The Kiss (1921)

Dnes je 23.1. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
The Kiss zdarma

  • Rok uvedení: 1921
  • Délka filmu: 50 min
  • Země původu:  USA
  • Žánr: Drama

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režíroval:

Jack Conway  (†65 let)

Kamera a efekty:

Bert Glennon  (†74 let)

Shlédnout The Kiss film z roku 1921 online

The Kiss

Shlédnout film The Kiss

Videosoubor: rip_thki_1921.mpeg

Stopáž: 00:50:12 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Carmel Myers


Film The Kiss přidal do databáze uživatel blueadri1, za jeho úsilí mu děkujeme. Blueadri1 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.cz

Tip na dnešní den:


Enfant de la nuit, L'

Enfant de la nuit, L'

Hrdinkou filmu je mladá žena vychovávajúca autistické dieťa. Tento deväťročný chlapec je, zdá sa, nie je celkom zvládnuteľný. Trpezlivosť má svoje hranice a potom, ako rodičia začínajú prežívať doslova peklo, prichádza geniálne riešenie: vytvorenie špeciálneho ústavu pre podobne postihnuté deti.. Online online film získal cenu na MFF v Monte Carlo a získal Cenu UNESCO... shlédnout film »

Sentiment

Sentiment

Adept se vydal za filmovým režisérem na penzi, jehož dílo jsme měli v úctě, aby se svým filmem přiblížil k myšlení, cítění a tvorbě; tedy udělal film. Okolnosti tomu chtěly, že zůstával se starým mužem, a na online film na čas pozapomněl. Když starý režisér umřel, adept si připadal opuštěný. Doba, po kterou se setkávali, ho naplnila, ale nevěděl, jak naplnit předsevzetí, přestože jsme věděli, jak se dělá film Online film inspirovaný setkáním s režisérem Vláčilem a jeho filmy zdarma  Na podzim roku 1999 začali vznikat obrazy filmu inspirované místy realizace Vláčilových online filmů... shlédnout film »