Aveugle, L' (1897)

Dnes je 20.9. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Aveugle, L' zdarma

  • Rok uvedení: 1897
  • Země původu:  Francie

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režíroval:

Alice Guy  (†95 let)

Shlédnout Aveugle, L' film z roku 1897 online

Aveugle, L'

Shlédnout film Aveugle, L'

Videosoubor: rip_av_1897.flv

Stopáž: 00:00:12 Přehrát film ZDARMA


Film Aveugle, L' přidal do databáze uživatel chpredakce, za jeho úsilí mu děkujeme. Chpredakce také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.cz

Tip na dnešní den:


Cesta na Měsíc

Cesta na Měsíc

Pan Wallace a jeho pes Gromit si postavili raketu a letí vstříc neuvěřitelnému dobrodružství. Britský animovaný online film oscarového Nicka Parka.Víte, že Měsíc je ze sýru? V animovaném světě, kde žije pan Wallace a jeho chytrý pes Gromit, to ví každý. K vydařenému svátečnímu pikniku na tomto vesmírném tělese chybí jen maličkost: kosmická raketa. Jak všechno dopadne, uvidíte v následujícím filmu, oceněném v roce 1990 nominací na Oscara a milovaném malými i velkými diváky na celém světě... shlédnout film »

Pomocník

Pomocník

Film online zdarma na motivy autobiografického románu švýcarského spisovatele Roberta Walsera, od jehož úmrtí uplyne v prosinci 50 let Online online film je součástí "Walserovského roku", který v České republice probíhá pod záštitou Švýcarského velvyslanectví a je vyvrcholením celoročních kulturních akcí, věnovaných tomuto pozoruhodnému spisovateli. Děj filmu zachycuje pozvolný rozpad typické měšťanské rodiny na přelomu 19. a 20. století ve Wädenswillu na břehu Curyšského jezera. Pomocník je do značné míry románem autobiografickým... shlédnout film »