Fotbalový poker (1989)

Dnes je 23.9. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Fotbalový poker zdarma

  • Rok uvedení: 1989
  • Délka filmu: 1 hod 39 min
  • Země původu:  Polsko
  • Originální jazyk: Polština
  • Žánr: Akční, Drama, Komedie
  • Barevné podání: Barevný
  • Zvuk: Mono

Hodnocení filmu:

7.7 / 10

Film režíroval:

Janusz Zaorski  (71 let)

Hudbu k filmu vytvořil:

Piotr Figiel  (78 let)

Kamera a efekty:

Witold Adamek  (73 let)

Film uveden také pod názvy:

  • Soccer Poker
  • Pilkarski poker

Oficiální distributor:

Zespol Filmowy "Dom"

Shlédnout Fotbalový poker film z roku 1989 online

Fotbalový poker

Shlédnout film Fotbalový poker

Videosoubor: FotbalovyPoker.webm

Stopáž: 01:38:23 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Grzegorz WarchołHenryk Bista  (Referee Jaskla)Janusz Gajos  (Referee Jan Laguna)Jerzy Binczycki  (Football Association Official)Jan Englert  (Czarni' Chairman)Olaf Lubaszenko  (Olek Grom)Bohdan Ejmont  (Lapinski)Marian Opania  (Bolo)Janusz Zaorski  (Dealer)Adrianna Biedrzyńska  (Grundol's Wife)Adam Baumann  (Bank Director)Mariusz Dmochowski  (Powisle' Chairman Kmita)Małgorzata Pieczyńska  (Irena 'Bribe)Bronisław Pawlik  (Mr. Bronek)Jan Jurewicz  (Taxi Driver)Mariusz Benoit  (Jzef Grundol)Zdzisław Wardejn  (Mutra' Chairman)Andrzej Szenajch  (Football Official)Paweł Nowisz  (Bookmaker)Bohdan Łazuka  (Sám sebe)Andrzej Zaorski  (Koks' Chairman)Piotr Grabowski  (Night Club Announcer)Edward Linde-Lubaszenko  (Old Grom)Krzysztof Zaleski  (Football Association Official)Marek FrąckowiakJózef Kalita  (Referee Jerzy Eisentstein)Stefan Szmidt  (Powisle' Coach)Zdzisław Rychter  (Grundol's Brother)Marek Bargiełowski  (Kokon' Chairman)Piotr Siejka  (Grundol's Friend)Mieczysław Hryniewicz  (Assistant Referee)Marek Kępiński  (Night Club Manager)Alfred Freudenheim  (Old Referee)Borys Marynowski  (Skier)Jerzy Januszewicz  (Odlew' Chairman)Grzegorz Warchol  (Oceania' Chairman)Zbigniew Korepta  (Bookmaker)Krzysztof Wieczorek  (Kokon' Treasurer)Andrzej Niemirski  (Assistant Referee)Dariusz Jakubowski  (Grundol's Brother)Wojciech Pastuszko  (Grundol's Brother)Marek Obertyn  (Doctor)Dariusz Szpakowski  (TV Sport Commentator)Dariusz Dziekanowski  (Dykta)Kazimierz Górski  (Sám sebe)Bogdan LoszewskiEwa RucinskaWojciech Gassowski  (Sám sebe)Arkadiusz Gmur  (Powisle' Player)Zbigniew Robakiewicz  (Powisle' Goalkeeper)Józef Wandzik  (Czarni' Goalkeeper)

Tématicky podobné tituly:

Klapzubova jedenáctka  (1938)Klapzubova XI.  (1938)Pohár  (1999)Druhá tvář  (2000)Kožené slunce  (2002)Fotbalový poker  (1989)Berušky  (1992)Gólová výměna  (1999)Tifosi  (1999)Fanoušci  (2000)


Film Fotbalový poker přidal do databáze uživatel michkrej, za jeho úsilí mu děkujeme. Michkrej také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Suché léto

Suché léto

Nezapomenutelný film, který se pravidelně objevuje v anketách o nejlepších deset tureckých online filmů, vznikl jako adaptace povídky Necati Cumalıho. Mistrovské dílo režiséra Metina Erksana získalo jako vůbec první turecký online film významné mezinárodní ocenění: v roce 1964 vyhrálo Zlatého medvěda na Berlinale. Suché léto, příběh z venkova, který čerpá svoji dramatičnost z boje o vodu a zemi, reprezentuje v turecké kinematografii jeden z nejpůsobivějších zápasů mezi dobrem a zlem. Jeho protagonisty jsou bratři Osman a Hasan... shlédnout film »

Hallelujah

Hallelujah

Příběh vypráví o tragédii v životě zemědělského pachtýře plantáže bavlny Zaka Johnsona a jeho vztahu k svůdné a neřestné Chick Online online film byl natočen v Tennessee a byl jedním z prvních, kde hráli pouze černošští herci. Byl určen pro širokou veřejnost, ale výroba byla považována za tak riskantní, že vedení studia po režisérovi požadovalo, aby investoval do filmu vlastní peníze... shlédnout film »