Van Helsing (2004)

Dnes je 24.1. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Van Helsing zdarma

Hodnocení filmu:

6.3 / 10

Film režíroval:

Stephen Sommers  (58 let)

Producenti filmu:

Stephen Sommers  (58 let)Bob DucsaySam MercerDavid MinkowskiMatthew Stillman  (52 let)Artist W. Robinson

Hudbu k filmu vytvořil:

Alan Silvestri  (70 let)

Kamera a efekty:

Allen Daviau  (78 let)

Film uveden také pod názvy:

 • Ван Хельсинг
 • Van Helsing
 • Van Helsing: Cazador de monstruos
 • Kallarai Manithan
 • Van Helsing: El cazador de monstruos
 • Van Helsing: O Caçador de Monstros
 • Ван Хелсинг

Oficiální distributor:

Universal Pictures

Shlédnout Van Helsing film z roku 2004 online

Hluboko v karpatských horách se nachází mýtická a záhadná Transylvánie. Svět, kde zlo je všudypřítomné, kde nebezpečí vychází se západem slunce a příšery nabývají podoby nejhrůznějších nočních můr. Režisér Sommers, který oživil klasické monstrum ve filmech Mumie a Mumie se vrací, přivedl do nového projektu celou plejádu tradičních přízraků - Frankensteinovo monstrum, Draculu, Vlkodlaka - a staví proti ní osamělého bojovníka na straně dobra - Van Helsinga. Tento legendární lovec přízraků (Hugh Jackman) přijíždí na pokyn tajného spolku do Transylvánie, aby přemohl krvežíznivého svůdníka. V boji proti hraběti Draculovi (Richard Roxburgh) se staví po bok nehrožené Anně Valerious (Kate Beckinsale) a zbavuje její rodinu po generace trvající kletby.Plátno přízraků dále zalidňují Shuler Hensley jako Frankensteinova zrůda, přední tanečník Will Kemp, který představuje Annina mužného bratra Velkana, který se za úplňku převtěluje ve Vlkodlaka, a Kevin J. O Connor jako Igor, proradný asistent dr. Frankensteina. Elena Anayaová, Silvia Collocaová a Josie Maranová hrají tři krvelačné Draculovy nevěsty, které se nezastaví před ničím, jen aby pomohly svému pánu v plánu podmanit si lidskou civilizaci a nastolit hrůzovládu.Po divácky úspěšných filmech Mumie a Mumie se vrací přichází režisér a scénárista Stephen Sommers s dalším velkofilmem. Van Helsing je nejdražším americkým filmem, který byl dosud realizován v České republice. Film je nabitý ohňostrojem nápadů a neuvěřitelných vizuálních efektů, které diváka zavedou do zcela nového, dosud nevídaného světa. O vizuální efekty se postarala společnost Industrial Light and Magic, která má na svém kontě téměř 200 filmů, mezi kterými nechybí například Jurský park, Master & Commander, Terminátor 3, Harry Potter, Minority Report, ILM dostali Oscara za efekty ve filmu Piráti z Karibiku.

Zdroj: doporučený popis od distributora


Van Helsing

Shlédnout film Van Helsing

Videosoubor: VanHelsing.mpeg

Stopáž: 02:10:23 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Hugh Jackman  (Van Helsing)Kate Beckinsale  (Anna Valerious)Dana Morávková  (Barmaid)Marek Vašut  (Villager)Richard Roxburgh  (Count Vladislaus Dracula)Robbie Coltrane  (Mr. Hyde)Elena Anaya  (Aleera)David Wenham  (Carl)Samuel West  (Dr. Victor Frankenstein)Kevin J. O'Connor  (Igor)Jan Pavel FilipenskýShuler Hensley  (Frankenstein's Monster)Will Kemp  (Velkan)Ladislav OndřejSilvia Colloca  (Verona)Alun Armstrong  (Cardinal Jinette)Zuzana Ďurdinová  (Opera Singer)Tom FisherKacie Borrowman  (Dwerger)Jaroslav Vízner  (Gendarme)Josie Maran  (Marishka)Martin Klebba  (Dwerger)Allison Queal  (Dwerger)Petr VlasákTom Fisher  (Top Hat)Stephen Fisher  (Dr. Jekyll)Laurence Racine  (Dracula's Ball Performer)Samantha Sommers  (Vampire Child)Dorel Mois  (Dracula's Ball Performer)Marianna Mois  (Dracula's Ball Performer)Patrice Wojciechowski  (Dracula's Ball Performer)Ryan James  (Villager)

Certifikace:více informací o MPAA

Německo (12)USA (PG-13)UK (12A)

Datum uvedení do kin nebo online:

 • Rakousko 5. 5. 2004
 • Česko 6. 5. 2004
 • Německo 6. 5. 2004
 • Velká Británie 7. 5. 2004
 • USA 7. 5. 2004
 • Slovensko 7. 5. 2004

Tématicky podobné tituly:

Halloween  (1978)Vetřelci  (1986)Terminátor  (1984)Vysvobození  (1972)Mildred Pierceová  (1945)Leon  (1994)Amadeus  (1984)Sedm  (1995)Dnes naposled  (1958)Big Lebowski  (1998)


Film Van Helsing přidal do databáze uživatel anjelik39, za jeho úsilí mu děkujeme. Anjelik39 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Krysař

Krysař

Moderní zpracování středověké německé legendy o krysaři, který ztrestá hříšné a zpupné město Hammeln. Je to jeden z nejnáročnějších online filmů, které kdy byly ve světě animovaného filmu natočeny. Expresivně, dramaticky stylizované loutky a scény se stávají krutým obrazem života, z něhož vymizel cit a láska Online online film Krysař patří plným právem mezi základní díla české i světové animované tvorby. shlédnout film »

Děti z Nagasaki

Děti z Nagasaki

Film online zdarma o jaderném útoku na přístavní město Nagasaki, který se uskutečnil dne 9. srpna 1945, vychází ze vzpomínek lékaře, který sice přímou katastrofu přežil, ale zhoubnému působení radiace neunikl Online online film se svým sugestivním obrazovým líčením dostává až na úroveň strohého, o to však působivějšího dokumentu, v němž hraný příběh jen zintenzivňuje účinnost výpovědi filmu. shlédnout film »