Profesoři zločinu (2014)

Dnes je 15.10. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Profesoři zločinu zdarma

 • Rok uvedení: 2014
 • Délka filmu: 1 hod 40 min
 • Země původu:  Itálie
 • Originální jazyk: Italština
 • Žánr: Komedie, Krimi
 • Formát obrazu: 2.35:1  (Panavision)
 • Barevné podání: Barevný
 • Zvuk: Dolby Digital

Hodnocení filmu:

6.8 / 10

Film režíroval:

Sydney Sibilia  (37 let)

Producenti filmu:

Matteo Rovere  (37 let)Domenico ProcacciEmanuele Scaringi

Hudbu k filmu vytvořili:

Andrea Farri

Kamera a efekty:

Vladan Radovic

Film uveden také pod názvy:

 • Smetto quando voglio
 • J'arrête quand je veux
 • I Can Quit Whenever I Want

Oficiální distributor:

Ascent Film

Shlédnout Profesoři zločinu film z roku 2014 online

Profesoři zločinu

Shlédnout film Profesoři zločinu

Videosoubor: 2344012773.ogv

Stopáž: 01:39:55 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Neri Marcorè  (Murena)Valeria Solarino  (Giulia)Libero De Rienzo  (Bartolomeo Bonelli)Pietro Sermonti  (Andrea De Sanctis)Francesco Acquaroli  (Commissario)Edoardo Leo  (Pietro Zinni)Guglielmo Poggi  (Maurizio)Paolo Calabresi  (Arturo Frantini)Valerio Aprea  (Mattia Argeri)Lorenzo Lavia  (Giorgio Sironi)Nadir Caselli  (Ilaria)Marco Ghirlandi  (Direttore suite)Sergio Solli  (Professor Seta)Stefano Fresi  (Alberto Petrelli)Daniel Berquiny  (Rom anziano)Lorenzo Gioielli  (Sottosegretario)Enzo Provenzano  (Sfasciacarroziere)Danilo Cherni  (Musicista al matrimonio)Guglielmo Favilla  (Ragazzo gay)Alessandro Federico  (Il milanese)Maurizio Rizzuto  (Musicista al matrimonio)Luca Bruno  (Ragazzo coatto)Majlinda Agaj  (Angelica)Daniele Nisi  (Poliziotto)Katsiaryna Shulha  (Paprika)Alessandro Tuzzi  (Operaio)Marco Conidi  (Rom giovane)Davide Gagliardi  (Danilo)Luca Vecchi  (Ex tossico)Matteo Corradini  (Ancora tossico)Mauro Stenico  (Farmacista)Toni Sansaro  (Toni)Flavio Altissimi  (Flavio)Neva Leoni  (Neva)Sara Santarelli  (Sara)Riccardo Rovere  (Assessore)Sergio Del Prete  (Agente Coletti)Fabrizio De Melis  (Musicista al matrimonio)Luca Cipriano  (Musicista al matrimonio)Fabio Ferro  (Musicista al matrimonio)Jai Prakash Bhardwai  (Mr. Ali Khan)Luigi Di Capua  (Tossico)Betanì Mapunzo  (Tossico)Mattia Coluccia  (Tossico)

Datum uvedení do kin nebo online:

 • Velká Británie 26. 2. 2015
 • USA 8. 1. 2015

Tématicky podobné tituly:

Psycho  (1960)Zabíjení  (1956)Psí odpoledne  (1975)Bonnie a Clyde  (1967)Smrtonosná past  (1988)Pravdivá romance  (1993)Sbal prachy a vypadni  (1998)Obvyklí podezřelí  (1995)Dannyho parťáci  (2001)Butch Cassidy a Sundance Kid  (1969)


Film Profesoři zločinu přidal do databáze uživatel qick, za jeho úsilí mu děkujeme. Qick také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Modrá planeta

Modrá planeta

Máte jedinečnou příležitost se podívat na naši planetu očima kosmonautů a obdivovat krásy Země z nové perspektivy. V prvních minutách Vás překvapí východ planety Země. Během filmu objevíte křehkou rovnováhu života na modré planetě a stáváte se svědky působení mocné přírody Online online film nabízí krásné záběry reliéfu krajiny z vesmírné perspektivy jako například Gibraltarský průplav, obrovské písečné duny Namibské pouště, sněhem pokryté vrcholky Himalájí, sloupec kouře dýmající z probuzené sopky pod Japonskem nebo oblak dýmu z požáru deštných pralesů nad Jižni Amerikou... shlédnout film »

Země nevidomých

Země nevidomých

Spíše než obvyklé vzorce námětu a postav tento online film lépe popisuje unikátní sloučení obrazu a zvuku, které jen stěží zpracují lidské smysly. Hranice mezi viditelným a neviditelným, slyšitelným a neslyšitelným se stírají. Atmosféra, zvuky a lidé tohoto filmu vybízejí k zastavení, k poslechu a k vyhodnocení lidské existence v odcizeném světě. shlédnout film »