Murphyho zákon: Zlíbej mě a mluv (2003)

Dnes je 25.10. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

TV Film
Murphyho zákon: Zlíbej mě a mluv zdarma

Hodnocení tv filmu:

7.4 / 10

TV Film režíroval:

Menhaj Huda

Producenti tv filmu:

Greg BrenmanCarol Ann DochertySanne Wohlenberg  (52 let)

Hudbu k tv filmu vytvořil:

Edmund Butt

Kamera a efekty:

Daniel Bronks

TV Film uveden také pod názvy:

  • Murphy's Law" Kiss and Tell

Oficiální distributor:

BBC Northern Ireland

Shlédnout Murphyho zákon: Zlíbej mě a mluv tv film z roku 2003 online

Leckam už Murphyho zavedla jeho práce, nikdy však dosud nebylo jeho tajné poslání spojeno s tak příjemnými okolnostmi jako teď. Neboť exkluzivní Delphi klub, jehož prominentní členové se rekrutují z nejbohatších vrstev společenské smetánky, je skutečně záviděníhodným místem. Tedy lépe řečeno byl by jím - nebýt té drobné závady, že jeho mohovití členové se houfně začínají stávat obětmi jisté - zřejmě plavovlasé - vražedkyně. Na první pohled žádný velký problém. Kdyby se ovšem těch plavovlásek v onom klubu neurodilo víc, než je Murphymu milo...

Zdroj: doporučený popis od distributora


Murphyho zákon: Zlíbej mě a mluv

Shlédnout tv film Murphyho zákon: Zlíbej mě a mluv

Videosoubor: 568637095_MZKZBMAM_DVDRip_TreZzoR.mpg

Stopáž: 01:30:01 Přehrát tv film ZDARMA

v TV Filmu hrají:

Glynis Barber  (Patricia Morris)James Nesbitt  (Tommy Murphy)Olegar Fedoro  (Henchman)Claudia Harrison  (Annie Guthrie)Christopher Villiers  (DCI Hart)Ben Pullen  (Lee Cannon)Ray Stevenson  (Robert Eaglan)Lucy Russell  (Jenny Collins)Steve Toussaint  (Sammy)Del Synnott  (Carter)Lynda Steadman  (Karen Murphy)Michail Gorevoj  (Nikolai)Stephen Tiller  (Police Officer)Joanne Pearce  (Jo Eaglan)Brian Osborne  (Pathologist)Jack Pierce  (Scene of crime officer)Paul Brightwell  (DI Gold)Roger Walker  (B&B Resident)Parvez Qadir  (Computer Expert)Rebecca Howard  (Mitzi)Deborah Sheridan  (Belinda Fletcher)Louis Decosta Johnson  (Philip Jones)Victor Gardener  (Martin Morris)Julie Hewlett  (Mrs. Jones)Helen Latham  (Haley Smart)Edward Law  (Doug Simmons)Caroline Mahalia  (Diane)Christopher Sciueref  (Russian Henchman)Emilia Streets  (Beth Eaglan)

Datum uvedení do kin nebo online:

  • Velká Británie 19. 5. 2003

Film Murphyho zákon: Zlíbej mě a mluv přidal do databáze uživatel akranius, za jeho úsilí mu děkujeme. Akranius také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Pippi dlouhá punčocha

Pippi dlouhá punčocha

Kniha známej švédskej autorky Astrid Lindgrenovej Pipi Dlhá pančucha vyšla už v r.1949, ale dobrodružstvá snáď najpopulárnejšej detskej hrdiny boli sfilmované až po takmer 20-tich rokoch - a ešte veľakrát potom. Úspech prvého filmu spôsobil, že okrem televízneho seriálu boli nakrútené ešte dve pokračovania (Ahoj, Pippi a Pippi v zemi Taka-tuka). V r.1987 vzniká americký remake Nové dobrodružstvá Pippi Dlhej Pančuchy... shlédnout film »

Slušné mrtvé dívky

Slušné mrtvé dívky

Film online zdarma vypráví o dvou dívkách, Ivě a Mariji, jež si pronajmou byt, aby se mohly skrýt se svojí láskou. Co mělo být idylickými chvílemi se ale brzy dramaticky změní, když Ivu znásilní syn jejich domácí. V centru filmu nestojí lesbická láska, ale chování okolí, které se proti nepříteli dokáže spojit. Nápad na online film dostal jeho autor v půli 90. let., kdy homosexuální láska byla v Chorvatsku ještě tabu. Autor ji ukazuje jako nutnost k vyrovnání se stejně jako další znaky současného života... shlédnout film »