Zanna bianca alla riscossa (1974)

Dnes je 29.3. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Zanna bianca alla riscossa zdarma

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režíroval:

Tonino Ricci  (†86 let)

Producent filmu:

Edmondo Amati

Hudbu k filmu vytvořil:

Carlo Rustichelli  (†88 let)

Kamera a efekty:

Giovanni Bergamini

Film uveden také pod názvy:

  • White Fang to the Rescue
  • Sta sagonia tou lykou
  • Varghunden
  • Wolfsblut greift ein
  • Zanna Bianca alla riscossa

Oficiální distributor:

Paneuropean Production Pictures

Shlédnout Zanna bianca alla riscossa film z roku 1974 online

Zanna bianca alla riscossa

Shlédnout film Zanna bianca alla riscossa

Videosoubor: 1101069417.webm

Stopáž: 01:36:55 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Gisela Hahn  (Katie)Attilio DottesioHenry Silva  (Mr. Nelson)Riccardo Pizzuti  (Nelson Henchman)Maurizio Merli  (Burt Halloway)Renzo Palmer  (RCMP Sergeant)Luciano Rossi  (Bailey)Pietro Torrisi  (Nelson Henchman)Omero Capanna  (Nelson Henchman)Donald O'Brien  (Caroll)Benito Stefanelli  (Jackson)Luciano BonanniManfred FreybergerSimone SantoSergio Smacchi  (Benjamin Dover)Marco StefanelliCesare Di VitoMatteo Zoffoli  (Kim)Natale Siddi

Tématicky podobné tituly:

Mlčení jehňátek  (1991)Big Lebowski  (1998)Fargo  (1996)Na sever severozápadní linkou  (1959)Doktor Živago  (1965)Hlavní podezřelý: Unesené dítě  (1995)King Kong  (1933)Vynález zkázy  (1958)Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly  (2003)Muž v ohni  (2004)


Film Zanna bianca alla riscossa přidal do databáze uživatel katika1988, za jeho úsilí mu děkujeme. Katika1988 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Pomsta bratra

Pomsta bratra

Režisér filmu Mike Hodges natočil online film o pomstě a konfliktech, které se objeví, když zkoušíte utéct minulosti. Will Graham (Clive Owen), bývalý zločinec se vrací zpět do podsvětí, poté co jeho bratr Davey (Jonathan Rhys Meyers) spáchá sebevraždu. Will věří, že Davey byl k sebevraždě donucen a začíná pátrat. Podaří se mu pomstít bratrovu smrt? shlédnout film »

Smrť šitá na mieru

Smrť šitá na mieru

Slovenský online film z roku 1979 Smrť šitá na mieru reprezentuje tvorbu špičkových predstaviteľov filmovej scenáristiky a filmovej réžia Tibora Vichtu a Martina Hollého. Už v čase svojho vzniku si získal zaslúženú pozornosť a viaceré ocenenia - Cenu Čs. filmu, Cenu Zväzu slovenských dramatických umelcov. Dramatický príbeh z obdobia hospodárskej krízy za prvej republiky je predovšetkým skvelým psychologickým dvojportrétom sociálne odlišných ľudí, ktorých spojí bizarný i tragický cieľ - objednávka na smrť. Majiteľ veľkého krajčírskeho salónu sa ocitá pred bankrotom... shlédnout film »