Drsné násilí (1988)

Dnes je 20.9. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Drsné násilí zdarma

Hodnocení filmu:

5.2 / 10

Film režíroval:

Mark Joffe

Producenti filmu:

Charles W. Fries  (90 let)Richard Brennan  (75 let)Antony I. GinnaneErrol Sullivan

Hudbu k filmu vytvořil:

Chris Neal

Kamera a efekty:

Ellery Ryan

Film uveden také pod názvy:

 • Lésions corporelles graves
 • Bodily Harm
 • Cerco Suicida
 • Begegnung mit einer Toten
 • Varies somatikes vlaves
 • Cronaca nera
 • Morris - Ein mörderisches Puzzle
 • Body Harm
 • Katkera pahuus
 • Morris
 • Grievous Bodily Harm

Oficiální distributor:

Australian Film Commission, The

Shlédnout Drsné násilí film z roku 1988 online

Morris Martin umíněně trvá na tom, že jeho manželka, která je považována za mrtvou, ve skutečnosti žije. Dostane se do sporu i se svými přáteli, o kterých se domnívá, že před ním jeho ženu skrývají...

Zdroj: doporučený popis od distributora


Drsné násilí

Shlédnout film Drsné násilí

Videosoubor: rip_drsi_1988.mov

Stopáž: 01:36:12 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Shane Briant  (Stephen Enderby)Colin Friels  (Tom Stewart)Bruno Lawrence  (Det. Sgt. Ray Birch)John Waters  (Morris Martin)Kerry Armstrong  (Annie)Richard Carter  (Les)Terry Markwell  (Eve Spicer)Gary Waddell  (Eddie Weaks)John Flaus  (Neil Bradshaw)Deborah Kennedy  (Madeleine Kovitch)Gerry Skilton  (Jimmy)Sandy Gutman  (Austen Tayshus himself)David Pledger  (Suzie's Boyfriend)John Brennan  (Police Station Visitor)Sandy Gore  (Barbara Helmsley)Kim Gyngell  (Mick)John Allen  (Stansfield)Vic Rooney  (Pellegrini)Caz Lederman  (Vivian Enderby)Gary Stalker  (Derek Allen)Marian Dworakowski  (Seker)Marise Wipani  (Suzie)Don Reid  (Headmaster)Mark McCann  (Detective)Craig Ashley  (Agostino)Saskia Schlicht  (Natalie)Dominic Gowans  (Prentice)Sheridan Murphy  (Katherine)Urszula Anna Theresa  (Marjorie Klein)Joy Bell  (Claudine)Sayer Ludbrooke  (Bert)Jean Korchma  (Irene)Eddie Boyle  (Reporter)

Certifikace:více informací o MPAA

USA (R)

Datum uvedení do kin nebo online:

 • Německo 19. 9. 1991
 • USA 1. 1. 1989

Film Drsné násilí přidal do databáze uživatel screetch, za jeho úsilí mu děkujeme. Screetch také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Cesta na Měsíc

Cesta na Měsíc

Pan Wallace a jeho pes Gromit si postavili raketu a letí vstříc neuvěřitelnému dobrodružství. Britský animovaný online film oscarového Nicka Parka.Víte, že Měsíc je ze sýru? V animovaném světě, kde žije pan Wallace a jeho chytrý pes Gromit, to ví každý. K vydařenému svátečnímu pikniku na tomto vesmírném tělese chybí jen maličkost: kosmická raketa. Jak všechno dopadne, uvidíte v následujícím filmu, oceněném v roce 1990 nominací na Oscara a milovaném malými i velkými diváky na celém světě... shlédnout film »

Pomocník

Pomocník

Film online zdarma na motivy autobiografického románu švýcarského spisovatele Roberta Walsera, od jehož úmrtí uplyne v prosinci 50 let Online online film je součástí "Walserovského roku", který v České republice probíhá pod záštitou Švýcarského velvyslanectví a je vyvrcholením celoročních kulturních akcí, věnovaných tomuto pozoruhodnému spisovateli. Děj filmu zachycuje pozvolný rozpad typické měšťanské rodiny na přelomu 19. a 20. století ve Wädenswillu na břehu Curyšského jezera. Pomocník je do značné míry románem autobiografickým... shlédnout film »