Dokonalý šéf (2015)

Dnes je 11.12. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Dokonalý šéf zdarma

  • Rok uvedení: 2015
  • Délka filmu: 1 hod 41 min
  • Země původu:  USA
  • Žánr: Drama, Komedie

Hodnocení filmu:

6.7 / 10

Film režíroval:

John Wells  (63 let)

Producenti filmu:

Michael ShambergErwin Stoff  (68 let)Stacey SherCaroline HewittEdith Dupré LeBlancKris Thykier  (47 let)

Hudbu k filmu vytvořil:

Rob Simonsen

Kamera a efekty:

Adriano Goldman

Film uveden také pod názvy:

  • Adam Jones
  • The Chef
  • Chef
  • Restoran
  • Untitled John Wells Project

Oficiální distributor:

3 Arts Entertainment

Shlédnout Dokonalý šéf film z roku 2015 online

Dokonalý šéf

Shlédnout film Dokonalý šéf

Videosoubor: 1456048639_DF_DVDRip_TreZzoR.mpeg

Stopáž: 01:42:01 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Uma ThurmanEmma ThompsonDaniel BrühlMatthew Rhys  (Reece)Sienna Miller  (Helene)Stephen Campbell MooreBradley Cooper  (Adam Jones)Omar SyRiccardo ScamarcioAlicia VikanderJamie DornanLily JamesSarah Greene  (Kaitlin)Natasha Alderslade  (Simone's Companion)Mike Firth  (Diner)Miroslav Zaruba  (Prisoner)Kishore Bhatt  (Delivery Man)Cynthia Garbutt  (VIP dinner guest)Alexander Furno  (Cdp)Alexander Bracq  (Diner)Alexander Gillison  (Diner)Leon Corbin  (Multiple roles)Chelsea Li  (Bar)Hugh Holman  (Food Critic)Christopher Heskey  (Driver)Matt Townsend  (Passerby)Alicia Woodhouse  (School Mother)Fraser Andrews  (Bin Man 1)Tyrone Love  (Commis Chef)Andy Turner  (Fishmarket Buyer)Michael Altoft  (Restaurant Diner)Sam Keeley  (David)Luke Norcross  (Reece Chef)Sigmund Oakeshott  (Waiter)Richard CunninghamMarina Hayter  (Passerby)Micky Woodman  (Prisoner)Bernard Bullen  (Iaki)Armando GutierrezPavlina Andreevska  (Teacher)Giedre Bond  (Emily)Paul Grant  (Reeces Relaunch Man)Mirabel Stuart  (School Mother)Erica Emm  (Julia)Alan Mathis  (Passerby)Jacob Pearson  (School Child)Livia Sardao  (Sommelier)Edward Mannering  (Diner)Richard RankinMartin Bats Bradford  (Porter)Morayo Akandé  (Hotel Staff)Raphael Acloque  (Bonesis' Son)Samuel Tucker  (Waiter)Ronnie James Hughes  (Prisoner)Riyonn Farsad  (Brigade Chef)Alice Flegg  (Waiter)Lexi Benbow  (Lily)Danny Wright  (Comms Chef)Sean White  (Waiter)

Tématicky podobné tituly:

Krysař  (1986)Kmotr 1, 2, 3  (1992)Kmotr II  (1974)Intolerance  (1916)Statečné srdce  (1995)Zjizvená tvář  (1932)Tenkrát v Americe  (1984)Star Wars: Epizoda V - Impérium vrací úder  (1980)Lví král  (1994)Matrix  (1999)


Film Dokonalý šéf přidal do databáze uživatel Almuska, za jeho úsilí mu děkujeme. Almuska také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Cesta na Měsíc

Cesta na Měsíc

Pan Wallace a jeho pes Gromit si postavili raketu a letí vstříc neuvěřitelnému dobrodružství. Britský animovaný online film oscarového Nicka Parka.Víte, že Měsíc je ze sýru? V animovaném světě, kde žije pan Wallace a jeho chytrý pes Gromit, to ví každý. K vydařenému svátečnímu pikniku na tomto vesmírném tělese chybí jen maličkost: kosmická raketa. Jak všechno dopadne, uvidíte v následujícím filmu, oceněném v roce 1990 nominací na Oscara a milovaném malými i velkými diváky na celém světě... shlédnout film »

Filmový dobrodruh Karel Zeman

Filmový dobrodruh Karel Zeman

Dokumentární online film Karel Zeman - filmový dobrodruh je životopisným filmem, který se ohlíží za životem, dílem a významem klasika světového filmu. Zároveň odhaluje inspirativní zdroje jeho tvorby, ohlas ve světě a nahlédne do kuchyně průkopníka filmových triků. Pokud spočteme ceny z festivalů, divácký ohlas v zahraniční distribuci i množství publikací a počet filmových tvůrců, kteří Karla Zemana uvádějí jako inspirační zdroj, dojdeme k závěru, že Karel Zeman je jedním z nejúspěšnějších a nejvíce ceněných českých filmařů ve světě... shlédnout film »