The Kiss (1921)

Dnes je 3.8. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
The Kiss zdarma

  • Rok uvedení: 1921
  • Délka filmu: 50 min
  • Země původu:  USA
  • Žánr: Drama

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režíroval:

Jack Conway  (†65 let)

Kamera a efekty:

Bert Glennon  (†74 let)

Shlédnout The Kiss film z roku 1921 online

The Kiss

Shlédnout film The Kiss

Videosoubor: rip_thki_1921.mpeg

Stopáž: 00:50:12 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Carmel Myers


Film The Kiss přidal do databáze uživatel blueadri1, za jeho úsilí mu děkujeme. Blueadri1 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.cz

Tip na dnešní den:


Černá kniha

Černá kniha

Děj filmu je zasazený do let 1944–1945 a vypráví příběh židovské dívky Rachel, jež se ukrývá v okupovaném Holandsku. Potom, co je svědkem masakru celé své rodiny, se připojí k domácímu hnutí odboje. Dostane za úkol napojit se na velitelství gestapa tím, že svede šarmantního německého kapitána. Verhoeven staví svůj online film jako velkolepou akční podívanou, na kterou ale zároveň pohlíží s ironickým odstupem. Scénář filmu vychází ze skutečných událostí a staví na hlavní ženské hrdince, která online ve filmu představuje jediný záchytný bod... shlédnout film »

Pomsta bratra

Pomsta bratra

Režisér filmu Mike Hodges natočil online film o pomstě a konfliktech, které se objeví, když zkoušíte utéct minulosti. Will Graham (Clive Owen), bývalý zločinec se vrací zpět do podsvětí, poté co jeho bratr Davey (Jonathan Rhys Meyers) spáchá sebevraždu. Will věří, že Davey byl k sebevraždě donucen a začíná pátrat. Podaří se mu pomstít bratrovu smrt? shlédnout film »