Dnes je 7.8. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Studentský film
Ropáci zdarma

Hodnocení studenstký filmu:

8.8 / 10

Studentský film režíroval:

Jan Svěrák  (56 let)

Producent studenstký filmu:

Alena Detáková

Hudbu k studenstký filmu vytvořil:

Vendula Kaspárková

Kamera a efekty:

Ladislav Stepan

Studentský film uveden také pod názvy:

  • Olajfalók
  • Die Ölfresser
  • Oil Gobblers
  • Ropojady
  • Ropáci

Oficiální distributor:

FAMU

Shlédnout Ropáci studenstký film z roku 1988 online

Dokumentární mystifikace o novém živočišném druhu, kterému vyhovují životní podmínky, které jsou pro nás smrtelné. Ocenění v roce 1988 - Studentský Oscar Americké filmové akademie.

Zdroj: doporučený popis od distributora


Ropáci

Shlédnout studenstký film Ropáci

Videosoubor: 4020956551_RC_DVDRip_TreZzoR.webm

Stopáž: 00:21:01 Přehrát studenstký film ZDARMA

ve Studentském filmu hrají:

Čestmír Řanda ml.Lubomír BenešJiří NěmecIvo KašparJan RokytaEmil Nedbal

Tématicky podobné tituly:

Na samotě u lesa  (1976)Lví král  (1994)Ropáci  (1988)Anima Mundi  (1992)Proč se psi smějí a šimpanzi pláčou  (1999)Americká divočina  (1997)Dětská ZOO s Whoopi Goldberg  (2000)Báječná show  (2002)Bílí lvi  (1981)Spoilt Earth, The  (2006)


Film Ropáci přidal do databáze uživatel tutunka123, za jeho úsilí mu děkujeme. Tutunka123 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Pražské blues

Pražské blues

Módně stylizovaný "pocitový" online film o zahraničních studentech v Praze natočil jako svůj debut řecký absolvent FAMU, který od 70. Let působí ve své vlasti jako úspěšný filmový režisér a pedagog. Zajímavá je herecká účast předních českých jazzmanů. Plastiky online ve filmu vytvořil Jindřich Wielgus. shlédnout film »

Družina černého pera

Družina černého pera

Správný třídní pohled pronikal i do příběhů o dětech. Družina černého pera se odehrává v plzeňské dělnické čtvrti a vypráví o nebývale uvědomělé dětské partě, která hledá způsob, jak účinně protestovat proti běsnění první světové války a utlačovatelské státní moci... Dnes má tento ploch a schematický online film význam jen jako dobový doklad politických tlaků, které neušetřily ani dětské filmy zdarma Po těžkém úrazu režiséra Kovala při dopravní nehodě dotočil film Jaromír Dvořáček, dokončovací práce provedl Zdeněk Sirový. shlédnout film »