Delirium (2015)

Dnes je 11.12. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Delirium zdarma

  • Rok uvedení: 2015
  • Délka filmu: 1 hod 37 min
  • Země původu:  USA
  • Originální jazyk: Angličtina
  • Žánr: Horor, Psychologický, Thriller
  • Barevné podání: Barevný

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režíroval:

Dennis Iliadis

Producenti filmu:

Leonardo DiCaprio  (44 let)Wes Craven  (79 let)Jason BlumGraham King  (57 let)Marty Eli SchwartzMarianne MaddalenaJeanette BrillSteven Schneider  (45 let)Tim HeadingtonDenis O'SullivanCouper SamuelsonJennifer Davisson KilloranPhillip DaweMark David Katchur  (54 let)Michael Hampton

Hudbu k filmu vytvořil:

Nathan Whitehead

Kamera a efekty:

Mihai Malaimare Jr.

Film uveden také pod názvy:

  • Home (????/I)

Oficiální distributor:

Appian Way

Shlédnout Delirium film z roku 2015 online

Delirium

Shlédnout film Delirium

Videosoubor: delirium_playnowH264.mkv

Stopáž: 01:35:09 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Topher GracePatricia ClarksonCallan Mulvey  (Alex)Robin Thomas Grossman  (Father)Genesis RodriguezCody Sullivan  (Young Alex)Daisy McCrackin  (Mother)Marty Eli Schwartz  (Frank)Braden Fitzgerald  (Young Tom)Kelli Barksdale  (Teenage girl)


Film Delirium přidal do databáze uživatel therion74, za jeho úsilí mu děkujeme. Therion74 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Valdéz, ráj velryb

Valdéz, ráj velryb

Dokument o tom, jak vidí ohrožený svět velryb filmaři ze země, která sama nemá oceán ani moře. Cílem bylo zachytit velryby jižní z jiného úhlu, než je běžné u ostatních přírodovědeckých online filmů. Pro natáčení byla vybrána lokalita poloostrova Valdéz v argentinské provincii Chubut. Výsledkem dvou cest s několikatýdenním pobytem v jihoamerické přirodní rezervaci je téměř hodinový dokumentární online film zobrazující nejen život a rozmnožování ohrožených kytovců, ale ukazuje i ostatní obyvatele Valdézu a jeho dvou zálivů. shlédnout film »

Mistrovské dílo

Mistrovské dílo

Pro svůj online film potřebují herečku, která je však odmítne vášnivé milovníky filmu vyslechnout a tak se rozhodnou pro krajní řešení pro únos. Doufají, že se její nepřátelský postoj změní, až jí představí své mistrovské dílo Carolo a Benito jsou dva ztracenci, kteří to nemají v hlavě úplně v pořádku. Oba vášnivě milují film a napsali scénář, který by měl Benito režírovat a Carlo si v něm zahrát hlavní roli. Potřebují však také herečku a jako svou múzu si vyberou Amandu Castrovou... shlédnout film »