Dokonalý šéf (2015)

Dnes je 18.6. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Dokonalý šéf zdarma

  • Rok uvedení: 2015
  • Délka filmu: 1 hod 41 min
  • Země původu:  USA
  • Žánr: Drama, Komedie

Hodnocení filmu:

6.7 / 10

Film režíroval:

John Wells  (63 let)

Producenti filmu:

Michael ShambergErwin Stoff  (68 let)Stacey SherCaroline HewittEdith Dupré LeBlancKris Thykier  (47 let)

Hudbu k filmu vytvořil:

Rob Simonsen

Kamera a efekty:

Adriano Goldman

Film uveden také pod názvy:

  • Adam Jones
  • The Chef
  • Chef
  • Restoran
  • Untitled John Wells Project

Oficiální distributor:

3 Arts Entertainment

Shlédnout Dokonalý šéf film z roku 2015 online

Dokonalý šéf

Shlédnout film Dokonalý šéf

Videosoubor: 1456048639_DF_DVDRip_TreZzoR.mpeg

Stopáž: 01:42:01 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Uma ThurmanEmma ThompsonDaniel BrühlMatthew Rhys  (Reece)Sienna Miller  (Helene)Stephen Campbell MooreBradley Cooper  (Adam Jones)Omar SyRiccardo ScamarcioAlicia VikanderJamie DornanLily JamesSarah Greene  (Kaitlin)Natasha Alderslade  (Simone's Companion)Mike Firth  (Diner)Miroslav Zaruba  (Prisoner)Kishore Bhatt  (Delivery Man)Cynthia Garbutt  (VIP dinner guest)Alexander Furno  (Cdp)Alexander Bracq  (Diner)Alexander Gillison  (Diner)Leon Corbin  (Multiple roles)Chelsea Li  (Bar)Hugh Holman  (Food Critic)Christopher Heskey  (Driver)Matt Townsend  (Passerby)Alicia Woodhouse  (School Mother)Fraser Andrews  (Bin Man 1)Tyrone Love  (Commis Chef)Andy Turner  (Fishmarket Buyer)Michael Altoft  (Restaurant Diner)Sam Keeley  (David)Luke Norcross  (Reece Chef)Sigmund Oakeshott  (Waiter)Richard CunninghamMarina Hayter  (Passerby)Micky Woodman  (Prisoner)Bernard Bullen  (Iaki)Armando GutierrezPavlina Andreevska  (Teacher)Giedre Bond  (Emily)Paul Grant  (Reeces Relaunch Man)Mirabel Stuart  (School Mother)Erica Emm  (Julia)Alan Mathis  (Passerby)Jacob Pearson  (School Child)Livia Sardao  (Sommelier)Edward Mannering  (Diner)Richard RankinMartin Bats Bradford  (Porter)Morayo Akandé  (Hotel Staff)Raphael Acloque  (Bonesis' Son)Samuel Tucker  (Waiter)Ronnie James Hughes  (Prisoner)Riyonn Farsad  (Brigade Chef)Alice Flegg  (Waiter)Lexi Benbow  (Lily)Danny Wright  (Comms Chef)Sean White  (Waiter)

Tématicky podobné tituly:

Krysař  (1986)Kmotr 1, 2, 3  (1992)Kmotr II  (1974)Intolerance  (1916)Statečné srdce  (1995)Zjizvená tvář  (1932)Tenkrát v Americe  (1984)Star Wars: Epizoda V - Impérium vrací úder  (1980)Lví král  (1994)Matrix  (1999)


Film Dokonalý šéf přidal do databáze uživatel Almuska, za jeho úsilí mu děkujeme. Almuska také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Ratatouille

Ratatouille

Oscarem oceněný režisér Brad Bird a vypravěčští mistři z Pixar Animation Studios uvádějí online film Ratatouille, nejoriginálnější komedii letošního léta o tak bizarním přátelství, jaké si jen lze představit. Hlavním hrdinou filmu je krysák Remy, který odvážně sní o tom, že se stane vyhlášeným kuchařem v pařížské pětihvězdičkové restauraci. Společně se zkrachovalým vynašečem kuchyňských odpadků Linguinim se vydají za svým cílem stát se nejvyhlášenějším kuchařem v Paříži.Remy měl celý život dokonalý čich a na krysu také velice neobvyklý sen: vařit v luxusní restauraci... shlédnout film »

Murs, murs

Murs, murs

Mur Murs je dokumentární online film o „nástěnných malbách“ v Los Angeles, tedy o malbách na zdích tohoto města. Kdo je maluje. Kdo je platí. Kdo se na ně dívá. Jak se toto město, které je hlavním městem filmu, ukazuje bez triků, se svými obyvateli a svými šeptajícími zdmi. Kalifornské zdi promlouvají k Francouzce, která je objevuje. shlédnout film »