Delirium (2015)

Dnes je 18.6. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Delirium zdarma

  • Rok uvedení: 2015
  • Délka filmu: 1 hod 37 min
  • Země původu:  USA
  • Originální jazyk: Angličtina
  • Žánr: Horor, Psychologický, Thriller
  • Barevné podání: Barevný

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režíroval:

Dennis Iliadis

Producenti filmu:

Leonardo DiCaprio  (45 let)Wes Craven  (80 let)Jason BlumGraham King  (58 let)Marty Eli SchwartzMarianne MaddalenaJeanette BrillSteven Schneider  (45 let)Tim HeadingtonDenis O'SullivanCouper SamuelsonJennifer Davisson KilloranPhillip DaweMark David Katchur  (54 let)Michael Hampton

Hudbu k filmu vytvořil:

Nathan Whitehead

Kamera a efekty:

Mihai Malaimare Jr.

Film uveden také pod názvy:

  • Home (????/I)

Oficiální distributor:

Appian Way

Shlédnout Delirium film z roku 2015 online

Delirium

Shlédnout film Delirium

Videosoubor: delirium_playnowH264.mkv

Stopáž: 01:35:09 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Topher GracePatricia ClarksonCallan Mulvey  (Alex)Robin Thomas Grossman  (Father)Genesis RodriguezCody Sullivan  (Young Alex)Daisy McCrackin  (Mother)Marty Eli Schwartz  (Frank)Braden Fitzgerald  (Young Tom)Kelli Barksdale  (Teenage girl)


Film Delirium přidal do databáze uživatel therion74, za jeho úsilí mu děkujeme. Therion74 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Bílé chodby

Bílé chodby

Osou anglického filmu, natočeného podle novely "Yeomanská nemocnice" od H. Ashtonové, je příběh lékaře - vědce Marrinera, který s omezenými možnostmi, jež mu poskytuje prostředí provinční nemocnice, koná úspěšné pokusy s radioaktivním lékem proti zvlášť nebezpečným případům otravy krve. Podaří se mu překonat nepochopení konservativní správní rady nemocnice a dosáhne kladných výsledků při výrobě léku, který nakonec jemu samému zachrání život Online online film byl uveden na VII... shlédnout film »

Zajatý hlas

Zajatý hlas

Krátkometrážní hudební online film dokumentaristy Jiřího Lehovce. Seznámíme se s významem gramofonové desky a s postupem jejího vzniku. Nejdříve jak se nahrává píseň ve studiu - při práci na nové písni uvidíme Oldřicha Nového, R. A. Dvorského se svým orchestrem a s Melody Boys a také Lídu Baarovou, jak zpívá soundrack k filmu "Ohnivé léto (1939)". Z nahrávacího studia se přeneseme do laboratoří a do továrny, kde uzříme jak se lisují vznikají desky, které za chvíli putují do obchodů a nakonec k posluchačům. Dozvíme se také něco o předchůdci gramofonu - fonografu... shlédnout film »