Private Buckaroo (1942)

Dnes je 18.2. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Private Buckaroo zdarma

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režíroval:

Edward F. Cline  (†69 let)

Producent filmu:

Ken Goldsmith  (120 let)

Kamera a efekty:

Elwood Bredell  (116 let)

Film uveden také pod názvy:

  • Showsoldat James
  • Private Buckaroo

Oficiální distributor:

Universal Pictures

Shlédnout Private Buckaroo film z roku 1942 online

Private Buckaroo

Shlédnout film Private Buckaroo

Videosoubor: 2759610864_PB_DVDRip_TreZzoR.wmv

Stopáž: 01:09:01 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Donald O'Connor  (Donny)Dick ForanRobert Scheerer  (Member of the Jivin' Jacks and Jills)Mary Wickes  (Bonnie)Peggy Ryan  (Peggy)Huntz Hall  (Cpl. Anemic)George Chandler  (Enlistment Sergeant)Harry James  (Harry James)Eddie Acuff  (Waiter Captain)Gene O'Donnell  (McAllister)Jennifer Holt  (Joyce Mason)Bess Flowers  (Nightclub Patron Awaiting Table)William H. O'Brien  (Joseph)Addison Richards  (Army Captain)Pat Flaherty  (Drill Sergeant)Jeffrey Sayre  (Tough Waiter)Harold Miller  (Nightclub Patron Awaiting Table)Jimmy Conlin  (Uncle)Shemp Howard  (Sgt. 'Muggsy' Shavel)Dick Foran  (Lon Prentice)Sidney Miller  (Jeep Driver)Billy Wayne  (Sergeant)Joey Ray  (Waiter)Edmund Mortimer  (Nightclub Patron)Edwin Stanley  (Maj. Evans)Eddie Parker  (Atkins)Grace Hayle  (Dowager)Edmund Glover  (Private)Robert Emmett Keane  (Nightclub Owner)Tom Quinn  (Nightclub Patron)Ronald R. Rondell  (Nightclub Patron)Wade Boteler  (Recruiting Sergeant)Tommy Rall  (Member of the Jivin' Jacks and Jills)Ernest Truex  (Col. EliWeatherford)Roland Dupree  (Member of the Jivin' Jacks and Jills)Eddie Bruce  (Jeep Driver)Richard Davies  (Lt. Howard Mason)Dorothy Babb  (Member of the Jivin' Jacks and Jills)Joe Geil  (Member of the Jivin' Jacks and Jills)The Andrews Sisters  (Andrews Sisters)Laverne Andrews  (Laverne Andrews)Maxene Andrews  (Maxene Andrews)Patty Andrews  (Patty Andrews)Joe E. Lewis  (Lancelot Pringle McBiff)Helen Forrest  (Band Singer)Harry James and His Music Makers  (The Music Makers)The Jivin' Jacks and Jills  (Vocal Group)Susan Levine  (Tagalong)Jane McNab  (Member of the Jivin' Jacks and Jills)Jean McNab  (Member of the Jivin' Jacks and Jills)Dolores Mitchell  (Member of the Jivin' Jacks and Jills)

Certifikace:více informací o MPAA

USA (Approved)USA (Passed)

Datum uvedení do kin nebo online:

  • USA 12. 6. 1942

Tématicky podobné tituly:

Život je krásný  (1997)Casablanca  (1942)Kočár do Vídně  (1966)Underground  (1995)Musíme si pomáhat  (2000)Záchranný člun  (1944)Most přes řeku Kwai  (1957)Mít a nemít  (1944)Obchod na korze  (1965)Démanty noci  (1964)


Film Private Buckaroo přidal do databáze uživatel savol, za jeho úsilí mu děkujeme. Savol také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Archa světel a stínů

Archa světel a stínů

Americké filmaře Martina a Osu Johnsonovi znal kdysi celý svět. Jejich filmy zdarma fotografie a knihy obdivoval Ernest Hemingway, Charlie Chaplin, Jack London či britská královská rodina. Dnes je jejich odkaz pozapomenut nejen v rodných Spojených státech, ale také v Africe, která je kdysi proslavila a kterou dokumentovali všemi dostupnými způsoby: filmováním z letadel, zvukovým filmem i natáčením v místech, do kterých se před nimi nikdo neodvážil... shlédnout film »

Dějiny na 8

Dějiny na 8

Dokumentarista Václav Táborský vytvořil v roce 1968 v Krátkém filmu vtipný střihový dokument, upozorňující veřejnost na pozoruhodný fakt, že letopočty české historie končící osmičkou jsou zpravidla zlomové a s odstupem doby to jsou dějinné milníky. Fejetonový snímek v období takzvané normalizace neunikl pozornosti "prověrkové komise", a tak nezávisle na tom, že mezitím V. Táborský emigroval do Kanady, Dějiny na osm "pozastavila v distribuci". Česky řečeno: online film skončil svůj život - do podzimu 1989 - v trezoru. shlédnout film »