 2001

Tématicky podobné tituly:

Underground  (1995)Země nikoho  (2001)Válečníci  (1999)Guerreros  (2002)Territorio Comanche  (1997)Dokonalý kruh  (1997)Válka živě  (2000)Nebeský koš  (2000)Vukovar  (1994)Bal-Can-Can  (2005)


Film Válka živě přidal do databáze uživatel TheKatulka14, za jeho úsilí mu děkujeme. TheKatulka14 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Křižník Potěmkin

Křižník Potěmkin

25. prosince 1925 měl premiéru online film (Броненосец Потёмкин), který o rok později získal cenu Americké filmové akademie, v dalším roce nejvyšší cenu Světové výstavy v Paříži a v letech 1952 a 1958 jej hlasování Mezinárodního výboru pro dějiny filmu určilo za nejlepší film všech dob Toto vrcholné Ejzenštejnovo dílo má pět kapitol: začátek vzpoury, povstání, pohřeb Vakulinčuka, masakr na schodišti Oděsy a vítězná plavba... shlédnout film »

Balada o Narajamě

Balada o Narajamě

Zlatou palmou oceněný online film od japonského režiséra Šoheje Imamury Balada o Narajamě. Díky tomuto rozhodnutí se totiž západní, zejména francouzská veřejnost seznámí s dílem, jež by mělo jinak pramalou naději na uvedení v širší distribuční síti. Šohej Imamura je autorem dobrých dvou desítek filmů (z nich Eidžanaika získala v roce 1982 diplom festivalového výboru XXIII. MFF v Karlových Varech), ale i na Západě je dosud prakticky neznám, zastíněn popularitou svého vrstevníka Nagisy Ošimy... shlédnout film »