Stella Shorts 1998-2002 (2002)

Dnes je 20.2. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Stella Shorts 1998-2002 zdarma

  • Rok uvedení: 2002
  • Délka filmu: 1 hod 32 min
  • Země původu:  USA
  • Originální jazyk: Angličtina
  • Žánr: Komedie
  • Barevné podání: Barevný

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režírovali:

David Wain  (50 let)Michael Showalter  (49 let)Michael Ian Black  (48 let)Michael Ian Black  (48 let)

Kamera a efekty:

John Hamburg  (49 let)Amy RiceMatt BallardMark Sable

Film uveden také pod názvy:

  • Stella Shorts 1998-2002 (2002) (V)

Shlédnout Stella Shorts 1998-2002 film z roku 2002 online

Stella Shorts 1998-2002

Shlédnout film Stella Shorts 1998-2002

Videosoubor: StellaShorts19982002.flv

Stopáž: 01:31:23 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Josh Hamilton  (Cousin Greg)Sam Rockwell  (Pizza Guy)Paul Rudd  (John)Callie Thorne  (Yoga Instructor)David Wain  (David)Julie Bowen  (Mother Nature)Ben Shenkman  (Hans)Elizabeth Banks  (Woman at Yoga Class)Michael Showalter  (Michael)Bradley Cooper  (Satan)Zak Orth  (Turkey Hunter)Michael Ian BlackA.D. Miles  (Terrorist)Zach Galifianakis  (Santa)Amy Rice  (Cat Girl)Joe Lo Truglio  (Johnson)Amy Carlson  (Hippy Girl)Stuart Blumberg  (Major Gentry)Christina Kirk  (Susie)Francie Swift  (Santa's Wife)Peter Salett  (Guitar Player)Scott Sowers  (Evan's Dad)Ali Marsh  (Maid)Matt Ballard  (Poker Player Sam)Glenn Kessler  (Jarvis the Butler)Sam P. Whitehead  (Dad)Marisa Ryan  (College Buddy)Seth Herzog  (Guy dancing in briefs)Michael Ian Black  (Michael)Nina Hellman  (Helen)Ian Helfer  (Antoine)Adam Moreno  (College Buddy)Leo Allen  (College Buddy)Jenny Maguire  (Office Party Goer)Rosadel Varela  (Cashier)Martha Hagen  (Trish)Todd Holoubek  (Patrick G. McGillicutty)Heather Lawless  (Poker Player's Wife)Heidi Neurauter  (College Buddy)Joanne Solomon  (Office Party Goer)

Certifikace:více informací o MPAA

USA (Not Rated)

Datum uvedení do kin nebo online:

  • USA 20. 12. 2002

Film Stella Shorts 1998-2002 přidal do databáze uživatel spideyy, za jeho úsilí mu děkujeme. Spideyy také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


F jako falzifikát

F jako falzifikát

Méně proslulý online film světoznámého Orsona Wellesa je poněkud klidnějším příspěvkem k tématu dekadence v současném umění. Podvody a švindl, manipulace a triky a vůbec mystifikace dovedená in extremis jsou hlavní témata filmu. Režisér si pohrává především s formou, kdy pomocí postupů užívaných v dokumentárních i hraných filmech si pohrává s diváky. V tom tkví subverzita filmu, který zůstal stále aktuální, i když vznikl na počátku sedmdesátých let... shlédnout film »

Člověk z mramoru

Člověk z mramoru

Legendární online film (myšlenkově souznějící s generací "filmu morálního neklidu") nemohl být u nás dlouho uvedený pro svůj "protisocialistický" charakter: k deformacím 50. let hledá paralelu v 70. letech. Aktuální byl tedy právě v době svého vzniku. Studentka filmové školy se při sběru materiálu k diplomce - dokumentu o úderníkovi 50. let - seznamuje s jeho pohnutým osudem, zrcadlícím šílenství doby. Zpočátku se jí jeví jako mramorová socha, pro kterou stál v době své slávy jako model... shlédnout film »