Dnes je 24.1. 2021, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Studentský film
Ropáci zdarma

Hodnocení studenstký filmu:

8.8 / 10

Studentský film režíroval:

Jan Svěrák  (56 let)

Producent studenstký filmu:

Alena Detáková

Hudbu k studenstký filmu vytvořil:

Vendula Kaspárková

Kamera a efekty:

Ladislav Stepan

Studentský film uveden také pod názvy:

  • Olajfalók
  • Die Ölfresser
  • Oil Gobblers
  • Ropojady
  • Ropáci

Oficiální distributor:

FAMU

Shlédnout Ropáci studenstký film z roku 1988 online

Dokumentární mystifikace o novém živočišném druhu, kterému vyhovují životní podmínky, které jsou pro nás smrtelné. Ocenění v roce 1988 - Studentský Oscar Americké filmové akademie.

Zdroj: doporučený popis od distributora


Ropáci

Shlédnout studenstký film Ropáci

Videosoubor: 4020956551_RC_DVDRip_TreZzoR.webm

Stopáž: 00:21:01 Přehrát studenstký film ZDARMA

ve Studentském filmu hrají:

Čestmír Řanda ml.Lubomír BenešJiří NěmecIvo KašparJan RokytaEmil Nedbal

Tématicky podobné tituly:

Na samotě u lesa  (1976)Lví král  (1994)Ropáci  (1988)Anima Mundi  (1992)Proč se psi smějí a šimpanzi pláčou  (1999)Americká divočina  (1997)Dětská ZOO s Whoopi Goldberg  (2000)Báječná show  (2002)Bílí lvi  (1981)Spoilt Earth, The  (2006)


Film Ropáci přidal do databáze uživatel tutunka123, za jeho úsilí mu děkujeme. Tutunka123 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Chantal Akerman

Chantal Akerman

Když belgickou režisérku, spisovatelku, herečku, producentku, scenáristku a skladatelku Chantal Akermann oslovili, aby participovala na seriálu Cinéma de notre temps, za předmět dokumentu si vybrala samu sebe. Představuje tak online film složený výhradně z klipů z jejích předcházejících online filmů, které, hledíce přímo do kamery a vysvětlujíc její starosti a postřehy, uvádí sama režisérka. Výsledkem je vtipná, často osobní, avšak vždy promyšlená zpověď mimořádně inteligentní filmařky. shlédnout film »

Akce Mojžíš

Akce Mojžíš

Krásný online film pro děti i dospělé pojednává o rodince žijící na venkově u moře. Je součástí cyklu čtyř filmů Svědectví barevného ostrova (Akce Mojžíš, Svatba s překážkami, Piráti na Albertině, Ztroskotání na ostrově). Jistě si leckdo vzpomene na malou holčičku Skrolan, jejího bernardýna a veselé příhody, které u moře společně prožívali... shlédnout film »