Lighthouse (1991)

Dnes je 3.8. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Lighthouse zdarma

  • Rok uvedení: 1991
  • Země původu:  Kanada
  • Originální jazyk: Angličtina
  • Žánr: Drama
  • Barevné podání: Barevný

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režíroval:

Paul Tucker

Producenti filmu:

Christian BruyèreJim Cole  (54 let)Harold J. ColePatrick Payne

Hudbu k filmu vytvořil:

Michael Conway Baker

Kamera a efekty:

Tobias A. Schliessler  (62 let)

Film uveden také pod názvy:

  • Stranded
  • Todesschreie aus dem Leuchtturm
  • Iubire înselatoare
  • Lighthouse

Oficiální distributor:

Erin Features

Shlédnout Lighthouse film z roku 1991 online

Lighthouse

Shlédnout film Lighthouse

Videosoubor: 3305083600.ogv

Stopáž: -1:00:-5 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Gabrielle Rose  (Connie)Blu Mankuma  (Blu)Stephen E. Miller  (Boyd McDaniel)Ryan Michael  (Paul Hansen)Ric Reid  (Jerry)Deborah Wakeham  (Lynn Hansen)Bill Reiter  (Commercial Director)Holly Chester  (Model)Rod Menzies  (Lynn's Friend)Ian Forsyth  (Tony)Sue Olafson  (Paul's Lover)Viktoria Langton  (Make)


Film Lighthouse přidal do databáze uživatel hanguye, za jeho úsilí mu děkujeme. Hanguye také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Jahody a čokoláda

Jahody a čokoláda

Medzinárodne úspešný online film kubánskeho režiséra Tomase Gutiérreza Aley sa venuje téme, ktorá bola v tejto kinematografii absolútne tabu - homosexualite. Hrdinami sú študent politických vied a zväzácky funkcionár David (Vladimir Cruz), ktorý sa v havanskej kaviarne zoznámi s homosexuálnym dizidentom Diegom (Jorge Perugorria). Náhodné stretnutie zásadne ovplyvní ich životné osudy... Ceny na Festivale nového latinskoamerického filmu 1993 (najlepší film, réžia, herec), MFF v Berlíne 1994 (zvláštna cena poroty) a nominácia na Oscara. shlédnout film »

Hanba

Hanba

Druhý online film ostrovní trilogie je v Bergmanově filmovém díle jedním z mála politicky angažovaných snímků, navzdory tomu, že se tvůrce tomuto označení bránil v sebeironickém zlehčení: Politicky nezaujímám vůbec žádné stanovisko. Kdyby existovala strana bázlivců, tak bych do ní vstoupil. Politikum v pochmurné, ostře protiválečné vizi se však nevytratilo ani v neurčitosti faktografie. Ačkoli se děj filmu odehrává v nejmenované zemi, v průběhu fiktivní války, přesto z něj vystupuje naprosto reálná, naturalisticky zobrazená brutalita soudobé válečné agrese... shlédnout film »