Strach v přímém přenosu (2002)

Dnes je 11.12. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Strach v přímém přenosu zdarma

Hodnocení filmu:

5.1 / 10

Film režíroval:

Marc Evans

Producenti filmu:

Tim Bevan  (61 let)Eric FellnerAlan GreenspanNatascha WhartonChristopher ZimmerJonathan FinnDavid HiltonJane Villiers

Hudbu k filmu vytvořili:

BiasFloodRob KirwanAlan Moulder

Kamera a efekty:

Hubert Taczanowski  (58 let)

Film uveden také pod názvy:

 • Kamere smrti
 • Én pici szemem
 • La cámara secreta
 • My Little Eye
 • Ölüm bizi gözetliyor
 • Unsichtbare Augen
 • Одним глазком
 • Katastasi tromou
 • O Olho que Tudo Vê

Oficiální distributor:

StudioCanal

Shlédnout Strach v přímém přenosu film z roku 2002 online

Pět mladých nadějných lidí má šanci stát se součástí soutěže, kterou sledují miliony diváků. ODMĚNA: 1 milion dolarů pro každého. MOTIVACE: Peníze, sláva, noví přátelé. ÚKOL: Všechno, co musí udělat, je zůstat v jednom domě. Uprostřed ničeho. Šest měsíců. Ať se děje, co se děje. Nebo všichni prohrají. VÝSLEDEK: Něco se začíná dít... Pohledy z více úhlů kamery, záběry děsivých noční vizí a mrazivá přesvědčivost dělá z filmu STRACH V PŘÍMÉM PŘENOSU skutečnou noční můru.

Zdroj: doporučený popis od distributora


Strach v přímém přenosu

Shlédnout film Strach v přímém přenosu

Videosoubor: 48625463_SVPMMPE_DVDRip_TreZzoR.mpeg

Stopáž: 01:33:01 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Laura Regan  (Emma)Sean Cw Johnson  (Matt)Jennifer Sky  (Charlie)Kris Lemche  (Rex)Bradley Cooper  (Travis Patterson)Nick Mannell  (The Cop)Stephen O'Reilly  (Danny)

Certifikace:více informací o MPAA

Německo (18)UK (18)USA (R)

Datum uvedení do kin nebo online:

 • Německo 2. 10. 2003
 • Velká Británie 4. 10. 2002
 • USA 27. 4. 2004

Film Strach v přímém přenosu přidal do databáze uživatel gabihoran69, za jeho úsilí mu děkujeme. Gabihoran69 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Cesta na Měsíc

Cesta na Měsíc

Pan Wallace a jeho pes Gromit si postavili raketu a letí vstříc neuvěřitelnému dobrodružství. Britský animovaný online film oscarového Nicka Parka.Víte, že Měsíc je ze sýru? V animovaném světě, kde žije pan Wallace a jeho chytrý pes Gromit, to ví každý. K vydařenému svátečnímu pikniku na tomto vesmírném tělese chybí jen maličkost: kosmická raketa. Jak všechno dopadne, uvidíte v následujícím filmu, oceněném v roce 1990 nominací na Oscara a milovaném malými i velkými diváky na celém světě... shlédnout film »

Filmový dobrodruh Karel Zeman

Filmový dobrodruh Karel Zeman

Dokumentární online film Karel Zeman - filmový dobrodruh je životopisným filmem, který se ohlíží za životem, dílem a významem klasika světového filmu. Zároveň odhaluje inspirativní zdroje jeho tvorby, ohlas ve světě a nahlédne do kuchyně průkopníka filmových triků. Pokud spočteme ceny z festivalů, divácký ohlas v zahraniční distribuci i množství publikací a počet filmových tvůrců, kteří Karla Zemana uvádějí jako inspirační zdroj, dojdeme k závěru, že Karel Zeman je jedním z nejúspěšnějších a nejvíce ceněných českých filmařů ve světě... shlédnout film »