One Glorious Night (1924)

Dnes je 22.10. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
One Glorious Night zdarma

  • Rok uvedení: 1924
  • Délka filmu: 56 min
  • Země původu:  USA
  • Žánr: Drama

Hodnocení filmu:

0 / 10

Shlédnout One Glorious Night film z roku 1924 online

One Glorious Night

Shlédnout film One Glorious Night

Videosoubor: 416094776_OGN_DVDRip_TreZzoR.mpg

Stopáž: 00:57:01 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Phyllis HaverElaine Hammerstein


Film One Glorious Night přidal do databáze uživatel darinapesova, za jeho úsilí mu děkujeme. Darinapesova také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.cz

Tip na dnešní den:


Sám ve stěně

Sám ve stěně

Hlavním hrdinou filmu je třiadvacetiletý Alex Honnold, který zdolává ty největší stěny bez jištění. Za každou sebemenší chybu ho může potkat trest nejvyšší - smrt. Ve snímku se pokusí o rekordní sólo výstup na 600 metrů vysokou stěnu na Half Dome. Teprve tam Alex poprvé pozná, co je to strach Online online film získal ocenění na všech festivalech, kterých se účastnil. shlédnout film »

Katina

Katina

Katina je krásavica, ktorá bola vždy stredom pozornosti. Sama žartom hovorí, že žije z náhodných stretnutí a z rýchlych rozchodov. Bezstarostne míňa dedičstvo po tete. Ani vedúci brigády nie je nadšený príchodom takéhoto ľahtikárskeho dievčaťa na stavbu. Aby sa zabezpečil pred nepríjemnosťami, zverí "patronát" nad Katinou svojmu obľúbencovi. Medzi mladými ľuďmi sa však zrodí ozajstná láska .... (popis k filmu z časopisu Film online zdarma a divadlo 1977) shlédnout film »