Vánoční Kameňák (2015)

Dnes je 25.2. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Vánoční Kameňák zdarma

  • Rok uvedení: 2015
  • Délka filmu: 1 hod 26 min
  • Země původu:  Česko
  • Žánr: Komedie

Hodnocení filmu:

1.6 / 10

Film režíroval:

F. A. Brabec  (65 let)

Hudbu k filmu vytvořil:

Marcus Benois Tran

Kamera a efekty:

F. A. Brabec  (65 let)

Shlédnout Vánoční Kameňák film z roku 2015 online

Vánoční Kameňák

Shlédnout film Vánoční Kameňák

Videosoubor: 718479727.mp4

Stopáž: 01:25:55 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Jan SkopečekVáclav Vydra nejml.Martin DejdarDana BartůňkováHana ČížkováDana MorávkováValérie ZawadskáJosef LauferJiří KrampolVáclav Upír KrejčíJiří PomejeAlice BendováLiliana MalkinaLadislav ŽupaničVáclav GlazarJan Antonín DuchoslavPetr VondráčekHana KřížkováRobert RosenbergEva ČížkovskáViera PavlíkováŠárka UllrichováPavel PásekKristýna HrušínskáEliška BučkováMilan PitkinPavel NovotnýLucia MolnárováBarbora FišerováLucie KožinováMichael ViktoříkDagmar KřížováVincent NavrátilDavid GránskýŠtepánka FingerhutováMarcus Benois TranJaroslav BlažekLadislav Hruška

Tématicky podobné tituly:

Terminátor 2: Den zúčtování  (1991)Terminátor  (1984)Neúplatní  (1987)Uprchlík  (1993)Trainspotting  (1996)Big Lebowski  (1998)Fargo  (1996)Francouzská spojka  (1971)Na sever severozápadní linkou  (1959)V žáru noci  (1967)


Film Vánoční Kameňák přidal do databáze uživatel vilickova, za jeho úsilí mu děkujeme. Vilickova také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.cz

Tip na dnešní den:


Těsně před nocí

Těsně před nocí

Charles Masson, úspěšný reklamní producent, udržuje poměr s mladou Laurou, kterou však v návalu vzteku zabije. Pak se vrací ke své manželce jakoby se nic nestalo. Zdá se, že spáchal dokonalý zločin, ale brzy se stává obětí vlastního svědomí… Film online zdarma Než přijde noc patří k nejlepším psychologickým thrillerům z dílny slavného francouzského režiséra Claude Chabrola Online online film se v mnohém podobá Chabrolovu staršímu filmu Nevěrná žena (také zde se jedná o vraždu vyplývající z manželské nevěry, stejné je také obsazení dvou hlavních rolí včetně jejich osobních jmen)... shlédnout film »

Město Zero

Město Zero

Režisér Karen Šachnazarov již od studentských let spolupracuje se scenáristou Alexandrem Boroďanským. Z jejich spolupráce vznikl i online film Město Zero. Jednoho dne přijede vlakem do obyčejného anonymního města (odtud i název filmu) inženýr Alexej Varakin, aby vyřídil v místní továrně obyčejnou obchodní záležitost. Události však nabývají naprosto odlišných forem, než by se dalo očekávat... shlédnout film »