Aveugle, L' (1897)

Dnes je 18.2. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Aveugle, L' zdarma

  • Rok uvedení: 1897
  • Země původu:  Francie

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režíroval:

Alice Guy  (†95 let)

Shlédnout Aveugle, L' film z roku 1897 online

Aveugle, L'

Shlédnout film Aveugle, L'

Videosoubor: rip_av_1897.flv

Stopáž: 00:00:12 Přehrát film ZDARMA


Film Aveugle, L' přidal do databáze uživatel chpredakce, za jeho úsilí mu děkujeme. Chpredakce také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.cz

Tip na dnešní den:


Archa světel a stínů

Archa světel a stínů

Americké filmaře Martina a Osu Johnsonovi znal kdysi celý svět. Jejich filmy zdarma fotografie a knihy obdivoval Ernest Hemingway, Charlie Chaplin, Jack London či britská královská rodina. Dnes je jejich odkaz pozapomenut nejen v rodných Spojených státech, ale také v Africe, která je kdysi proslavila a kterou dokumentovali všemi dostupnými způsoby: filmováním z letadel, zvukovým filmem i natáčením v místech, do kterých se před nimi nikdo neodvážil... shlédnout film »

Dějiny na 8

Dějiny na 8

Dokumentarista Václav Táborský vytvořil v roce 1968 v Krátkém filmu vtipný střihový dokument, upozorňující veřejnost na pozoruhodný fakt, že letopočty české historie končící osmičkou jsou zpravidla zlomové a s odstupem doby to jsou dějinné milníky. Fejetonový snímek v období takzvané normalizace neunikl pozornosti "prověrkové komise", a tak nezávisle na tom, že mezitím V. Táborský emigroval do Kanady, Dějiny na osm "pozastavila v distribuci". Česky řečeno: online film skončil svůj život - do podzimu 1989 - v trezoru. shlédnout film »