Ecce Homo (1968)

Dnes je 20.6. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Ecce Homo zdarma

  • Rok uvedení: 1968
  • Délka filmu: 1 hod 39 min
  • Země původu:  Itálie
  • Originální jazyk: Italština
  • Žánr: Sci-Fi, Thriller

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režíroval:

Bruno Gaburro  (80 let)

Producent filmu:

Pier Luigi Torri

Hudbu k filmu vytvořil:

Ennio Morricone  (91 let)

Kamera a efekty:

Marcello Masciocchi

Film uveden také pod názvy:

  • Los supervivientes
  • Ecce Homo - I Sopravvissuti
  • Behold Man - The Survivors
  • Ecce Homo

Oficiální distributor:

GI Film

Shlédnout Ecce Homo film z roku 1968 online

Ecce Homo

Shlédnout film Ecce Homo

Videosoubor: rip_echo_1968.ogv

Stopáž: 01:39:12 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Philippe Leroy  (Jean)Irene Papas  (Anna)Gabriele Tinti  (Len)Frank Wolff  (Quentin)Marco Stefanelli  (Il piccolo Patrick)

Tématicky podobné tituly:

Terminátor 2: Den zúčtování  (1991)12 opic  (1995)Vlákna  (1984)Matrix  (1999)Planeta opic  (1968)Sexmise  (1984)Potomci lidí  (2006)Silent Running  (1972)Ecce Homo  (1968)Apex  (1994)


Film Ecce Homo přidal do databáze uživatel AndyWolf, za jeho úsilí mu děkujeme. AndyWolf také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Sedam i po

Sedam i po

Srbská černá komedie se skládá ze sedmi povídek na téma sedmi smrtelných hříchů. Vypráví o každodenním životě lidí v současném Novém Bělehradu. Antihrdinové filmu jakoby ztratili vlivem války a společenského rozkladu sebekontrolu a smysl pro společenský řád. Potácejí se ve svých vášních, slabostech a pokřivené morálce, které online film ukazuje jako podmíněné, ale dává jim i univerzální přesah. Snímek se sarkastickým pohledem buduje obraz stavu srbské společnosti v postmiloševičovské éře. Pojmenovává přetrvávající vlivy nacionalismu a mýty o srbské výlučnosti. shlédnout film »

Úplně osobní

Úplně osobní

Ve filmu Úplně osobní (2005) vzpomíná režisér Nedžad Begovič na léta strávená v Bosně a Hercegovině. Se svérázným humorem vypráví ve svém dokumentárně-hraném snímku historky z dětství v titovské Jugoslávii i zážitky z války, která provázela její rozpad. Begovič vyvolává zvonařskou scénu z Tarkovského Andreje Rubleva a prohlašuje, že chce také udělat mistrovské dílo čili odlít svůj zvon. Možná i proto online film vznikl bez štábu a technického zázemí: je zde pouze filmař se svojí kamerou... shlédnout film »