Na samotě u lesa (1976)

Dnes je 6.8. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Na samotě u lesa zdarma

Hodnocení filmu:

8.7 / 10

Film režíroval:

Jiří Menzel  (83 let)

Hudbu k filmu vytvořil:

Jiří Šust  (†76 let)

Kamera a efekty:

Jaromír Šofr  (81 let)

Film uveden také pod názvy:

  • Sommarstället
  • Na samote u lesa
  • Seclusion Near a Forest
  • Das einsame Haus am Waldesrand
  • Secluded, Near Woods
  • Magány az erdőszélen
  • Häuschen im Grünen gesucht
  • Na skraju lasu
  • Pakopaikka metsikössä

Oficiální distributor:

Filmové studio Barrandov

Shlédnout Na samotě u lesa film z roku 1976 online

Hrdiny jsou manželé Oldřich a Věra Lavičkovi, kteří se svými dětmi Petříkem a Zuzankou odjíždějí do Loukova na chalupu svého známého, inženýra Radima Zvona. Chtějí také koupit chalupu a doufají, že jim Zvon pomůže. Nakonec si vyhlédnou malebnou chalupu dědy Komárka, který souhlasí, že ji prodá a zatím pronajme Lavičkovým jednu místnost. Lavičkovi se rozhodnou strávit na chalupě dovolenou. Zatímco Olda považuje pobyt na venkově za nejen zdraví prospěšný a děti se spřátelí s dobrosrdečným dědou Komárkem, Věra je stále rozčilenější. Vadí jí spousta věcí a tak stále důrazněji naléhá na manžela, aby s dědou, který jí zcela zjevně překáží, promluvil o prodeji. Olda na víkend pozve na chalupu svého kamaráda, lékaře Houdka, který zjistí, že děda je zcela zdráv a když se pak ještě navíc seznámí s dědovým stařičkým otcem, pochopí, že dělat si naděje, že tu pan Komárek už dlouho nebude jsou liché. V zimě však děda přesto onemocní a přes veškeré odmlouvání jej Houdek pošle do nemocnice. Když se však celá rodina o něco později vypraví do vsi s notářem, aby projednali prodej, najdou dědu opět doma, zdravého a čilého...

Zdroj: doporučený popis od distributora


Na samotě u lesa

Shlédnout film Na samotě u lesa

Videosoubor: NaSamoteULesa-DVD-HiGHH264.mkv

Stopáž: 01:35:55 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Josef Kemr  (deda Komrek)František Kovářík  (Komrek st.)Ladislav Smoljak  (Radim Zvon)Zdeněk Svěrák  (Oldrich Lavicka)Václav Trégl  (Vondruska)Vlastimil BrodskýEugen Jegorov  (Hajn)František Řehák  (Lorenc)Míla Myslíková  (Komrkov)Karla ChadimováDaniela Kolářová  (Lavickov)Naďa Urbánková  (Marta Zvonov)Zdeněk Blažek  (Hruska)Jan Tříska  (Dr. Vclav Houdek)Petr Brukner  (Prodavac)Oldřich Vlach  (Kokes)Miloň ČepelkaJaroslav WeigelMiloslav Štibich  (predseda JZD)Alois Liškutín  (Kos)Karel Hovorka st.Jaroslav VozábRudolf KalinaMarie Hradilková  (Zuzana Lavickov)Vlasta JelínkováKarel FialaAlois VachekMartin Hradilek  (Petr Lavicka)Jan WaldmannMiloš ŠustrVlasta Jelínková  (Vondruskov)

Datum uvedení do kin nebo online:

  • Československo 1. 9. 1976

Tématicky podobné tituly:

M*A*S*H: Nashledanou, sbohem a amen  (1983)Doktor Živago  (1965)Vesničko má středisková  (1985)Správná posádka  (1983)U pokladny stál...  (1939)Na samotě u lesa  (1976)Chyť mě, když to dokážeš  (2002)Sloní muž  (1980)Pohotovost - 24 hodin  (1994)Gattaca  (1997)


Film Na samotě u lesa přidal do databáze uživatel clames, za jeho úsilí mu děkujeme. Clames také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Pomsta bratra

Pomsta bratra

Režisér filmu Mike Hodges natočil online film o pomstě a konfliktech, které se objeví, když zkoušíte utéct minulosti. Will Graham (Clive Owen), bývalý zločinec se vrací zpět do podsvětí, poté co jeho bratr Davey (Jonathan Rhys Meyers) spáchá sebevraždu. Will věří, že Davey byl k sebevraždě donucen a začíná pátrat. Podaří se mu pomstít bratrovu smrt? shlédnout film »

Krysař

Krysař

Moderní zpracování středověké německé legendy o krysaři, který ztrestá hříšné a zpupné město Hammeln. Je to jeden z nejnáročnějších online filmů, které kdy byly ve světě animovaného filmu natočeny. Expresivně, dramaticky stylizované loutky a scény se stávají krutým obrazem života, z něhož vymizel cit a láska Online online film Krysař patří plným právem mezi základní díla české i světové animované tvorby. shlédnout film »