Delirium (2015)

Dnes je 20.2. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Delirium zdarma

  • Rok uvedení: 2015
  • Délka filmu: 1 hod 37 min
  • Země původu:  USA
  • Originální jazyk: Angličtina
  • Žánr: Horor, Psychologický, Thriller
  • Barevné podání: Barevný

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režíroval:

Dennis Iliadis

Producenti filmu:

Leonardo DiCaprio  (44 let)Wes Craven  (80 let)Jason BlumGraham King  (57 let)Marty Eli SchwartzMarianne MaddalenaJeanette BrillSteven Schneider  (45 let)Tim HeadingtonDenis O'SullivanCouper SamuelsonJennifer Davisson KilloranPhillip DaweMark David Katchur  (54 let)Michael Hampton

Hudbu k filmu vytvořil:

Nathan Whitehead

Kamera a efekty:

Mihai Malaimare Jr.

Film uveden také pod názvy:

  • Home (????/I)

Oficiální distributor:

Appian Way

Shlédnout Delirium film z roku 2015 online

Delirium

Shlédnout film Delirium

Videosoubor: delirium_playnowH264.mkv

Stopáž: 01:35:09 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Topher GracePatricia ClarksonCallan Mulvey  (Alex)Robin Thomas Grossman  (Father)Genesis RodriguezCody Sullivan  (Young Alex)Daisy McCrackin  (Mother)Marty Eli Schwartz  (Frank)Braden Fitzgerald  (Young Tom)Kelli Barksdale  (Teenage girl)


Film Delirium přidal do databáze uživatel therion74, za jeho úsilí mu děkujeme. Therion74 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


F jako falzifikát

F jako falzifikát

Méně proslulý online film světoznámého Orsona Wellesa je poněkud klidnějším příspěvkem k tématu dekadence v současném umění. Podvody a švindl, manipulace a triky a vůbec mystifikace dovedená in extremis jsou hlavní témata filmu. Režisér si pohrává především s formou, kdy pomocí postupů užívaných v dokumentárních i hraných filmech si pohrává s diváky. V tom tkví subverzita filmu, který zůstal stále aktuální, i když vznikl na počátku sedmdesátých let... shlédnout film »

Člověk z mramoru

Člověk z mramoru

Legendární online film (myšlenkově souznějící s generací "filmu morálního neklidu") nemohl být u nás dlouho uvedený pro svůj "protisocialistický" charakter: k deformacím 50. let hledá paralelu v 70. letech. Aktuální byl tedy právě v době svého vzniku. Studentka filmové školy se při sběru materiálu k diplomce - dokumentu o úderníkovi 50. let - seznamuje s jeho pohnutým osudem, zrcadlícím šílenství doby. Zpočátku se jí jeví jako mramorová socha, pro kterou stál v době své slávy jako model... shlédnout film »