Figlio di Cleopatra, Il (1964)

Dnes je 11.7. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Figlio di Cleopatra, Il zdarma

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režíroval:

Ferdinando Baldi  (†81 let)

Producenti filmu:

Nino Milano  (98 let)Anacleto FontiniFrancesco Thellung

Hudbu k filmu vytvořil:

Carlo Rustichelli  (†88 let)

Kamera a efekty:

Bitto Albertini  (†75 let)

Film uveden také pod názvy:

  • El hijo de César y Cleopatra
  • Der Sohn der Kleopatra
  • La batalla de Roma
  • Son of Cleopatra
  • Mavros seihis, o gyios tis Kleopatras
  • El Kebir, fils de Cléopâtre
  • Der Sohn von Cäsar und Cleopatra
  • Der Sohn der Cleopatra
  • O Filho de César e Cleópatra
  • Il figlio di Cleopatra

Oficiální distributor:

Copro Film

Shlédnout Figlio di Cleopatra, Il film z roku 1964 online

Figlio di Cleopatra, Il

Shlédnout film Figlio di Cleopatra, Il

Videosoubor: rip_fidiclil_1964.mov

Stopáž: 01:43:12 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Mark Damon  (El Kebir)Alberto Lupo  (Octavian)Scilla Gabel  (Livia)Livio Lorenzon  (Petronio)Arnoldo Foà  (Varrone)Paolo Gozlino  (Furio)Franco Fantasia  (Vetero)William Conroy  (Roman Soldier)Attilio Severini  (Messenger)Corrado Annicelli  (Longino)Alberto CeveniniAbdel Khalek Saleh  (Priest)Ivan BastaSamira Ahmed  (Meroe)Shukry Sarhan  (Akro)Leila Fawzi  (Hermia)Yehia Chahine  (Safar)Hassan Youssef  (Uro)Mahmoud Farag  (Tarok)


Film Figlio di Cleopatra, Il přidal do databáze uživatel anitkaa2, za jeho úsilí mu děkujeme. Anitkaa2 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Sentiment

Sentiment

Adept se vydal za filmovým režisérem na penzi, jehož dílo jsme měli v úctě, aby se svým filmem přiblížil k myšlení, cítění a tvorbě; tedy udělal film. Okolnosti tomu chtěly, že zůstával se starým mužem, a na online film na čas pozapomněl. Když starý režisér umřel, adept si připadal opuštěný. Doba, po kterou se setkávali, ho naplnila, ale nevěděl, jak naplnit předsevzetí, přestože jsme věděli, jak se dělá film Online film inspirovaný setkáním s režisérem Vláčilem a jeho filmy zdarma Na podzim roku 1999 začali vznikat obrazy filmu inspirované místy realizace Vláčilových online filmů... shlédnout film »

Sextánka

Sextánka

Německá verze melodramatu "Sextánka". Obě verze režíroval Svatopluk Innemann a v obou hlavní role hrál Rolf Wanka. Námět k oběma verzím byl již v českém filmu zpracován v roce 1927 režisérem Josefem Medeotti - Boháčem. NFA online film nearchivuje, ale Bundesarchiv - Filmarchiv v Berlíně negativ o délce 2309 metrů a ruský Gosfilmofond Rossi, Belyje Stolby negativ o délce 2270 metrů Online film byl ještě uváděn pod názvy "Erste Liebe" a "Die Sextanerin" - německý distribuční název v ČSR. shlédnout film »