Between Two Worlds (2002)

Dnes je 30.5. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Between Two Worlds zdarma

Hodnocení filmu:

0 / 10

Shlédnout Between Two Worlds film z roku 2002 online

Between Two Worlds

Shlédnout film Between Two Worlds

Videosoubor: BetweenTwoWorlds-DVD-PLAYNOW.mp4

Stopáž: 00:37:55 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Bruce Joel RubinM. Night ShyamalanWilliam Peter BlattyDavid McKenna


Film Between Two Worlds přidal do databáze uživatel pavli111, za jeho úsilí mu děkujeme. Pavli111 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.cz

Tip na dnešní den:


Vzpoura bezejmenných

Vzpoura bezejmenných

Polsky celovečerní umělecký online film s historickou thematikou. Děj se odehrává v polovině 17. stol., kdy pod vlivem povstání Chmelnického na Ukrajině povstali proti svým pánům i sedláci na velkých územích Polska. Hrdinou filmu je svobodomyslný šlechtic Kostka Napierski, který vyburcuje sedláky v Podhalí ke vzpouře a v součinnosti s Chmelnickým se chce postavit proti královým a panským vojskům. Přípravy k povstání jsou však vyzrazeny a Kostka s ostatními osnovateli vzpoury je zradou zajat a odsouzen k smrti. (FILMOVÝ PŘEHLED 26 / 1956) shlédnout film »

Letec

Letec

Život Howarda Hughese patří k nejvíce fascinujícím příběhům, jaké Amerika předchozího století zrodila. Tento letecký průkopník, řežisér i producent, ropný magnát a muž nejedné další činnosti a tváře totiž vynikal nejen svým všestranným talentem, ale i svou výstřední povahou. A online film THE AVIATOR v režii legendárního Martina Scorseseho (Zuřící býk, Mafiáni) se bude soustředit právě na nejzajímavější úsek Hughesovy (Leonardo DiCaprio) životní dráhy... shlédnout film »