NightMan (1997)

Dnes je 22.2. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

TV Film
NightMan zdarma

  • Rok uvedení: 1997
  • Délka tv filmu: 1 hod 33 min
  • Země původu:  Kanada,  USA
  • Originální jazyk: Angličtina
  • Žánr: Sci-Fi
  • Formát obrazu: 1.33:1  (Akademie)
  • Barevné podání: Barevný
  • Zvuk: Stereo

Hodnocení tv filmu:

7.8 / 10

TV Film režírovali:

Mark Jones  (66 let)Glen A. Larson  (82 let)Nick Daniel

Producenti tv filmu:

Scott ThomasChris Larson  (55 let)Janet Curtis

Hudbu k tv filmu vytvořili:

Marc Bonilla  (64 let)

Kamera a efekty:

Mark Melville

TV Film uveden také pod názvy:

  • NightMan (1997) (TV)

Oficiální distributor:

Alliance Communications Corporation

Shlédnout NightMan tv film z roku 1997 online

NightMan

Shlédnout tv film NightMan

Videosoubor: rip_ni_1997-XVid.avi

Stopáž: 01:33:12 Přehrát tv film ZDARMA

v TV Filmu hrají:

David HasselhoffMichael WoodsMatt McColm  (Johnny Domino)Patrick Macnee  (Dr. Walton)Ric YoungJames KarenDerek Webster  (Raleigh Jordon)Earl Holliman  (Frank Dominus)Taylor Dayne  (Carla Day)Ric YoungSal LopezGavin Buhr  (Bondagemaster)Michael HarneyNicole Nagel  (Katrina)Felecia M. BellMark Gadbois  (Spiderman)Nick Lauren  (Bar Patron)Robert KerbeckRaymond Morris  (Thug #1)

Datum uvedení do kin nebo online:

  • USA 23. 11. 1997

Tématicky podobné tituly:

NightMan  (1997)Catwoman  (2004)Želví nindžové II  (1991)Návrat neuvěřitelného Hulka  (1988)Ichi the Killer  (2001)Akira  (1988)Adventures of Captain Marvel  (1941)Magická zbraň  (2000)Superman and the Mole Men  (1951)Uzumaki  (2000)


Film NightMan přidal do databáze uživatel Thalie14, za jeho úsilí mu děkujeme. Thalie14 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Rvačka mezi muži

Rvačka mezi muži

Dnes již klasické dílo Rvačka mezi muži patří mezi nejlepší tzv Online online film noir nebo-li žánru černého filmu a stal se vzorem pro mnohé filmy zdarma natočené v tomto duchu během dalších desetiletí, a to nejen ve Francii. Režisér Jules Dassin nepotřebuje k vyjádření napětí mnoho slov, černobílý obraz dodává dílu nevšední poezii a syrovost zároveň. Dassin vychází z autentického popisu prostředí pařížského podsvětí. O filmu lze směle říci, že je to vloupání zapsané do filmových dějin. Tony se po pěti letech vrací z vězení a pečlivě naplánuje poslední velkou loupež svého života... shlédnout film »

Korene budúcnosti

Korene budúcnosti

Strihový dokumentárny online film o živote významného slovenského politika Alexandra Dubčeka Online film zachytáva v dvoch rovinách politický vývoj v Európe na zač. 20. storočia až po 60 roky a na jeho pozadí aj životnú púť jedného z novodobých európskych politikov - Alexandra Dubčeka. Film online zdarma obsahuje bohaté archívne dokumentárne materiály z MOSFILMU / príchod nadšených budovateľov komunizmu z európskych štátov, tzv. Interhelpo... shlédnout film »