Strážci Galaxie Vol. 2 (2017)

Dnes je 20.2. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Strážci Galaxie Vol. 2 zdarma

Hodnocení filmu:

8 / 10

Film režíroval:

James Gunn  (49 let)

Hudbu k filmu vytvořil:

Tyler Bates  (42 let)

Kamera a efekty:

Henry Braham  (53 let)

Film uveden také pod názvy:

  • Guardiões da Galáxia 2
  • Galaksinin Koruyuculari 2
  • Стражи Галактики 2
  • Guardiani della Galassia 2
  • Guardians of the Galaxy 2

Oficiální distributor:

Marvel Enterprises

Shlédnout Strážci Galaxie Vol. 2 film z roku 2017 online

Strážci Galaxie Vol. 2

Shlédnout film Strážci Galaxie Vol. 2

Videosoubor: StrazciGalaxieVol2.ogv

Stopáž: 02:15:23 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Sylvester StalloneKurt RussellJeff GoldblumVin DieselDavid HasselhoffVing RhamesMichelle YeohMichael RookerStan LeeRob ZombieSeth GreenStephen BlackehartGregg HenryMichael RosenbaumZoe SaldanaTommy FlanaganBradley CooperRhoda GriffisChris PrattMiley CyrusBen BrowderSean GunnEvan JonesKaren GillanPom KlementieffDave BautistaAramis KnightElizabeth DebickiElizabeth LudlowChris Sullivan

Datum uvedení do kin nebo online:

  • Německo 27. 7. 2017
  • Velká Británie 28. 4. 2017
  • USA 5. 5. 2017

Tématicky podobné tituly:

Zpívání v dešti  (1952)S čerty nejsou žerty  (1985)Snídaně u Tiffanyho  (1961)Terminátor  (1984)Příběh z Filadelfie  (1940)Tanec s vlky  (1990)Mildred Pierceová  (1945)Střihoruký Edward  (1990)Jih proti Severu  (1939)Kristián  (1939)


Film Strážci Galaxie Vol. 2 přidal do databáze uživatel japooos, za jeho úsilí mu děkujeme. Japooos také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


F jako falzifikát

F jako falzifikát

Méně proslulý online film světoznámého Orsona Wellesa je poněkud klidnějším příspěvkem k tématu dekadence v současném umění. Podvody a švindl, manipulace a triky a vůbec mystifikace dovedená in extremis jsou hlavní témata filmu. Režisér si pohrává především s formou, kdy pomocí postupů užívaných v dokumentárních i hraných filmech si pohrává s diváky. V tom tkví subverzita filmu, který zůstal stále aktuální, i když vznikl na počátku sedmdesátých let... shlédnout film »

Člověk z mramoru

Člověk z mramoru

Legendární online film (myšlenkově souznějící s generací "filmu morálního neklidu") nemohl být u nás dlouho uvedený pro svůj "protisocialistický" charakter: k deformacím 50. let hledá paralelu v 70. letech. Aktuální byl tedy právě v době svého vzniku. Studentka filmové školy se při sběru materiálu k diplomce - dokumentu o úderníkovi 50. let - seznamuje s jeho pohnutým osudem, zrcadlícím šílenství doby. Zpočátku se jí jeví jako mramorová socha, pro kterou stál v době své slávy jako model... shlédnout film »