Akumulátor 1 (1994)

Dnes je 22.8. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Akumulátor 1 zdarma

 • Rok uvedení: 1994
 • Délka filmu: 1 hod 42 min
 • Země původu:  Česko
 • Originální jazyk: Angličtina, čeština, Slovenština
 • Žánr: Fantasy, Komedie, Sci-Fi
 • Barevné podání: Barevný
 • Zvuk: Dolby

Hodnocení filmu:

7.3 / 10

Film režíroval:

Jan Svěrák  (54 let)

Producenti filmu:

Přemysl PražskýPeter Soukup

Hudbu k filmu vytvořili:

Ondřej Soukup  (67 let)Jiří F. Svoboda  (†59 let)

Kamera a efekty:

F. A. Brabec  (64 let)

Film uveden také pod názvy:

 • Akkumulaattori 1
 • Akkumulator 1
 • Akumulator 1
 • Akumulátor 1
 • Accumulator 1

Oficiální distributor:

Heureka PF

Shlédnout Akumulátor 1 film z roku 1994 online

Jan Svěrák vás ve fantastické, žánrově těžko definovatelné podívané zve do světa za televizní obrazovkou, kde se to hemží lidskými obrazy žijícími z naší energie. Nesmělý outsider Olda je jednou z obětí. Celková ztráta energie se nedá léčit aspirinem, a tak Oldovi posílenému energií ze stromů a nečekanou první láskou nezbývá jiné východisko, než tasit ovladač, zavěšený proklatě nízko u boku. Po vzoru amerických Terminátorů, Likvidátorů a Predátorů se pouští do boje s neporazitelnou televizní hydrou.

Zdroj: doporučený popis od distributora


Akumulátor 1

Shlédnout film Akumulátor 1

Videosoubor: Akumulator1-DVD-Petr3007.ogv

Stopáž: 01:42:55 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Ladislav Smoljak  (Caretaker)Zdeněk Svěrák  (Fisarek: a natural healer)Bolek Polívka  (Slezk)Rudolf Hrušínský ml.  (Pitrysek)Marián Labuda st.  (Teacher Zima)Jiří Kodet  (Vasek Mikulik)Hana ČížkováMiriam KantorkováViktorie KnotkováDaniela Kolářová  (Marta Fisarkova)Věra Křesadlová  (Mikulkov)Jana SynkováIvan Vyskočil  (Dr. Stach)Petr Forman  (Olda Soukup)Michal PešekOto ŠevčíkJosef ŠebekMarek Vašut  (Advertising Man)Pavel VondruškaOtakáro Maria SchmidtJán MildnerJana ŠedováMarkéta Frösslová  (Anicka)Matěj FormanJan NemejovskýJosef FialaHugo Kaminský  (Cameo)Tereza Pergnerová  (Jitka)Jiří PtáčníkMiloš KohoutMilan DvořákEdita Brychtová  (Anna)Andrea NěmcováOto FilipNaďa ŠafratováJana HavrdováMiroslava BabůrkováDavid Koller  (Cowboy)Ivo KašparJan Jíra  (Healer Skla)Robert Kodym  (Indian)

Datum uvedení do kin nebo online:

 • Česko 24. 3. 1994
 • Německo 23. 4. 2009

Tématicky podobné tituly:

Připoutejte se, prosím!  (1980)Limonádový Joe aneb Koňská opera  (1964)Akumulátor 1  (1994)Mladý Frankenstein  (1974)Scary Movie 3  (2003)Brak  (2002)Kung prásk: Smrtonosná smrt  (2002)Manituova bota  (2001)The Great Texas Dynamite Chase  (1976)Love at First Bite  (1979)


Film Akumulátor 1 přidal do databáze uživatel vaginalis, za jeho úsilí mu děkujeme. Vaginalis také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Křižník Potěmkin

Křižník Potěmkin

25. prosince 1925 měl premiéru online film (Броненосец Потёмкин), který o rok později získal cenu Americké filmové akademie, v dalším roce nejvyšší cenu Světové výstavy v Paříži a v letech 1952 a 1958 jej hlasování Mezinárodního výboru pro dějiny filmu určilo za nejlepší film všech dob Toto vrcholné Ejzenštejnovo dílo má pět kapitol: začátek vzpoury, povstání, pohřeb Vakulinčuka, masakr na schodišti Oděsy a vítězná plavba... shlédnout film »

Balada o Narajamě

Balada o Narajamě

Zlatou palmou oceněný online film od japonského režiséra Šoheje Imamury Balada o Narajamě. Díky tomuto rozhodnutí se totiž západní, zejména francouzská veřejnost seznámí s dílem, jež by mělo jinak pramalou naději na uvedení v širší distribuční síti. Šohej Imamura je autorem dobrých dvou desítek filmů (z nich Eidžanaika získala v roce 1982 diplom festivalového výboru XXIII. MFF v Karlových Varech), ale i na Západě je dosud prakticky neznám, zastíněn popularitou svého vrstevníka Nagisy Ošimy... shlédnout film »