Profesoři zločinu (2014)

Dnes je 22.8. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Profesoři zločinu zdarma

 • Rok uvedení: 2014
 • Délka filmu: 1 hod 40 min
 • Země původu:  Itálie
 • Originální jazyk: Italština
 • Žánr: Komedie, Krimi
 • Formát obrazu: 2.35:1  (Panavision)
 • Barevné podání: Barevný
 • Zvuk: Dolby Digital

Hodnocení filmu:

6.8 / 10

Film režíroval:

Sydney Sibilia  (37 let)

Producenti filmu:

Matteo Rovere  (37 let)Domenico ProcacciEmanuele Scaringi

Hudbu k filmu vytvořili:

Andrea Farri

Kamera a efekty:

Vladan Radovic

Film uveden také pod názvy:

 • Smetto quando voglio
 • J'arrête quand je veux
 • I Can Quit Whenever I Want

Oficiální distributor:

Ascent Film

Shlédnout Profesoři zločinu film z roku 2014 online

Profesoři zločinu

Shlédnout film Profesoři zločinu

Videosoubor: 2344012773.ogv

Stopáž: 01:39:55 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Neri Marcorè  (Murena)Valeria Solarino  (Giulia)Libero De Rienzo  (Bartolomeo Bonelli)Pietro Sermonti  (Andrea De Sanctis)Francesco Acquaroli  (Commissario)Edoardo Leo  (Pietro Zinni)Guglielmo Poggi  (Maurizio)Paolo Calabresi  (Arturo Frantini)Valerio Aprea  (Mattia Argeri)Lorenzo Lavia  (Giorgio Sironi)Nadir Caselli  (Ilaria)Marco Ghirlandi  (Direttore suite)Sergio Solli  (Professor Seta)Stefano Fresi  (Alberto Petrelli)Daniel Berquiny  (Rom anziano)Lorenzo Gioielli  (Sottosegretario)Enzo Provenzano  (Sfasciacarroziere)Danilo Cherni  (Musicista al matrimonio)Guglielmo Favilla  (Ragazzo gay)Alessandro Federico  (Il milanese)Maurizio Rizzuto  (Musicista al matrimonio)Luca Bruno  (Ragazzo coatto)Majlinda Agaj  (Angelica)Daniele Nisi  (Poliziotto)Katsiaryna Shulha  (Paprika)Alessandro Tuzzi  (Operaio)Marco Conidi  (Rom giovane)Davide Gagliardi  (Danilo)Luca Vecchi  (Ex tossico)Matteo Corradini  (Ancora tossico)Mauro Stenico  (Farmacista)Toni Sansaro  (Toni)Flavio Altissimi  (Flavio)Neva Leoni  (Neva)Sara Santarelli  (Sara)Riccardo Rovere  (Assessore)Sergio Del Prete  (Agente Coletti)Fabrizio De Melis  (Musicista al matrimonio)Luca Cipriano  (Musicista al matrimonio)Fabio Ferro  (Musicista al matrimonio)Jai Prakash Bhardwai  (Mr. Ali Khan)Luigi Di Capua  (Tossico)Betanì Mapunzo  (Tossico)Mattia Coluccia  (Tossico)

Datum uvedení do kin nebo online:

 • Velká Británie 26. 2. 2015
 • USA 8. 1. 2015

Tématicky podobné tituly:

Psycho  (1960)Zabíjení  (1956)Psí odpoledne  (1975)Bonnie a Clyde  (1967)Smrtonosná past  (1988)Pravdivá romance  (1993)Sbal prachy a vypadni  (1998)Obvyklí podezřelí  (1995)Dannyho parťáci  (2001)Butch Cassidy a Sundance Kid  (1969)


Film Profesoři zločinu přidal do databáze uživatel qick, za jeho úsilí mu děkujeme. Qick také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Křižník Potěmkin

Křižník Potěmkin

25. prosince 1925 měl premiéru online film (Броненосец Потёмкин), který o rok později získal cenu Americké filmové akademie, v dalším roce nejvyšší cenu Světové výstavy v Paříži a v letech 1952 a 1958 jej hlasování Mezinárodního výboru pro dějiny filmu určilo za nejlepší film všech dob Toto vrcholné Ejzenštejnovo dílo má pět kapitol: začátek vzpoury, povstání, pohřeb Vakulinčuka, masakr na schodišti Oděsy a vítězná plavba... shlédnout film »

Balada o Narajamě

Balada o Narajamě

Zlatou palmou oceněný online film od japonského režiséra Šoheje Imamury Balada o Narajamě. Díky tomuto rozhodnutí se totiž západní, zejména francouzská veřejnost seznámí s dílem, jež by mělo jinak pramalou naději na uvedení v širší distribuční síti. Šohej Imamura je autorem dobrých dvou desítek filmů (z nich Eidžanaika získala v roce 1982 diplom festivalového výboru XXIII. MFF v Karlových Varech), ale i na Západě je dosud prakticky neznám, zastíněn popularitou svého vrstevníka Nagisy Ošimy... shlédnout film »