Akumulátor 1 (1994)

Dnes je 20.6. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Akumulátor 1 zdarma

 • Rok uvedení: 1994
 • Délka filmu: 1 hod 42 min
 • Země původu:  Česko
 • Originální jazyk: Angličtina, čeština, Slovenština
 • Žánr: Fantasy, Komedie, Sci-Fi
 • Barevné podání: Barevný
 • Zvuk: Dolby

Hodnocení filmu:

7.4 / 10

Film režíroval:

Jan Svěrák  (54 let)

Producenti filmu:

Přemysl PražskýPeter Soukup

Hudbu k filmu vytvořili:

Ondřej Soukup  (68 let)Jiří F. Svoboda  (†59 let)

Kamera a efekty:

F. A. Brabec  (65 let)

Film uveden také pod názvy:

 • Akkumulaattori 1
 • Akkumulator 1
 • Akumulator 1
 • Akumulátor 1
 • Accumulator 1

Oficiální distributor:

Heureka PF

Shlédnout Akumulátor 1 film z roku 1994 online

Jan Svěrák vás ve fantastické, žánrově těžko definovatelné podívané zve do světa za televizní obrazovkou, kde se to hemží lidskými obrazy žijícími z naší energie. Nesmělý outsider Olda je jednou z obětí. Celková ztráta energie se nedá léčit aspirinem, a tak Oldovi posílenému energií ze stromů a nečekanou první láskou nezbývá jiné východisko, než tasit ovladač, zavěšený proklatě nízko u boku. Po vzoru amerických Terminátorů, Likvidátorů a Predátorů se pouští do boje s neporazitelnou televizní hydrou.

Zdroj: doporučený popis od distributora


Akumulátor 1

Shlédnout film Akumulátor 1

Videosoubor: Akumulator1-DVD-Petr3007.ogv

Stopáž: 01:42:55 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Ladislav Smoljak  (Caretaker)Zdeněk Svěrák  (Fisarek: a natural healer)Bolek Polívka  (Slezk)Rudolf Hrušínský ml.  (Pitrysek)Marián Labuda st.  (Teacher Zima)Jiří Kodet  (Vasek Mikulik)Hana ČížkováMiriam KantorkováViktorie KnotkováDaniela Kolářová  (Marta Fisarkova)Věra Křesadlová  (Mikulkov)Jana SynkováIvan Vyskočil  (Dr. Stach)Petr Forman  (Olda Soukup)Michal PešekOto ŠevčíkJosef ŠebekMarek Vašut  (Advertising Man)Pavel VondruškaOtakáro Maria SchmidtJán MildnerJana ŠedováMarkéta Frösslová  (Anicka)Matěj FormanJan NemejovskýJosef FialaHugo Kaminský  (Cameo)Tereza Pergnerová  (Jitka)Jiří PtáčníkMiloš KohoutMilan DvořákEdita Brychtová  (Anna)Andrea NěmcováOto FilipNaďa ŠafratováJana HavrdováMiroslava BabůrkováDavid Koller  (Cowboy)Ivo KašparJan Jíra  (Healer Skla)Robert Kodym  (Indian)

Datum uvedení do kin nebo online:

 • Česko 24. 3. 1994
 • Německo 23. 4. 2009

Tématicky podobné tituly:

Připoutejte se, prosím!  (1980)Limonádový Joe aneb Koňská opera  (1964)Akumulátor 1  (1994)Mladý Frankenstein  (1974)Scary Movie 3  (2003)Brak  (2002)Kung prásk: Smrtonosná smrt  (2002)Manituova bota  (2001)The Great Texas Dynamite Chase  (1976)Love at First Bite  (1979)


Film Akumulátor 1 přidal do databáze uživatel vaginalis, za jeho úsilí mu děkujeme. Vaginalis také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Sedam i po

Sedam i po

Srbská černá komedie se skládá ze sedmi povídek na téma sedmi smrtelných hříchů. Vypráví o každodenním životě lidí v současném Novém Bělehradu. Antihrdinové filmu jakoby ztratili vlivem války a společenského rozkladu sebekontrolu a smysl pro společenský řád. Potácejí se ve svých vášních, slabostech a pokřivené morálce, které online film ukazuje jako podmíněné, ale dává jim i univerzální přesah. Snímek se sarkastickým pohledem buduje obraz stavu srbské společnosti v postmiloševičovské éře. Pojmenovává přetrvávající vlivy nacionalismu a mýty o srbské výlučnosti. shlédnout film »

Úplně osobní

Úplně osobní

Ve filmu Úplně osobní (2005) vzpomíná režisér Nedžad Begovič na léta strávená v Bosně a Hercegovině. Se svérázným humorem vypráví ve svém dokumentárně-hraném snímku historky z dětství v titovské Jugoslávii i zážitky z války, která provázela její rozpad. Begovič vyvolává zvonařskou scénu z Tarkovského Andreje Rubleva a prohlašuje, že chce také udělat mistrovské dílo čili odlít svůj zvon. Možná i proto online film vznikl bez štábu a technického zázemí: je zde pouze filmař se svojí kamerou... shlédnout film »