Figlio di Cleopatra, Il (1964)

Dnes je 12.12. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Figlio di Cleopatra, Il zdarma

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režíroval:

Ferdinando Baldi  (†81 let)

Producenti filmu:

Nino Milano  (97 let)Anacleto FontiniFrancesco Thellung

Hudbu k filmu vytvořil:

Carlo Rustichelli  (†88 let)

Kamera a efekty:

Bitto Albertini  (†75 let)

Film uveden také pod názvy:

  • El hijo de César y Cleopatra
  • Der Sohn der Kleopatra
  • La batalla de Roma
  • Son of Cleopatra
  • Mavros seihis, o gyios tis Kleopatras
  • El Kebir, fils de Cléopâtre
  • Der Sohn von Cäsar und Cleopatra
  • Der Sohn der Cleopatra
  • O Filho de César e Cleópatra
  • Il figlio di Cleopatra

Oficiální distributor:

Copro Film

Shlédnout Figlio di Cleopatra, Il film z roku 1964 online

Figlio di Cleopatra, Il

Shlédnout film Figlio di Cleopatra, Il

Videosoubor: rip_fidiclil_1964.mov

Stopáž: 01:43:12 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Mark Damon  (El Kebir)Alberto Lupo  (Octavian)Scilla Gabel  (Livia)Livio Lorenzon  (Petronio)Arnoldo Foà  (Varrone)Paolo Gozlino  (Furio)Franco Fantasia  (Vetero)William Conroy  (Roman Soldier)Attilio Severini  (Messenger)Corrado Annicelli  (Longino)Alberto CeveniniAbdel Khalek Saleh  (Priest)Ivan BastaSamira Ahmed  (Meroe)Shukry Sarhan  (Akro)Leila Fawzi  (Hermia)Yehia Chahine  (Safar)Hassan Youssef  (Uro)Mahmoud Farag  (Tarok)


Film Figlio di Cleopatra, Il přidal do databáze uživatel anitkaa2, za jeho úsilí mu děkujeme. Anitkaa2 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Neuvěřitelné vlastnosti včel

Neuvěřitelné vlastnosti včel

Možná, že v blízké budoucnosti budou včely vyhledávat v letištních a nádražních halách zavazadla obsahující výbušninu. Zní to sice jako myšlenka z vědeckofantastického filmu, ale zdá se, že to brzy bude běžná realita. Mohly by rovněž pomoci se včasnou detekcí bakterií nebo virů zneužitých teroristy či s lokalizací min na válečných polích. Jejich přínos člověku a schopnosti jsou překvapivé. Tento online film je věnován právě včelám, které se v poslední době staly díky masovému a celosvětovému užívání insekticidů ohroženým druhem. shlédnout film »

Válka živě

Válka živě

Co se asi musí stát, aby filmové ateliéry zůstaly prázdné... Bělehrad se připravuje na bombardování vojsky NATO, ale filmový štáb v čele s producentem se snaží dokončit online film za každou cenu. Hlavní roli vytváří jeho americký přítel Harvey, docházejí peníze a ve studiu se objevuje příslušník státní policie Mileta. Nezůstalo utajeno, že někteří členové štábu nesdílejí nadšení pro režim Slobodana Miloševiče. Mileta má dozírat na průběh a správné vlastenecké vyznění natáčeného filmu... shlédnout film »