Ichi the Killer (2001)

Dnes je 18.6. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Ichi the Killer zdarma

Hodnocení filmu:

7.2 / 10

Film režíroval:

Takaši Miike  (59 let)

Producenti filmu:

Elliot TongDai MiyazakiAlbert YeungToshiki KimuraYuchul ChoAkiko FunatsuSumiji MiyakeToyoyuki Yokohama

Hudbu k filmu vytvořili:

Karera MusicationSeiichi Yamamoto

Kamera a efekty:

Hideo Yamamoto

Film uveden také pod názvy:

 • Ichi Zabójca
 • Ичи-киллер
 • Takashi Miike's Ichi the Killer
 • Ichi the killer
 • Ichi the Killer
 • Ichi - O Assassino
 • Ichi el asesino
 • Koroshiya 1
 • Koroshiya ichi

Oficiální distributor:

Omega Project

Shlédnout Ichi the Killer film z roku 2001 online

Sakra...nezůstal nikdo, kdo by mě zabil. Krví prosáklým příběhem japonského podsvětí nás provází bezohledný stroj na zabíjení Kakihara. Na cestě za svým osudem Ichim předkládá zívající blonďák Evropanům neortodoxní druhy násilí v duchu unikátní asijské cesty. Tento film opravdu není pro diváky se slabšími nervy nebo pro ty, kterým se z většího množství krve dělá nevolno. Režisér Miike své publikum rád šokuje - a ve svém oboru je mistr!

Zdroj: doporučený popis od distributora


Ichi the Killer

Shlédnout film Ichi the Killer

Videosoubor: rip_icthki_2001.wmv

Stopáž: 02:09:12 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Šin'ja Cukamoto  (Jijii)Tadanobu Asano  (Kakihara)Susumu Teradžima  (Suzuki)Hirojuki Tanaka  (Kaneko)Jošiki Arizono  (Nakazawa)Šun Sugata  (Takayama)Hóka Kinošita  (Sailor's Lover)Suzuki Macuo  (Jir)Nao Ómori  (Ichi)Džun Kunimura  (Funaki)Sakiči Sató  (Man Kicking Ichi)Yuki Kazamatsuri  (Yakuza Girl)Paulyn Sun  (Karen)Kiyohiko Shibukawa  (Ryu Long)Setchin Kawaya  (Pub Proprietor)Yoshiyuki Morishita  (Pub Patron)Moro Morooka  (Coffee Shop Manager)Hideo SakoToru Tezuka  (Fujiwara)Satoshi Niizuma  (Inoue)Hiroshi Kobayashi  (Takeshi)Mai Goto  (Sailor)Rio Aoki  (Miyuki)Kaori SugawaraMako TakedaMasataka Haji

Certifikace:více informací o MPAA

USA (Unrated)USA (NC-17)Německo (18)USA (R)Německo ((Banned) (uncut))UK (18)Německo (BPjM Restricted)

Datum uvedení do kin nebo online:

 • Německo 17. 4. 2002
 • Velká Británie 30. 5. 2003
 • USA 18. 11. 2003

Tématicky podobné tituly:

Halloween  (1978)Zjizvená tvář  (1983)Neúplatní  (1987)Kmotr 1, 2, 3  (1992)Kmotr  (1972)Kmotr II  (1974)Mlčení jehňátek  (1991)Sedm  (1995)Jméno růže  (1986)Uprchlík  (1993)


Film Ichi the Killer přidal do databáze uživatel Bedrunka97, za jeho úsilí mu děkujeme. Bedrunka97 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Bílé chodby

Bílé chodby

Osou anglického filmu, natočeného podle novely "Yeomanská nemocnice" od H. Ashtonové, je příběh lékaře - vědce Marrinera, který s omezenými možnostmi, jež mu poskytuje prostředí provinční nemocnice, koná úspěšné pokusy s radioaktivním lékem proti zvlášť nebezpečným případům otravy krve. Podaří se mu překonat nepochopení konservativní správní rady nemocnice a dosáhne kladných výsledků při výrobě léku, který nakonec jemu samému zachrání život Online online film byl uveden na VII... shlédnout film »

Zajatý hlas

Zajatý hlas

Krátkometrážní hudební online film dokumentaristy Jiřího Lehovce. Seznámíme se s významem gramofonové desky a s postupem jejího vzniku. Nejdříve jak se nahrává píseň ve studiu - při práci na nové písni uvidíme Oldřicha Nového, R. A. Dvorského se svým orchestrem a s Melody Boys a také Lídu Baarovou, jak zpívá soundrack k filmu "Ohnivé léto (1939)". Z nahrávacího studia se přeneseme do laboratoří a do továrny, kde uzříme jak se lisují vznikají desky, které za chvíli putují do obchodů a nakonec k posluchačům. Dozvíme se také něco o předchůdci gramofonu - fonografu... shlédnout film »