Private Buckaroo (1942)

Dnes je 20.9. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Private Buckaroo zdarma

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režíroval:

Edward F. Cline  (†69 let)

Producent filmu:

Ken Goldsmith  (119 let)

Kamera a efekty:

Elwood Bredell  (116 let)

Film uveden také pod názvy:

  • Showsoldat James
  • Private Buckaroo

Oficiální distributor:

Universal Pictures

Shlédnout Private Buckaroo film z roku 1942 online

Private Buckaroo

Shlédnout film Private Buckaroo

Videosoubor: 2759610864_PB_DVDRip_TreZzoR.wmv

Stopáž: 01:09:01 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Donald O'Connor  (Donny)Dick ForanRobert Scheerer  (Member of the Jivin' Jacks and Jills)Mary Wickes  (Bonnie)Peggy Ryan  (Peggy)Huntz Hall  (Cpl. Anemic)George Chandler  (Enlistment Sergeant)Harry James  (Harry James)Eddie Acuff  (Waiter Captain)Gene O'Donnell  (McAllister)Jennifer Holt  (Joyce Mason)Bess Flowers  (Nightclub Patron Awaiting Table)William H. O'Brien  (Joseph)Addison Richards  (Army Captain)Pat Flaherty  (Drill Sergeant)Jeffrey Sayre  (Tough Waiter)Harold Miller  (Nightclub Patron Awaiting Table)Jimmy Conlin  (Uncle)Shemp Howard  (Sgt. 'Muggsy' Shavel)Dick Foran  (Lon Prentice)Sidney Miller  (Jeep Driver)Billy Wayne  (Sergeant)Joey Ray  (Waiter)Edmund Mortimer  (Nightclub Patron)Edwin Stanley  (Maj. Evans)Eddie Parker  (Atkins)Grace Hayle  (Dowager)Edmund Glover  (Private)Robert Emmett Keane  (Nightclub Owner)Tom Quinn  (Nightclub Patron)Ronald R. Rondell  (Nightclub Patron)Wade Boteler  (Recruiting Sergeant)Tommy Rall  (Member of the Jivin' Jacks and Jills)Ernest Truex  (Col. EliWeatherford)Roland Dupree  (Member of the Jivin' Jacks and Jills)Eddie Bruce  (Jeep Driver)Richard Davies  (Lt. Howard Mason)Dorothy Babb  (Member of the Jivin' Jacks and Jills)Joe Geil  (Member of the Jivin' Jacks and Jills)The Andrews Sisters  (Andrews Sisters)Laverne Andrews  (Laverne Andrews)Maxene Andrews  (Maxene Andrews)Patty Andrews  (Patty Andrews)Joe E. Lewis  (Lancelot Pringle McBiff)Helen Forrest  (Band Singer)Harry James and His Music Makers  (The Music Makers)The Jivin' Jacks and Jills  (Vocal Group)Susan Levine  (Tagalong)Jane McNab  (Member of the Jivin' Jacks and Jills)Jean McNab  (Member of the Jivin' Jacks and Jills)Dolores Mitchell  (Member of the Jivin' Jacks and Jills)

Certifikace:více informací o MPAA

USA (Approved)USA (Passed)

Datum uvedení do kin nebo online:

  • USA 12. 6. 1942

Tématicky podobné tituly:

Život je krásný  (1997)Casablanca  (1942)Kočár do Vídně  (1966)Underground  (1995)Musíme si pomáhat  (2000)Záchranný člun  (1944)Most přes řeku Kwai  (1957)Mít a nemít  (1944)Obchod na korze  (1965)Démanty noci  (1964)


Film Private Buckaroo přidal do databáze uživatel savol, za jeho úsilí mu děkujeme. Savol také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Cesta na Měsíc

Cesta na Měsíc

Pan Wallace a jeho pes Gromit si postavili raketu a letí vstříc neuvěřitelnému dobrodružství. Britský animovaný online film oscarového Nicka Parka.Víte, že Měsíc je ze sýru? V animovaném světě, kde žije pan Wallace a jeho chytrý pes Gromit, to ví každý. K vydařenému svátečnímu pikniku na tomto vesmírném tělese chybí jen maličkost: kosmická raketa. Jak všechno dopadne, uvidíte v následujícím filmu, oceněném v roce 1990 nominací na Oscara a milovaném malými i velkými diváky na celém světě... shlédnout film »

Pomocník

Pomocník

Film online zdarma na motivy autobiografického románu švýcarského spisovatele Roberta Walsera, od jehož úmrtí uplyne v prosinci 50 let Online online film je součástí "Walserovského roku", který v České republice probíhá pod záštitou Švýcarského velvyslanectví a je vyvrcholením celoročních kulturních akcí, věnovaných tomuto pozoruhodnému spisovateli. Děj filmu zachycuje pozvolný rozpad typické měšťanské rodiny na přelomu 19. a 20. století ve Wädenswillu na břehu Curyšského jezera. Pomocník je do značné míry románem autobiografickým... shlédnout film »