One Glorious Night (1924)

Dnes je 15.7. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
One Glorious Night zdarma

  • Rok uvedení: 1924
  • Délka filmu: 56 min
  • Země původu:  USA
  • Žánr: Drama

Hodnocení filmu:

0 / 10

Shlédnout One Glorious Night film z roku 1924 online

One Glorious Night

Shlédnout film One Glorious Night

Videosoubor: 416094776_OGN_DVDRip_TreZzoR.mpg

Stopáž: 00:57:01 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Phyllis HaverElaine Hammerstein


Film One Glorious Night přidal do databáze uživatel darinapesova, za jeho úsilí mu děkujeme. Darinapesova také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.cz

Tip na dnešní den:


O chloupek

O chloupek

Wallace, Gromit, zločinný buldog Preston a krásná Vendulína... Britský oscarový animovaný online film Nicka Parka.Ovce, úklady a láska – to všechno čeká v této půlhodině pana Wallace a jeho inteligentního psa Gromita ve strhujícím, napínavém ale i humorném příběhu nazvaném O chloupek. Nick Park za něj v roce 1996 získal Oskara. Rafinovaně realizovaný animovaný film, kombinující formelu s kostrami klasických loutkových online filmů, kde počet střihů 10krát převyšuje hraný akční film, a kde tedy záleží na jakémkoliv detailu. Zde totiž rozhodují „ohromné maličkosti". shlédnout film »

Země sv. Patricka

Země sv. Patricka

Poetický cestopisný esej Jana Špáty byl v Irsku v roce 1968 vyhlášen nejlepším filmem o Irsku všech dob. Autor svůj dokument komentoval: „Respice finem jsem obhlížel třicet let, u Země sv. Patricka trvalo natáčení deset dnů i s cestou a oba jsou obsahově stejně hodnotné. Doba obhlídky není na kvalitě a hodnotě filmu odvislá, důležité je, jaký jsem člověk a jak hořím“ Online online film vyniká nadčasovou vyprávěcí polohou a mistrovským vykreslením zádumčivé atmosféry země. shlédnout film »