Strážci Galaxie Vol. 2 (2017)

Dnes je 11.12. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Strážci Galaxie Vol. 2 zdarma

Hodnocení filmu:

8 / 10

Film režíroval:

James Gunn  (48 let)

Hudbu k filmu vytvořil:

Tyler Bates  (42 let)

Kamera a efekty:

Henry Braham  (53 let)

Film uveden také pod názvy:

  • Guardiões da Galáxia 2
  • Galaksinin Koruyuculari 2
  • Стражи Галактики 2
  • Guardiani della Galassia 2
  • Guardians of the Galaxy 2

Oficiální distributor:

Marvel Enterprises

Shlédnout Strážci Galaxie Vol. 2 film z roku 2017 online

Strážci Galaxie Vol. 2

Shlédnout film Strážci Galaxie Vol. 2

Videosoubor: StrazciGalaxieVol2.ogv

Stopáž: 02:15:23 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Sylvester StalloneKurt RussellJeff GoldblumVin DieselDavid HasselhoffVing RhamesMichelle YeohMichael RookerStan LeeRob ZombieSeth GreenStephen BlackehartGregg HenryMichael RosenbaumZoe SaldanaTommy FlanaganBradley CooperRhoda GriffisChris PrattMiley CyrusBen BrowderSean GunnEvan JonesKaren GillanPom KlementieffDave BautistaAramis KnightElizabeth DebickiElizabeth LudlowChris Sullivan

Datum uvedení do kin nebo online:

  • Německo 27. 7. 2017
  • Velká Británie 28. 4. 2017
  • USA 5. 5. 2017

Tématicky podobné tituly:

Zpívání v dešti  (1952)S čerty nejsou žerty  (1985)Snídaně u Tiffanyho  (1961)Terminátor  (1984)Příběh z Filadelfie  (1940)Tanec s vlky  (1990)Mildred Pierceová  (1945)Střihoruký Edward  (1990)Jih proti Severu  (1939)Kristián  (1939)


Film Strážci Galaxie Vol. 2 přidal do databáze uživatel japooos, za jeho úsilí mu děkujeme. Japooos také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Cesta na Měsíc

Cesta na Měsíc

Pan Wallace a jeho pes Gromit si postavili raketu a letí vstříc neuvěřitelnému dobrodružství. Britský animovaný online film oscarového Nicka Parka.Víte, že Měsíc je ze sýru? V animovaném světě, kde žije pan Wallace a jeho chytrý pes Gromit, to ví každý. K vydařenému svátečnímu pikniku na tomto vesmírném tělese chybí jen maličkost: kosmická raketa. Jak všechno dopadne, uvidíte v následujícím filmu, oceněném v roce 1990 nominací na Oscara a milovaném malými i velkými diváky na celém světě... shlédnout film »

Filmový dobrodruh Karel Zeman

Filmový dobrodruh Karel Zeman

Dokumentární online film Karel Zeman - filmový dobrodruh je životopisným filmem, který se ohlíží za životem, dílem a významem klasika světového filmu. Zároveň odhaluje inspirativní zdroje jeho tvorby, ohlas ve světě a nahlédne do kuchyně průkopníka filmových triků. Pokud spočteme ceny z festivalů, divácký ohlas v zahraniční distribuci i množství publikací a počet filmových tvůrců, kteří Karla Zemana uvádějí jako inspirační zdroj, dojdeme k závěru, že Karel Zeman je jedním z nejúspěšnějších a nejvíce ceněných českých filmařů ve světě... shlédnout film »