Tak dávno som Ti nenapísala (2003)

Dnes je 14.12. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Tak dávno som Ti nenapísala zdarma

Hodnocení filmu:

0 / 10

Shlédnout Tak dávno som Ti nenapísala film z roku 2003 online

Tak dávno som Ti nenapísala

Shlédnout film Tak dávno som Ti nenapísala

Videosoubor: 397165208-XVid.avi

Stopáž: 00:17:55 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Štefan Skrúcaný


Film Tak dávno som Ti nenapísala přidal do databáze uživatel miki12, za jeho úsilí mu děkujeme. Miki12 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.cz

Tip na dnešní den:


Zlaté ruce: Příběh Bena Carsona

Zlaté ruce: Příběh Bena Carsona

Cuba Gooding Jr. ztvárnil v tomto biografickém dramatu neurochirurga Bena Carsona Online online film vypráví inspirativní příběh chudého chlapce, který překonal množství nelehkých překážek, aby se stal jedním z nejlepších světových chirurgů. Cuba Gooding Jr. si zahrál v biografickém filmu, který vypráví strhující životní příběh Bena Carsona, muže který toužil stát se lékařem. Pocházel z nuzného prostředí, ve škole měl slabý prospěch a navíc vznětlivou povahu, což jsou velké překážky k dosažení tak vysokého cíle... shlédnout film »

Děti z Nagasaki

Děti z Nagasaki

Film online zdarma o jaderném útoku na přístavní město Nagasaki, který se uskutečnil dne 9. srpna 1945, vychází ze vzpomínek lékaře, který sice přímou katastrofu přežil, ale zhoubnému působení radiace neunikl Online online film se svým sugestivním obrazovým líčením dostává až na úroveň strohého, o to však působivějšího dokumentu, v němž hraný příběh jen zintenzivňuje účinnost výpovědi filmu. shlédnout film »