Akumulátor 1 (1994)

Dnes je 15.12. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Akumulátor 1 zdarma

 • Rok uvedení: 1994
 • Délka filmu: 1 hod 42 min
 • Země původu:  Česko
 • Originální jazyk: Angličtina, čeština, Slovenština
 • Žánr: Fantasy, Komedie, Sci-Fi
 • Barevné podání: Barevný
 • Zvuk: Dolby

Hodnocení filmu:

7.4 / 10

Film režíroval:

Jan Svěrák  (54 let)

Producenti filmu:

Přemysl PražskýPeter Soukup

Hudbu k filmu vytvořili:

Ondřej Soukup  (68 let)Jiří F. Svoboda  (†59 let)

Kamera a efekty:

F. A. Brabec  (64 let)

Film uveden také pod názvy:

 • Akkumulaattori 1
 • Akkumulator 1
 • Akumulator 1
 • Akumulátor 1
 • Accumulator 1

Oficiální distributor:

Heureka PF

Shlédnout Akumulátor 1 film z roku 1994 online

Jan Svěrák vás ve fantastické, žánrově těžko definovatelné podívané zve do světa za televizní obrazovkou, kde se to hemží lidskými obrazy žijícími z naší energie. Nesmělý outsider Olda je jednou z obětí. Celková ztráta energie se nedá léčit aspirinem, a tak Oldovi posílenému energií ze stromů a nečekanou první láskou nezbývá jiné východisko, než tasit ovladač, zavěšený proklatě nízko u boku. Po vzoru amerických Terminátorů, Likvidátorů a Predátorů se pouští do boje s neporazitelnou televizní hydrou.

Zdroj: doporučený popis od distributora


Akumulátor 1

Shlédnout film Akumulátor 1

Videosoubor: Akumulator1-DVD-Petr3007.ogv

Stopáž: 01:42:55 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Ladislav Smoljak  (Caretaker)Zdeněk Svěrák  (Fisarek: a natural healer)Bolek Polívka  (Slezk)Rudolf Hrušínský ml.  (Pitrysek)Marián Labuda st.  (Teacher Zima)Jiří Kodet  (Vasek Mikulik)Hana ČížkováMiriam KantorkováViktorie KnotkováDaniela Kolářová  (Marta Fisarkova)Věra Křesadlová  (Mikulkov)Jana SynkováIvan Vyskočil  (Dr. Stach)Petr Forman  (Olda Soukup)Michal PešekOto ŠevčíkJosef ŠebekMarek Vašut  (Advertising Man)Pavel VondruškaOtakáro Maria SchmidtJán MildnerJana ŠedováMarkéta Frösslová  (Anicka)Matěj FormanJan NemejovskýJosef FialaHugo Kaminský  (Cameo)Tereza Pergnerová  (Jitka)Jiří PtáčníkMiloš KohoutMilan DvořákEdita Brychtová  (Anna)Andrea NěmcováOto FilipNaďa ŠafratováJana HavrdováMiroslava BabůrkováDavid Koller  (Cowboy)Ivo KašparJan Jíra  (Healer Skla)Robert Kodym  (Indian)

Datum uvedení do kin nebo online:

 • Česko 24. 3. 1994
 • Německo 23. 4. 2009

Tématicky podobné tituly:

Připoutejte se, prosím!  (1980)Limonádový Joe aneb Koňská opera  (1964)Akumulátor 1  (1994)Mladý Frankenstein  (1974)Scary Movie 3  (2003)Brak  (2002)Kung prásk: Smrtonosná smrt  (2002)Manituova bota  (2001)The Great Texas Dynamite Chase  (1976)Love at First Bite  (1979)


Film Akumulátor 1 přidal do databáze uživatel vaginalis, za jeho úsilí mu děkujeme. Vaginalis také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Milovat v Íránu

Milovat v Íránu

Jak mluvit o lásce a přitom zvedat oči k výšinám mešity, jak mluvit o architektuře, která vám několikrát denně v uvozovkách křičí do ucha. Krátkometrážní online film zachycuje dojmy ze setkání s Pomme a Ali Dariusovými a z návštěvy v Íránu, kam Vardová odjela natáčet několik scén filmu Jedna zpívá druhá ne. Snímek o milencích před Šáhovou mešitou v Isfahánu by se však mohl stejně tak odehrávat na jakémkoliv jiném posvátném místě, kde architektura snoubí umění a víru. shlédnout film »

Horské gorily: Ztracený film Dian Fosseyové

Horské gorily: Ztracený film Dian Fosseyové

Dian Fosseyová se stala novodobou legendou. Vášnivě, nebojácně a oddaně zasvětila osmnáct let studiu goril v horském deštném pralese národního parku Volcanoes. Méně známým je Bob Campbell, fotograf a tvůrce filmů z divoké přírody, jehož záběry vynesly Dian a horské gorily do popředí zájmu po celém světě. National Geographic najala Campbella, aby natočil online film o práci Fosseyové a v letech 1968 až 1972 bylo natočeno přes 70 000 stop filmového materiálu. Bohužel většina nebyla nikdy odvysílána... shlédnout film »