Ecce Homo (1968)

Dnes je 13.12. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Ecce Homo zdarma

  • Rok uvedení: 1968
  • Délka filmu: 1 hod 39 min
  • Země původu:  Itálie
  • Originální jazyk: Italština
  • Žánr: Sci-Fi, Thriller

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režíroval:

Bruno Gaburro  (80 let)

Producent filmu:

Pier Luigi Torri

Hudbu k filmu vytvořil:

Ennio Morricone  (90 let)

Kamera a efekty:

Marcello Masciocchi

Film uveden také pod názvy:

  • Los supervivientes
  • Ecce Homo - I Sopravvissuti
  • Behold Man - The Survivors
  • Ecce Homo

Oficiální distributor:

GI Film

Shlédnout Ecce Homo film z roku 1968 online

Ecce Homo

Shlédnout film Ecce Homo

Videosoubor: rip_echo_1968.ogv

Stopáž: 01:39:12 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Philippe Leroy  (Jean)Irene Papas  (Anna)Gabriele Tinti  (Len)Frank Wolff  (Quentin)Marco Stefanelli  (Il piccolo Patrick)

Tématicky podobné tituly:

Terminátor 2: Den zúčtování  (1991)12 opic  (1995)Vlákna  (1984)Matrix  (1999)Planeta opic  (1968)Sexmise  (1984)Potomci lidí  (2006)Silent Running  (1972)Ecce Homo  (1968)Apex  (1994)


Film Ecce Homo přidal do databáze uživatel AndyWolf, za jeho úsilí mu děkujeme. AndyWolf také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Akce Mojžíš

Akce Mojžíš

Krásný online film pro děti i dospělé pojednává o rodince žijící na venkově u moře. Je součástí cyklu čtyř filmů Svědectví barevného ostrova (Akce Mojžíš, Svatba s překážkami, Piráti na Albertině, Ztroskotání na ostrově). Jistě si leckdo vzpomene na malou holčičku Skrolan, jejího bernardýna a veselé příhody, které u moře společně prožívali... shlédnout film »

Družina černého pera

Družina černého pera

Správný třídní pohled pronikal i do příběhů o dětech. Družina černého pera se odehrává v plzeňské dělnické čtvrti a vypráví o nebývale uvědomělé dětské partě, která hledá způsob, jak účinně protestovat proti běsnění první světové války a utlačovatelské státní moci... Dnes má tento ploch a schematický online film význam jen jako dobový doklad politických tlaků, které neušetřily ani dětské filmy zdarma Po těžkém úrazu režiséra Kovala při dopravní nehodě dotočil film Jaromír Dvořáček, dokončovací práce provedl Zdeněk Sirový. shlédnout film »