NightMan (1997)

Dnes je 18.6. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

TV Film
NightMan zdarma

  • Rok uvedení: 1997
  • Délka tv filmu: 1 hod 33 min
  • Země původu:  Kanada,  USA
  • Originální jazyk: Angličtina
  • Žánr: Sci-Fi
  • Formát obrazu: 1.33:1  (Akademie)
  • Barevné podání: Barevný
  • Zvuk: Stereo

Hodnocení tv filmu:

7.8 / 10

TV Film režírovali:

Mark Jones  (66 let)Glen A. Larson  (83 let)Nick Daniel

Producenti tv filmu:

Scott ThomasChris Larson  (55 let)Janet Curtis

Hudbu k tv filmu vytvořili:

Marc Bonilla  (64 let)

Kamera a efekty:

Mark Melville

TV Film uveden také pod názvy:

  • NightMan (1997) (TV)

Oficiální distributor:

Alliance Communications Corporation

Shlédnout NightMan tv film z roku 1997 online

NightMan

Shlédnout tv film NightMan

Videosoubor: rip_ni_1997-XVid.avi

Stopáž: 01:33:12 Přehrát tv film ZDARMA

v TV Filmu hrají:

David HasselhoffMichael WoodsMatt McColm  (Johnny Domino)Patrick Macnee  (Dr. Walton)Ric YoungJames KarenDerek Webster  (Raleigh Jordon)Earl Holliman  (Frank Dominus)Taylor Dayne  (Carla Day)Ric YoungSal LopezGavin Buhr  (Bondagemaster)Michael HarneyNicole Nagel  (Katrina)Felecia M. BellMark Gadbois  (Spiderman)Nick Lauren  (Bar Patron)Robert KerbeckRaymond Morris  (Thug #1)

Datum uvedení do kin nebo online:

  • USA 23. 11. 1997

Tématicky podobné tituly:

NightMan  (1997)Catwoman  (2004)Želví nindžové II  (1991)Návrat neuvěřitelného Hulka  (1988)Ichi the Killer  (2001)Akira  (1988)Adventures of Captain Marvel  (1941)Magická zbraň  (2000)Superman and the Mole Men  (1951)Uzumaki  (2000)


Film NightMan přidal do databáze uživatel Thalie14, za jeho úsilí mu děkujeme. Thalie14 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Bílé chodby

Bílé chodby

Osou anglického filmu, natočeného podle novely "Yeomanská nemocnice" od H. Ashtonové, je příběh lékaře - vědce Marrinera, který s omezenými možnostmi, jež mu poskytuje prostředí provinční nemocnice, koná úspěšné pokusy s radioaktivním lékem proti zvlášť nebezpečným případům otravy krve. Podaří se mu překonat nepochopení konservativní správní rady nemocnice a dosáhne kladných výsledků při výrobě léku, který nakonec jemu samému zachrání život Online online film byl uveden na VII... shlédnout film »

Zajatý hlas

Zajatý hlas

Krátkometrážní hudební online film dokumentaristy Jiřího Lehovce. Seznámíme se s významem gramofonové desky a s postupem jejího vzniku. Nejdříve jak se nahrává píseň ve studiu - při práci na nové písni uvidíme Oldřicha Nového, R. A. Dvorského se svým orchestrem a s Melody Boys a také Lídu Baarovou, jak zpívá soundrack k filmu "Ohnivé léto (1939)". Z nahrávacího studia se přeneseme do laboratoří a do továrny, kde uzříme jak se lisují vznikají desky, které za chvíli putují do obchodů a nakonec k posluchačům. Dozvíme se také něco o předchůdci gramofonu - fonografu... shlédnout film »