Delirium (2015)

Dnes je 19.8. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Delirium zdarma

  • Rok uvedení: 2015
  • Délka filmu: 1 hod 37 min
  • Země původu:  USA
  • Originální jazyk: Angličtina
  • Žánr: Horor, Psychologický, Thriller
  • Barevné podání: Barevný

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režíroval:

Dennis Iliadis

Producenti filmu:

Leonardo DiCaprio  (44 let)Wes Craven  (79 let)Jason BlumGraham King  (57 let)Marty Eli SchwartzMarianne MaddalenaJeanette BrillSteven Schneider  (45 let)Tim HeadingtonDenis O'SullivanCouper SamuelsonJennifer Davisson KilloranPhillip DaweMark David Katchur  (53 let)Michael Hampton

Hudbu k filmu vytvořil:

Nathan Whitehead

Kamera a efekty:

Mihai Malaimare Jr.

Film uveden také pod názvy:

  • Home (????/I)

Oficiální distributor:

Appian Way

Shlédnout Delirium film z roku 2015 online

Delirium

Shlédnout film Delirium

Videosoubor: delirium_playnowH264.mkv

Stopáž: 01:35:09 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Topher GracePatricia ClarksonCallan Mulvey  (Alex)Robin Thomas Grossman  (Father)Genesis RodriguezCody Sullivan  (Young Alex)Daisy McCrackin  (Mother)Marty Eli Schwartz  (Frank)Braden Fitzgerald  (Young Tom)Kelli Barksdale  (Teenage girl)


Film Delirium přidal do databáze uživatel therion74, za jeho úsilí mu děkujeme. Therion74 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Neuvěřitelné vlastnosti včel

Neuvěřitelné vlastnosti včel

Možná, že v blízké budoucnosti budou včely vyhledávat v letištních a nádražních halách zavazadla obsahující výbušninu. Zní to sice jako myšlenka z vědeckofantastického filmu, ale zdá se, že to brzy bude běžná realita. Mohly by rovněž pomoci se včasnou detekcí bakterií nebo virů zneužitých teroristy či s lokalizací min na válečných polích. Jejich přínos člověku a schopnosti jsou překvapivé. Tento online film je věnován právě včelám, které se v poslední době staly díky masovému a celosvětovému užívání insekticidů ohroženým druhem. shlédnout film »

Létající Clipper

Létající Clipper

Unikátní dokumentární online film o cestě jachty FLYING CLIPPER po světových mořích je unikátní možností navštívit nejkrásnější místa planety v době, kdy nebyla ještě přeplněná turisty a kdy cestování bylo pořád velkým i nohdy nebezpečným dobrodružstvím Online film nabízí nejenom skvělé záběry, ale i nádhernou hudbu (k filmu vyšel i Soundtrack) a velmi vtipný komentář. shlédnout film »