Milovat v Íránu (1976)

Dnes je 24.2. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Milovat v Íránu zdarma

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režíroval:

Agnès Varda  (91 let)

Shlédnout Milovat v Íránu film z roku 1976 online

Jak mluvit o lásce a přitom zvedat oči k výšinám mešity, jak mluvit o architektuře, která vám několikrát denně v uvozovkách křičí do ucha. Krátkometrážní film zachycuje dojmy ze setkání s Pomme a Ali Dariusovými a z návštěvy v Íránu, kam Vardová odjela natáčet několik scén filmu Jedna zpívá druhá ne. Snímek o milencích před Šáhovou mešitou v Isfahánu by se však mohl stejně tak odehrávat na jakémkoliv jiném posvátném místě, kde architektura snoubí umění a víru.

Zdroj: doporučený popis od distributora


Milovat v Íránu

Shlédnout film Milovat v Íránu

Videosoubor: 3602554582_MVRN_DVDRip_TreZzoR.wmv

Stopáž: 00:07:01 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Valérie Mairesse


Film Milovat v Íránu přidal do databáze uživatel zirafa815, za jeho úsilí mu děkujeme. Zirafa815 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.cz

Tip na dnešní den:


V týlu nepřítele

V týlu nepřítele

Dej filmu je situovaný do roku 1944 - 1945. Plukovník Mlynskij,veliteľ partizánskej skupiny je poverený zaútočiť na tajnú nacistickú základňu Online online film "Front v týle nepriateľa" je posledná časť trilógie "My sa vrátime" a "Front v týle" o partizánskom odboji počas druhej svetovej vojny. shlédnout film »

Družina černého pera

Družina černého pera

Správný třídní pohled pronikal i do příběhů o dětech. Družina černého pera se odehrává v plzeňské dělnické čtvrti a vypráví o nebývale uvědomělé dětské partě, která hledá způsob, jak účinně protestovat proti běsnění první světové války a utlačovatelské státní moci... Dnes má tento ploch a schematický online film význam jen jako dobový doklad politických tlaků, které neušetřily ani dětské filmy zdarma Po těžkém úrazu režiséra Kovala při dopravní nehodě dotočil film Jaromír Dvořáček, dokončovací práce provedl Zdeněk Sirový. shlédnout film »