Stella Shorts 1998-2002 (2002)

Dnes je 18.6. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Stella Shorts 1998-2002 zdarma

  • Rok uvedení: 2002
  • Délka filmu: 1 hod 32 min
  • Země původu:  USA
  • Originální jazyk: Angličtina
  • Žánr: Komedie
  • Barevné podání: Barevný

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režírovali:

David Wain  (50 let)Michael Showalter  (49 let)Michael Ian Black  (48 let)Michael Ian Black  (48 let)

Kamera a efekty:

John Hamburg  (49 let)Amy RiceMatt BallardMark Sable

Film uveden také pod názvy:

  • Stella Shorts 1998-2002 (2002) (V)

Shlédnout Stella Shorts 1998-2002 film z roku 2002 online

Stella Shorts 1998-2002

Shlédnout film Stella Shorts 1998-2002

Videosoubor: StellaShorts19982002.flv

Stopáž: 01:31:23 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Josh Hamilton  (Cousin Greg)Sam Rockwell  (Pizza Guy)Paul Rudd  (John)Callie Thorne  (Yoga Instructor)David Wain  (David)Julie Bowen  (Mother Nature)Ben Shenkman  (Hans)Elizabeth Banks  (Woman at Yoga Class)Michael Showalter  (Michael)Bradley Cooper  (Satan)Zak Orth  (Turkey Hunter)Michael Ian BlackA.D. Miles  (Terrorist)Zach Galifianakis  (Santa)Amy Rice  (Cat Girl)Joe Lo Truglio  (Johnson)Amy Carlson  (Hippy Girl)Stuart Blumberg  (Major Gentry)Christina Kirk  (Susie)Francie Swift  (Santa's Wife)Peter Salett  (Guitar Player)Scott Sowers  (Evan's Dad)Ali Marsh  (Maid)Matt Ballard  (Poker Player Sam)Glenn Kessler  (Jarvis the Butler)Sam P. Whitehead  (Dad)Marisa Ryan  (College Buddy)Seth Herzog  (Guy dancing in briefs)Michael Ian Black  (Michael)Nina Hellman  (Helen)Ian Helfer  (Antoine)Adam Moreno  (College Buddy)Leo Allen  (College Buddy)Jenny Maguire  (Office Party Goer)Rosadel Varela  (Cashier)Martha Hagen  (Trish)Todd Holoubek  (Patrick G. McGillicutty)Heather Lawless  (Poker Player's Wife)Heidi Neurauter  (College Buddy)Joanne Solomon  (Office Party Goer)

Certifikace:více informací o MPAA

USA (Not Rated)

Datum uvedení do kin nebo online:

  • USA 20. 12. 2002

Film Stella Shorts 1998-2002 přidal do databáze uživatel spideyy, za jeho úsilí mu děkujeme. Spideyy také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Bílé chodby

Bílé chodby

Osou anglického filmu, natočeného podle novely "Yeomanská nemocnice" od H. Ashtonové, je příběh lékaře - vědce Marrinera, který s omezenými možnostmi, jež mu poskytuje prostředí provinční nemocnice, koná úspěšné pokusy s radioaktivním lékem proti zvlášť nebezpečným případům otravy krve. Podaří se mu překonat nepochopení konservativní správní rady nemocnice a dosáhne kladných výsledků při výrobě léku, který nakonec jemu samému zachrání život Online online film byl uveden na VII... shlédnout film »

Zajatý hlas

Zajatý hlas

Krátkometrážní hudební online film dokumentaristy Jiřího Lehovce. Seznámíme se s významem gramofonové desky a s postupem jejího vzniku. Nejdříve jak se nahrává píseň ve studiu - při práci na nové písni uvidíme Oldřicha Nového, R. A. Dvorského se svým orchestrem a s Melody Boys a také Lídu Baarovou, jak zpívá soundrack k filmu "Ohnivé léto (1939)". Z nahrávacího studia se přeneseme do laboratoří a do továrny, kde uzříme jak se lisují vznikají desky, které za chvíli putují do obchodů a nakonec k posluchačům. Dozvíme se také něco o předchůdci gramofonu - fonografu... shlédnout film »