Tak dávno som Ti nenapísala (2003)

Dnes je 19.8. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Tak dávno som Ti nenapísala zdarma

Hodnocení filmu:

0 / 10

Shlédnout Tak dávno som Ti nenapísala film z roku 2003 online

Tak dávno som Ti nenapísala

Shlédnout film Tak dávno som Ti nenapísala

Videosoubor: 397165208-XVid.avi

Stopáž: 00:17:55 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Štefan Skrúcaný


Film Tak dávno som Ti nenapísala přidal do databáze uživatel miki12, za jeho úsilí mu děkujeme. Miki12 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.cz

Tip na dnešní den:


Břímě snů

Břímě snů

Jeden z nejzajímavějších dokumentů, jaké kdy byly natočeny o tvůrčí posedlosti a oddanosti tvorbě Online online film je záznamem Herzogova natáčení filmu Fitzcarraldo, předvádí jeho nezlomné odhodlání natočit scénu se stovkami indiánů táhnoucích obrovský parník přes vysokou horu. Odhodlání, které znásobilo riskantnost celého projektu. shlédnout film »

Paparazzi

Paparazzi

Mladý filmový herec Cole Hauser se díky poslednímu filmu stává nejen slavným, ale i štvanou zvěří bulvárních médií. Až do chvíle, kdy se rozhodne proti bezohledným fotografům bojovat a používat k tomu i stejné metody jako oni... Bo Laramie je nová hvězda hollywoodských akčních online filmů. Je atraktivní, má spořádanou rodinu, které se snaží zachovat soukromí, jak jen to jde a každý jeho online film se stává hitem. Ale za úspěch se platí. V tomto případě ve formě neodbytného fotografa celebrit, Rexe Harpera, který odstartuje hon po skan-dálních fotografiích slavné rodiny... shlédnout film »