Strážci Galaxie Vol. 2 (2017)

Dnes je 18.6. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Strážci Galaxie Vol. 2 zdarma

Hodnocení filmu:

8 / 10

Film režíroval:

James Gunn  (49 let)

Hudbu k filmu vytvořil:

Tyler Bates  (42 let)

Kamera a efekty:

Henry Braham  (54 let)

Film uveden také pod názvy:

  • Guardiões da Galáxia 2
  • Galaksinin Koruyuculari 2
  • Стражи Галактики 2
  • Guardiani della Galassia 2
  • Guardians of the Galaxy 2

Oficiální distributor:

Marvel Enterprises

Shlédnout Strážci Galaxie Vol. 2 film z roku 2017 online

Strážci Galaxie Vol. 2

Shlédnout film Strážci Galaxie Vol. 2

Videosoubor: StrazciGalaxieVol2.ogv

Stopáž: 02:15:23 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Sylvester StalloneKurt RussellJeff GoldblumVin DieselDavid HasselhoffVing RhamesMichelle YeohMichael RookerStan LeeRob ZombieSeth GreenStephen BlackehartGregg HenryMichael RosenbaumZoe SaldanaTommy FlanaganBradley CooperRhoda GriffisChris PrattMiley CyrusBen BrowderSean GunnEvan JonesKaren GillanPom KlementieffDave BautistaAramis KnightElizabeth DebickiElizabeth LudlowChris Sullivan

Datum uvedení do kin nebo online:

  • Německo 27. 7. 2017
  • Velká Británie 28. 4. 2017
  • USA 5. 5. 2017

Tématicky podobné tituly:

Zpívání v dešti  (1952)S čerty nejsou žerty  (1985)Snídaně u Tiffanyho  (1961)Terminátor  (1984)Příběh z Filadelfie  (1940)Tanec s vlky  (1990)Mildred Pierceová  (1945)Střihoruký Edward  (1990)Lásky jedné plavovlásky  (1965)Jih proti Severu  (1939)


Film Strážci Galaxie Vol. 2 přidal do databáze uživatel japooos, za jeho úsilí mu děkujeme. Japooos také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Bílé chodby

Bílé chodby

Osou anglického filmu, natočeného podle novely "Yeomanská nemocnice" od H. Ashtonové, je příběh lékaře - vědce Marrinera, který s omezenými možnostmi, jež mu poskytuje prostředí provinční nemocnice, koná úspěšné pokusy s radioaktivním lékem proti zvlášť nebezpečným případům otravy krve. Podaří se mu překonat nepochopení konservativní správní rady nemocnice a dosáhne kladných výsledků při výrobě léku, který nakonec jemu samému zachrání život Online online film byl uveden na VII... shlédnout film »

Zajatý hlas

Zajatý hlas

Krátkometrážní hudební online film dokumentaristy Jiřího Lehovce. Seznámíme se s významem gramofonové desky a s postupem jejího vzniku. Nejdříve jak se nahrává píseň ve studiu - při práci na nové písni uvidíme Oldřicha Nového, R. A. Dvorského se svým orchestrem a s Melody Boys a také Lídu Baarovou, jak zpívá soundrack k filmu "Ohnivé léto (1939)". Z nahrávacího studia se přeneseme do laboratoří a do továrny, kde uzříme jak se lisují vznikají desky, které za chvíli putují do obchodů a nakonec k posluchačům. Dozvíme se také něco o předchůdci gramofonu - fonografu... shlédnout film »