Stella Shorts 1998-2002 (2002)

Dnes je 11.12. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Stella Shorts 1998-2002 zdarma

  • Rok uvedení: 2002
  • Délka filmu: 1 hod 32 min
  • Země původu:  USA
  • Originální jazyk: Angličtina
  • Žánr: Komedie
  • Barevné podání: Barevný

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režírovali:

David Wain  (49 let)Michael Showalter  (49 let)Michael Ian Black  (47 let)Michael Ian Black  (47 let)

Kamera a efekty:

John Hamburg  (49 let)Amy RiceMatt BallardMark Sable

Film uveden také pod názvy:

  • Stella Shorts 1998-2002 (2002) (V)

Shlédnout Stella Shorts 1998-2002 film z roku 2002 online

Stella Shorts 1998-2002

Shlédnout film Stella Shorts 1998-2002

Videosoubor: StellaShorts19982002.flv

Stopáž: 01:31:23 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Josh Hamilton  (Cousin Greg)Sam Rockwell  (Pizza Guy)Paul Rudd  (John)Callie Thorne  (Yoga Instructor)David Wain  (David)Julie Bowen  (Mother Nature)Ben Shenkman  (Hans)Elizabeth Banks  (Woman at Yoga Class)Michael Showalter  (Michael)Bradley Cooper  (Satan)Zak Orth  (Turkey Hunter)Michael Ian BlackA.D. Miles  (Terrorist)Zach Galifianakis  (Santa)Amy Rice  (Cat Girl)Joe Lo Truglio  (Johnson)Amy Carlson  (Hippy Girl)Stuart Blumberg  (Major Gentry)Christina Kirk  (Susie)Francie Swift  (Santa's Wife)Peter Salett  (Guitar Player)Scott Sowers  (Evan's Dad)Ali Marsh  (Maid)Matt Ballard  (Poker Player Sam)Glenn Kessler  (Jarvis the Butler)Sam P. Whitehead  (Dad)Marisa Ryan  (College Buddy)Seth Herzog  (Guy dancing in briefs)Michael Ian Black  (Michael)Nina Hellman  (Helen)Ian Helfer  (Antoine)Adam Moreno  (College Buddy)Leo Allen  (College Buddy)Jenny Maguire  (Office Party Goer)Rosadel Varela  (Cashier)Martha Hagen  (Trish)Todd Holoubek  (Patrick G. McGillicutty)Heather Lawless  (Poker Player's Wife)Heidi Neurauter  (College Buddy)Joanne Solomon  (Office Party Goer)

Certifikace:více informací o MPAA

USA (Not Rated)

Datum uvedení do kin nebo online:

  • USA 20. 12. 2002

Film Stella Shorts 1998-2002 přidal do databáze uživatel spideyy, za jeho úsilí mu děkujeme. Spideyy také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Cesta na Měsíc

Cesta na Měsíc

Pan Wallace a jeho pes Gromit si postavili raketu a letí vstříc neuvěřitelnému dobrodružství. Britský animovaný online film oscarového Nicka Parka.Víte, že Měsíc je ze sýru? V animovaném světě, kde žije pan Wallace a jeho chytrý pes Gromit, to ví každý. K vydařenému svátečnímu pikniku na tomto vesmírném tělese chybí jen maličkost: kosmická raketa. Jak všechno dopadne, uvidíte v následujícím filmu, oceněném v roce 1990 nominací na Oscara a milovaném malými i velkými diváky na celém světě... shlédnout film »

Filmový dobrodruh Karel Zeman

Filmový dobrodruh Karel Zeman

Dokumentární online film Karel Zeman - filmový dobrodruh je životopisným filmem, který se ohlíží za životem, dílem a významem klasika světového filmu. Zároveň odhaluje inspirativní zdroje jeho tvorby, ohlas ve světě a nahlédne do kuchyně průkopníka filmových triků. Pokud spočteme ceny z festivalů, divácký ohlas v zahraniční distribuci i množství publikací a počet filmových tvůrců, kteří Karla Zemana uvádějí jako inspirační zdroj, dojdeme k závěru, že Karel Zeman je jedním z nejúspěšnějších a nejvíce ceněných českých filmařů ve světě... shlédnout film »