Drsné násilí (1988)

Dnes je 18.2. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Drsné násilí zdarma

Hodnocení filmu:

5.2 / 10

Film režíroval:

Mark Joffe

Producenti filmu:

Charles W. Fries  (90 let)Richard Brennan  (76 let)Antony I. GinnaneErrol Sullivan

Hudbu k filmu vytvořil:

Chris Neal

Kamera a efekty:

Ellery Ryan

Film uveden také pod názvy:

 • Lésions corporelles graves
 • Bodily Harm
 • Cerco Suicida
 • Begegnung mit einer Toten
 • Varies somatikes vlaves
 • Cronaca nera
 • Morris - Ein mörderisches Puzzle
 • Body Harm
 • Katkera pahuus
 • Morris
 • Grievous Bodily Harm

Oficiální distributor:

Australian Film Commission, The

Shlédnout Drsné násilí film z roku 1988 online

Morris Martin umíněně trvá na tom, že jeho manželka, která je považována za mrtvou, ve skutečnosti žije. Dostane se do sporu i se svými přáteli, o kterých se domnívá, že před ním jeho ženu skrývají...

Zdroj: doporučený popis od distributora


Drsné násilí

Shlédnout film Drsné násilí

Videosoubor: rip_drsi_1988.mov

Stopáž: 01:36:12 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Shane Briant  (Stephen Enderby)Colin Friels  (Tom Stewart)Bruno Lawrence  (Det. Sgt. Ray Birch)John Waters  (Morris Martin)Kerry Armstrong  (Annie)Richard Carter  (Les)Terry Markwell  (Eve Spicer)Gary Waddell  (Eddie Weaks)John Flaus  (Neil Bradshaw)Deborah Kennedy  (Madeleine Kovitch)Gerry Skilton  (Jimmy)Sandy Gutman  (Austen Tayshus himself)David Pledger  (Suzie's Boyfriend)John Brennan  (Police Station Visitor)Sandy Gore  (Barbara Helmsley)Kim Gyngell  (Mick)John Allen  (Stansfield)Vic Rooney  (Pellegrini)Caz Lederman  (Vivian Enderby)Gary Stalker  (Derek Allen)Marian Dworakowski  (Seker)Marise Wipani  (Suzie)Don Reid  (Headmaster)Mark McCann  (Detective)Craig Ashley  (Agostino)Saskia Schlicht  (Natalie)Dominic Gowans  (Prentice)Sheridan Murphy  (Katherine)Urszula Anna Theresa  (Marjorie Klein)Joy Bell  (Claudine)Sayer Ludbrooke  (Bert)Jean Korchma  (Irene)Eddie Boyle  (Reporter)

Certifikace:více informací o MPAA

USA (R)

Datum uvedení do kin nebo online:

 • Německo 19. 9. 1991
 • USA 1. 1. 1989

Film Drsné násilí přidal do databáze uživatel screetch, za jeho úsilí mu děkujeme. Screetch také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Archa světel a stínů

Archa světel a stínů

Americké filmaře Martina a Osu Johnsonovi znal kdysi celý svět. Jejich filmy zdarma fotografie a knihy obdivoval Ernest Hemingway, Charlie Chaplin, Jack London či britská královská rodina. Dnes je jejich odkaz pozapomenut nejen v rodných Spojených státech, ale také v Africe, která je kdysi proslavila a kterou dokumentovali všemi dostupnými způsoby: filmováním z letadel, zvukovým filmem i natáčením v místech, do kterých se před nimi nikdo neodvážil... shlédnout film »

Dějiny na 8

Dějiny na 8

Dokumentarista Václav Táborský vytvořil v roce 1968 v Krátkém filmu vtipný střihový dokument, upozorňující veřejnost na pozoruhodný fakt, že letopočty české historie končící osmičkou jsou zpravidla zlomové a s odstupem doby to jsou dějinné milníky. Fejetonový snímek v období takzvané normalizace neunikl pozornosti "prověrkové komise", a tak nezávisle na tom, že mezitím V. Táborský emigroval do Kanady, Dějiny na osm "pozastavila v distribuci". Česky řečeno: online film skončil svůj život - do podzimu 1989 - v trezoru. shlédnout film »