Válka živě (2000)

Dnes je 24.2. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Válka živě zdarma

Hodnocení filmu:

7.4 / 10

Film režíroval:

Darko Bajić  (64 let)

Producenti filmu:

Dragan Bjelogrlić  (55 let)Darko Bajić  (64 let)Goran BjelogrlicPredrag MaksimovicArgiris Pissiotis

Hudbu k filmu vytvořil:

Toma Babovic

Kamera a efekty:

Vladan Pavic

Film uveden také pod názvy:

  • Polemos se ap' eftheias metadosi
  • Rat uživo
  • Háború élőben
  • Vojna v zivo
  • Рат уживо
  • War Live
  • Rat uzivo

Oficiální distributor:

Cobra Films

Shlédnout Válka živě film z roku 2000 online

Co se asi musí stát, aby filmové ateliéry zůstaly prázdné... Bělehrad se připravuje na bombardování vojsky NATO, ale filmový štáb v čele s producentem se snaží dokončit film za každou cenu. Hlavní roli vytváří jeho americký přítel Harvey, docházejí peníze a ve studiu se objevuje příslušník státní policie Mileta. Nezůstalo utajeno, že někteří členové štábu nesdílejí nadšení pro režim Slobodana Miloševiče. Mileta má dozírat na průběh a správné vlastenecké vyznění natáčeného filmu. Producent Sergej je ve dvojím ohni, opouští ho žena s dcerkou, je podezírán z kolaborace a tolik by chtěl dokončit svůj film.

Zdroj: doporučený popis od distributora


Válka živě

Shlédnout film Válka živě

Videosoubor: ValkaZive.wmv

Stopáž: 01:40:23 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Srđan Todorović  (Dule)Dragan Bjelogrlić  (Sergej)Velimir 'Bata' Živojinović  (Tatula)Ranko Gucevac  (Sef rasvete)Aleksandar Bercek  (Mileta)Vesna Trivalic  (Bosa)Marko Jeremic  (Sobar)Daryl Haney  (Harvi)Ivana Jovanovic  (Laborantkinja)Natasa Ninkovic  (Lola)Milorad Mandić  (Aca)Milan Maric  (uncredited)Dana Todorović  (Klaperka)Gordan Kičić  (Djole)Tanja Boskovic  (Ministarka)Gordana Les  (Zena III)Ranko Kovacevic  (Komsija)Mihajlo  (Civilnjak)Nikola Pejakovic  (Svirac)Selimir Tosic  (Recepcioner)Dubravka Mijatovic  (Ivana)Kristina Lalicki  (Novinarka II)Dijana Jovicic  (Waitress)Jelena Vukusic  (Zena I)Darko Tomovic  (Doktor)Slobodan Milosevic  (Sám sebe)Igor Filipovic  (Sarfer)Mila Manojlovic  (Sminkerka)Aleksandar Gligoric  (Rasvetljivac)Aleksandra Cucic  (Novinarka I)Miljana Kravic  (Ilegalka)Marko Petrovic  (Mikroman)Jelena Ilic  (Dragica)Sandra Rodic  (Novinarka TV Srbije)Nikola Protulipac  (Glumac)Klara Akerman  (Masa)Dijana Djilas  (Zena II)Djordje Milovanov  (Dekorater)Milun Petrovic  (Sef scene)Milena Dimitrijevic  (Garderoberka I)Marijana Demirovic  (Garderoberka II)

Datum uvedení do kin nebo online:

  • Česko 13. 7. 2001

Tématicky podobné tituly:

Underground  (1995)Země nikoho  (2001)Válečníci  (1999)Guerreros  (2002)Territorio Comanche  (1997)Dokonalý kruh  (1997)Válka živě  (2000)Nebeský koš  (2000)Vukovar  (1994)Bal-Can-Can  (2005)


Film Válka živě přidal do databáze uživatel TheKatulka14, za jeho úsilí mu děkujeme. TheKatulka14 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


V týlu nepřítele

V týlu nepřítele

Dej filmu je situovaný do roku 1944 - 1945. Plukovník Mlynskij,veliteľ partizánskej skupiny je poverený zaútočiť na tajnú nacistickú základňu Online online film "Front v týle nepriateľa" je posledná časť trilógie "My sa vrátime" a "Front v týle" o partizánskom odboji počas druhej svetovej vojny. shlédnout film »

Družina černého pera

Družina černého pera

Správný třídní pohled pronikal i do příběhů o dětech. Družina černého pera se odehrává v plzeňské dělnické čtvrti a vypráví o nebývale uvědomělé dětské partě, která hledá způsob, jak účinně protestovat proti běsnění první světové války a utlačovatelské státní moci... Dnes má tento ploch a schematický online film význam jen jako dobový doklad politických tlaků, které neušetřily ani dětské filmy zdarma Po těžkém úrazu režiséra Kovala při dopravní nehodě dotočil film Jaromír Dvořáček, dokončovací práce provedl Zdeněk Sirový. shlédnout film »