Columbo: Zapomenutá dáma (1975)

Dnes je 18.7. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

TV Film
Columbo: Zapomenutá dáma zdarma

 • Rok uvedení: 1975
 • Délka tv filmu: 1 hod 40 min
 • Země původu:  USA
 • Originální jazyk: Angličtina
 • Žánr: Drama, Krimi, Mysteriózní, Thriller
 • Formát obrazu: 1.33:1  (Akademie)
 • Barevné podání: Barevný
 • Zvuk: Mono

Hodnocení tv filmu:

7.6 / 10

TV Film režíroval:

Harvey Hart  (†61 let)

Producent tv filmu:

Everett Chambers  (93 let)

Hudbu k tv filmu vytvořili:

Jeff Alexander  (109 let)

Kamera a efekty:

Charles Correll  (†60 let)

TV Film uveden také pod názvy:

 • Forgotten Lady
 • Columbo" Forgotten Lady

Oficiální distributor:

Universal TV

Shlédnout Columbo: Zapomenutá dáma tv film z roku 1975 online

Stárnoucí, avšak stále velice atraktivní tanečnice Grace Wheelerová-Willisová plánuje společně se svým bývalým partnerem a režisérem Nedem Diamondem velkolepý návrat na broadwayskou muzikálovou scénu. Její zámožný muž však z ničeho nic odmítne comeback své ženy financovat, přestože je pro Grace světlo reflektorů tím nejdražším na světě. Tanečnice si svůj sen nenechá vzít a manžela důmyslně zavraždí. Vyšetřování se ujímá inspektor Columbo a jeho bystrý úsudek mu napoví, že v případu Willis něco nehraje. V dokumentech zavražděného najde zmínku o stále se zhoršujících výpadcích vědomí jeho ženy. Ani falešné přiznání Neda Diamonda nezabrání odhalení pravého pachatele.

Zdroj: doporučený popis od distributora


Columbo: Zapomenutá dáma

Shlédnout tv film Columbo: Zapomenutá dáma

Videosoubor: ColumboZapomenutaDama.mpeg

Stopáž: 01:39:23 Přehrát tv film ZDARMA

v TV Filmu hrají:

Janet Leigh  (Grace Wheeler Willis)Peter Falk  (Columbo)John Payne  (Ned Diamond)Sam Jaffe  (Dr. Henry Willis)Donald O'Connor  (Clarence Millard)Maurice Evans  (Raymond)Johnny Carson  (Sám sebe)Francine York  (Sgt. Leftkowitz)Mike Lally  (Party Host)Robert F. Simon  (Dr. Westrum)Jerome Guardino  (Harris)Army Archerd  (Army Archerd)Ross Elliott  (Dr. Lansberg)Alan Copeland  (Modernaires Member)Danny Wells  (Bookstore Clerk)Linda Gaye Scott  (Alma)Harvey Gold  (Coroner)Scott Salmon  (Fred Loring)Fran Scott  (Modernaires Member)

Certifikace:více informací o MPAA

UK (PG)

Datum uvedení do kin nebo online:

 • Německo 10. 3. 1992
 • USA 14. 9. 1975

Film Columbo: Zapomenutá dáma přidal do databáze uživatel _cathynka_, za jeho úsilí mu děkujeme. _cathynka_ také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


V týlu nepřítele

V týlu nepřítele

Dej filmu je situovaný do roku 1944 - 1945. Plukovník Mlynskij,veliteľ partizánskej skupiny je poverený zaútočiť na tajnú nacistickú základňu Online online film "Front v týle nepriateľa" je posledná časť trilógie "My sa vrátime" a "Front v týle" o partizánskom odboji počas druhej svetovej vojny. shlédnout film »

Břímě snů

Břímě snů

Jeden z nejzajímavějších dokumentů, jaké kdy byly natočeny o tvůrčí posedlosti a oddanosti tvorbě Online online film je záznamem Herzogova natáčení filmu Fitzcarraldo, předvádí jeho nezlomné odhodlání natočit scénu se stovkami indiánů táhnoucích obrovský parník přes vysokou horu. Odhodlání, které znásobilo riskantnost celého projektu. shlédnout film »