Fotbalový poker (1989)

Dnes je 18.2. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Fotbalový poker zdarma

  • Rok uvedení: 1989
  • Délka filmu: 1 hod 39 min
  • Země původu:  Polsko
  • Originální jazyk: Polština
  • Žánr: Akční, Drama, Komedie
  • Barevné podání: Barevný
  • Zvuk: Mono

Hodnocení filmu:

7.7 / 10

Film režíroval:

Janusz Zaorski  (71 let)

Hudbu k filmu vytvořil:

Piotr Figiel  (79 let)

Kamera a efekty:

Witold Adamek  (73 let)

Film uveden také pod názvy:

  • Soccer Poker
  • Pilkarski poker

Oficiální distributor:

Zespol Filmowy "Dom"

Shlédnout Fotbalový poker film z roku 1989 online

Fotbalový poker

Shlédnout film Fotbalový poker

Videosoubor: FotbalovyPoker.webm

Stopáž: 01:38:23 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Grzegorz WarchołHenryk Bista  (Referee Jaskla)Janusz Gajos  (Referee Jan Laguna)Jerzy Binczycki  (Football Association Official)Jan Englert  (Czarni' Chairman)Olaf Lubaszenko  (Olek Grom)Bohdan Ejmont  (Lapinski)Marian Opania  (Bolo)Janusz Zaorski  (Dealer)Adrianna Biedrzyńska  (Grundol's Wife)Adam Baumann  (Bank Director)Mariusz Dmochowski  (Powisle' Chairman Kmita)Małgorzata Pieczyńska  (Irena 'Bribe)Bronisław Pawlik  (Mr. Bronek)Jan Jurewicz  (Taxi Driver)Mariusz Benoit  (Jzef Grundol)Zdzisław Wardejn  (Mutra' Chairman)Andrzej Szenajch  (Football Official)Paweł Nowisz  (Bookmaker)Bohdan Łazuka  (Sám sebe)Andrzej Zaorski  (Koks' Chairman)Piotr Grabowski  (Night Club Announcer)Edward Linde-Lubaszenko  (Old Grom)Krzysztof Zaleski  (Football Association Official)Marek FrąckowiakJózef Kalita  (Referee Jerzy Eisentstein)Stefan Szmidt  (Powisle' Coach)Zdzisław Rychter  (Grundol's Brother)Marek Bargiełowski  (Kokon' Chairman)Piotr Siejka  (Grundol's Friend)Mieczysław Hryniewicz  (Assistant Referee)Marek Kępiński  (Night Club Manager)Alfred Freudenheim  (Old Referee)Borys Marynowski  (Skier)Jerzy Januszewicz  (Odlew' Chairman)Grzegorz Warchol  (Oceania' Chairman)Zbigniew Korepta  (Bookmaker)Krzysztof Wieczorek  (Kokon' Treasurer)Andrzej Niemirski  (Assistant Referee)Dariusz Jakubowski  (Grundol's Brother)Wojciech Pastuszko  (Grundol's Brother)Marek Obertyn  (Doctor)Dariusz Szpakowski  (TV Sport Commentator)Dariusz Dziekanowski  (Dykta)Kazimierz Górski  (Sám sebe)Bogdan LoszewskiEwa RucinskaWojciech Gassowski  (Sám sebe)Arkadiusz Gmur  (Powisle' Player)Zbigniew Robakiewicz  (Powisle' Goalkeeper)Józef Wandzik  (Czarni' Goalkeeper)

Tématicky podobné tituly:

Klapzubova XI.  (1938)Pohár  (1999)Druhá tvář  (2000)Kožené slunce  (2002)Fotbalový poker  (1989)Berušky  (1992)Gólová výměna  (1999)Tifosi  (1999)Fanoušci  (2000)Soccer Dog: The Movie  (1999)


Film Fotbalový poker přidal do databáze uživatel michkrej, za jeho úsilí mu děkujeme. Michkrej také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Archa světel a stínů

Archa světel a stínů

Americké filmaře Martina a Osu Johnsonovi znal kdysi celý svět. Jejich filmy zdarma fotografie a knihy obdivoval Ernest Hemingway, Charlie Chaplin, Jack London či britská královská rodina. Dnes je jejich odkaz pozapomenut nejen v rodných Spojených státech, ale také v Africe, která je kdysi proslavila a kterou dokumentovali všemi dostupnými způsoby: filmováním z letadel, zvukovým filmem i natáčením v místech, do kterých se před nimi nikdo neodvážil... shlédnout film »

Dějiny na 8

Dějiny na 8

Dokumentarista Václav Táborský vytvořil v roce 1968 v Krátkém filmu vtipný střihový dokument, upozorňující veřejnost na pozoruhodný fakt, že letopočty české historie končící osmičkou jsou zpravidla zlomové a s odstupem doby to jsou dějinné milníky. Fejetonový snímek v období takzvané normalizace neunikl pozornosti "prověrkové komise", a tak nezávisle na tom, že mezitím V. Táborský emigroval do Kanady, Dějiny na osm "pozastavila v distribuci". Česky řečeno: online film skončil svůj život - do podzimu 1989 - v trezoru. shlédnout film »