NightMan (1997)

Dnes je 19.12. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

TV Film
NightMan zdarma

  • Rok uvedení: 1997
  • Délka tv filmu: 1 hod 33 min
  • Země původu:  Kanada,  USA
  • Originální jazyk: Angličtina
  • Žánr: Sci-Fi
  • Formát obrazu: 1.33:1  (Akademie)
  • Barevné podání: Barevný
  • Zvuk: Stereo

Hodnocení tv filmu:

7.8 / 10

TV Film režírovali:

Mark Jones  (66 let)Glen A. Larson  (82 let)Nick Daniel

Producenti tv filmu:

Scott ThomasChris Larson  (55 let)Janet Curtis

Hudbu k tv filmu vytvořili:

Marc Bonilla  (64 let)

Kamera a efekty:

Mark Melville

TV Film uveden také pod názvy:

  • NightMan (1997) (TV)

Oficiální distributor:

Alliance Communications Corporation

Shlédnout NightMan tv film z roku 1997 online

NightMan

Shlédnout tv film NightMan

Videosoubor: rip_ni_1997-XVid.avi

Stopáž: 01:33:12 Přehrát tv film ZDARMA

v TV Filmu hrají:

David HasselhoffMichael WoodsMatt McColm  (Johnny Domino)Patrick Macnee  (Dr. Walton)Ric YoungJames KarenDerek Webster  (Raleigh Jordon)Earl Holliman  (Frank Dominus)Taylor Dayne  (Carla Day)Ric YoungSal LopezGavin Buhr  (Bondagemaster)Michael HarneyNicole Nagel  (Katrina)Felecia M. BellMark Gadbois  (Spiderman)Nick Lauren  (Bar Patron)Robert KerbeckRaymond Morris  (Thug #1)

Datum uvedení do kin nebo online:

  • USA 23. 11. 1997

Tématicky podobné tituly:

NightMan  (1997)Catwoman  (2004)Želví nindžové II  (1991)Návrat neuvěřitelného Hulka  (1988)Ichi the Killer  (2001)Akira  (1988)Adventures of Captain Marvel  (1941)Magická zbraň  (2000)Superman and the Mole Men  (1951)Uzumaki  (2000)


Film NightMan přidal do databáze uživatel Thalie14, za jeho úsilí mu děkujeme. Thalie14 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Nespatřené

Nespatřené

Film online zdarma přibližuje svět nevidomých dětí z pražské školy Jaroslava Ježka, které díky péči fotografky Daniely Horníčkové začaly samy fotografovat. Jejich fotky pomáhají vytvářet nové mosty mezi dvěma ostrovy našeho světa: mezi nespatřeným a viděným. Miroslav Janek, který je více spoluhráčem svých hrdinů než jejich režisérem, nám umožňuje sledovat proces natáčení, který se online ve filmu stává předmětem fascinujícího audiovizuálního dialogu autorů s jejich světem... shlédnout film »

Kolotoč

Kolotoč

Maďarský umělecký online film z vesnického prostředí. Vypráví o lásce nesmělé Mari Patakiové a prudkého Mátého Bíra zvítězivší nad zatvrzelostí Mariiných rodičů, kteří pro dceru sami vybrali ženicha. Mari a Máté jsou představiteli nového života na vesnici. Cesta Mariina otce do družstevního kolektivu je mnohem obtížnější, protože pouta, která jej táhnou k starému životu, jsou příliš silná. Závěr filmu však přesvědčuje, že i starý István Pataki své místo v nové společnosti najde. - Film online zdarma „Kolotoč" patří k nejzdařilejším filmům nové maďarské produkce... shlédnout film »