Do hlubin 3D (1994)

Dnes je 11.7. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Do hlubin 3D zdarma

Hodnocení filmu:

6.6 / 10

Film režíroval:

Howard Hall

Producenti filmu:

Graeme Ferguson  (91 let)Judy CarrollJonathan BarkerSusumu Sakane

Hudbu k filmu vytvořili:

Micky ErbeMaribeth Solomon

Kamera a efekty:

Noel Archambault

Film uveden také pod názvy:

  • Tiefen der Meere
  • A nagy mélység titkai
  • Into the Deep

Oficiální distributor:

IMAX

Shlédnout Do hlubin 3D film z roku 1994 online

...len niekoľko sto metrov od pobrežia sa na hladine rysuje obrovský temný hnedý tieň. Keď prenikneme pod hladinu, narazíme na masu podmorských rastlín, ktoré sa rytmicky pohupujú tam a späť, unášané vlnami. Medzi nimi voľne plávajú pestrofarebné ryby. Lúče slnka prenikajú klenbou prepletených stoniek na hladine a dodávajú tomuto tieňovému kráľovstvu vzhľad katedrály. Toto je podmorský prales...V tomto filme sa diváci spolu s tvorcami vyberú na fascinujúcu trojdimenzionálnu expedíciu do tajuplného sveta pod morskou hladinou pri pobreží Kalifornie. Vďaka 3D technológii spoločnosti IMAX má divák pocit akoby bol priamo na dne mora a z bezprostrednej blízkosti sa oboznamuje s pestrým kaleidoskopom obyvateľov morských hlbín východného Pacifiku.

Zdroj: doporučený popis od distributora


Do hlubin 3D

Shlédnout film Do hlubin 3D

Videosoubor: DoHlubin3d.ogv

Stopáž: 00:34:23 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Kate Nelligan

Datum uvedení do kin nebo online:

  • Rakousko 7. 6. 2002
  • USA 3. 11. 1994

Tématicky podobné tituly:

Osud v kosmu  (1994)Ztracený Svět: Rovnováha života  (2001)Přímo vzhůru - Helikoptéry v akci  (2002)Do hlubin 3D  (1994)Mimozemšťané v akci 3D  (1999)Prokletý hrad 3D  (2001)S.O.S. Planet  (2002)Thrill Ride: The Science of Fun  (1997)Cities of the Wild  (1996)Survival Island  (1996)


Film Do hlubin 3D přidal do databáze uživatel Directioners, za jeho úsilí mu děkujeme. Directioners také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Sentiment

Sentiment

Adept se vydal za filmovým režisérem na penzi, jehož dílo jsme měli v úctě, aby se svým filmem přiblížil k myšlení, cítění a tvorbě; tedy udělal film. Okolnosti tomu chtěly, že zůstával se starým mužem, a na online film na čas pozapomněl. Když starý režisér umřel, adept si připadal opuštěný. Doba, po kterou se setkávali, ho naplnila, ale nevěděl, jak naplnit předsevzetí, přestože jsme věděli, jak se dělá film Online film inspirovaný setkáním s režisérem Vláčilem a jeho filmy zdarma Na podzim roku 1999 začali vznikat obrazy filmu inspirované místy realizace Vláčilových online filmů... shlédnout film »

Sextánka

Sextánka

Německá verze melodramatu "Sextánka". Obě verze režíroval Svatopluk Innemann a v obou hlavní role hrál Rolf Wanka. Námět k oběma verzím byl již v českém filmu zpracován v roce 1927 režisérem Josefem Medeotti - Boháčem. NFA online film nearchivuje, ale Bundesarchiv - Filmarchiv v Berlíně negativ o délce 2309 metrů a ruský Gosfilmofond Rossi, Belyje Stolby negativ o délce 2270 metrů Online film byl ještě uváděn pod názvy "Erste Liebe" a "Die Sextanerin" - německý distribuční název v ČSR. shlédnout film »