Válka živě (2000)

Dnes je 16.6. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Válka živě zdarma

Hodnocení filmu:

7.4 / 10

Film režíroval:

Darko Bajić  (64 let)

Producenti filmu:

Dragan Bjelogrlić  (56 let)Darko Bajić  (64 let)Goran BjelogrlicPredrag MaksimovicArgiris Pissiotis

Hudbu k filmu vytvořil:

Toma Babovic

Kamera a efekty:

Vladan Pavic

Film uveden také pod názvy:

  • Polemos se ap' eftheias metadosi
  • Rat uživo
  • Háború élőben
  • Vojna v zivo
  • Рат уживо
  • War Live
  • Rat uzivo

Oficiální distributor:

Cobra Films

Shlédnout Válka živě film z roku 2000 online

Co se asi musí stát, aby filmové ateliéry zůstaly prázdné... Bělehrad se připravuje na bombardování vojsky NATO, ale filmový štáb v čele s producentem se snaží dokončit film za každou cenu. Hlavní roli vytváří jeho americký přítel Harvey, docházejí peníze a ve studiu se objevuje příslušník státní policie Mileta. Nezůstalo utajeno, že někteří členové štábu nesdílejí nadšení pro režim Slobodana Miloševiče. Mileta má dozírat na průběh a správné vlastenecké vyznění natáčeného filmu. Producent Sergej je ve dvojím ohni, opouští ho žena s dcerkou, je podezírán z kolaborace a tolik by chtěl dokončit svůj film.

Zdroj: doporučený popis od distributora


Válka živě

Shlédnout film Válka živě

Videosoubor: ValkaZive.wmv

Stopáž: 01:40:23 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Srđan Todorović  (Dule)Dragan Bjelogrlić  (Sergej)Velimir 'Bata' Živojinović  (Tatula)Ranko Gucevac  (Sef rasvete)Aleksandar Bercek  (Mileta)Vesna Trivalic  (Bosa)Marko Jeremic  (Sobar)Daryl Haney  (Harvi)Ivana Jovanovic  (Laborantkinja)Natasa Ninkovic  (Lola)Milorad Mandić  (Aca)Milan Maric  (uncredited)Dana Todorović  (Klaperka)Gordan Kičić  (Djole)Tanja Boskovic  (Ministarka)Gordana Les  (Zena III)Ranko Kovacevic  (Komsija)Mihajlo  (Civilnjak)Nikola Pejakovic  (Svirac)Selimir Tosic  (Recepcioner)Dubravka Mijatovic  (Ivana)Kristina Lalicki  (Novinarka II)Dijana Jovicic  (Waitress)Jelena Vukusic  (Zena I)Darko Tomovic  (Doktor)Slobodan Milosevic  (Sám sebe)Igor Filipovic  (Sarfer)Mila Manojlovic  (Sminkerka)Aleksandar Gligoric  (Rasvetljivac)Aleksandra Cucic  (Novinarka I)Miljana Kravic  (Ilegalka)Marko Petrovic  (Mikroman)Jelena Ilic  (Dragica)Sandra Rodic  (Novinarka TV Srbije)Nikola Protulipac  (Glumac)Klara Akerman  (Masa)Dijana Djilas  (Zena II)Djordje Milovanov  (Dekorater)Milun Petrovic  (Sef scene)Milena Dimitrijevic  (Garderoberka I)Marijana Demirovic  (Garderoberka II)

Datum uvedení do kin nebo online:

  • Česko 13. 7. 2001

Tématicky podobné tituly:

Underground  (1995)Země nikoho  (2001)Válečníci  (1999)Guerreros  (2002)Territorio Comanche  (1997)Dokonalý kruh  (1997)Válka živě  (2000)Nebeský koš  (2000)Vukovar  (1994)Bal-Can-Can  (2005)


Film Válka živě přidal do databáze uživatel TheKatulka14, za jeho úsilí mu děkujeme. TheKatulka14 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Animatrix

Animatrix

Vítejte do světa Animatrixu, vizionářské fúze počítačové animace a japonské školy animace, od světově nejuznávanějších tvůrců animovanch online filmů. Vychutnejte si snímek, který vznikl před filmem Matrix a dozvíte se o posledních městech lidské rasy, válce mezi stroji a lidmi a o závěrečném úpadku lidstva. Staňte se svědky posledního letu Osirise, který připravil půdu pro online film Matrix Reloaded a videohru Enter The Matrix. Doplňte si své povědomí o Matrixu a získejte informace, které jinde nenajdete. Je čas zapojit se... shlédnout film »

Glaneurs et la glaneuse... deux ans après, Les

Glaneurs et la glaneuse... deux ans après, Les

Mnoho dokumentů o filmech nabízí pro naši radost nebo informaci záběry z doby před vznikem filmu, přípravu, herecké zkoušky, hledání lokací, záběry z natáčení nebo anekdoty z výroby filmu, čemuž se v poangličtělé francouzské hantýrce říká „making of“. My jsme se naopak rozhodli „vyprávět online film poté“, tedy to, co se stalo po premiéře filmu Všichni možní sběrači a já. shlédnout film »