Delirium (2015)

Dnes je 18.10. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Delirium zdarma

  • Rok uvedení: 2015
  • Délka filmu: 1 hod 37 min
  • Země původu:  USA
  • Originální jazyk: Angličtina
  • Žánr: Horor, Psychologický, Thriller
  • Barevné podání: Barevný

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režíroval:

Dennis Iliadis

Producenti filmu:

Leonardo DiCaprio  (44 let)Wes Craven  (79 let)Jason BlumGraham King  (57 let)Marty Eli SchwartzMarianne MaddalenaJeanette BrillSteven Schneider  (45 let)Tim HeadingtonDenis O'SullivanCouper SamuelsonJennifer Davisson KilloranPhillip DaweMark David Katchur  (53 let)Michael Hampton

Hudbu k filmu vytvořil:

Nathan Whitehead

Kamera a efekty:

Mihai Malaimare Jr.

Film uveden také pod názvy:

  • Home (????/I)

Oficiální distributor:

Appian Way

Shlédnout Delirium film z roku 2015 online

Delirium

Shlédnout film Delirium

Videosoubor: delirium_playnowH264.mkv

Stopáž: 01:35:09 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Topher GracePatricia ClarksonCallan Mulvey  (Alex)Robin Thomas Grossman  (Father)Genesis RodriguezCody Sullivan  (Young Alex)Daisy McCrackin  (Mother)Marty Eli Schwartz  (Frank)Braden Fitzgerald  (Young Tom)Kelli Barksdale  (Teenage girl)


Film Delirium přidal do databáze uživatel therion74, za jeho úsilí mu děkujeme. Therion74 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Company

Company

Při práci na filmu Company se režisér Robert Altman spojil se členy chicagského Joffrey Ballet a s herci Neve Campbellovou a Malcolmem McDowellem, aby natočil fascinující vhled do zákulisí špičkového baletního tělesa. Je to online film o tvůrčím procesu, o sváru mezi profesními a osobními požadavky, o vzletech a pádech uměleckého řemesla. Altman líčí osudy mladých tanečníků a tanečnic s ironickým nadhledem a s vědomím rozporuplnosti a nevděčnosti jejich profese... shlédnout film »

Alda

Alda

Scénář k filmu vznikl na základe zápisků osoby postižené demencí Alzheimerova typu Online online film dokumentární formou vypráví příběh paní O., doplněný jejími vlastními záznamy natočenými na malou digitální kameru, kam si nahrává mini instruktáže k různým každodenním činnostem, vzpomínky, myšlenky a komentáře minulých a současných událostí, které nechce zapomenout. shlédnout film »