Cannonball Express (1932)

Dnes je 11.12. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Cannonball Express zdarma

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režíroval:

Wallace Fox  (†63 let)

Producent filmu:

Fanchon Royer  (117 let)

Kamera a efekty:

Arthur Reed

Film uveden také pod názvy:

  • Cannonball Express

Oficiální distributor:

Sono Art-World Wide Pictures

Shlédnout Cannonball Express film z roku 1932 online

Cannonball Express

Shlédnout film Cannonball Express

Videosoubor: rip_caex_1932.mpg

Stopáž: 00:59:12 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Leon AmesLucile Browne  (Sally)Tom Moore  (John Logan)Rex Lease  (Ned Logan)Leon Ames  (Jack Logan)Ruth Renick  (Mary Logan)

Certifikace:více informací o MPAA

USA (Passed)

Datum uvedení do kin nebo online:

  • USA 7. 2. 1932

Film Cannonball Express přidal do databáze uživatel azazel, za jeho úsilí mu děkujeme. Azazel také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Cesta na Měsíc

Cesta na Měsíc

Pan Wallace a jeho pes Gromit si postavili raketu a letí vstříc neuvěřitelnému dobrodružství. Britský animovaný online film oscarového Nicka Parka.Víte, že Měsíc je ze sýru? V animovaném světě, kde žije pan Wallace a jeho chytrý pes Gromit, to ví každý. K vydařenému svátečnímu pikniku na tomto vesmírném tělese chybí jen maličkost: kosmická raketa. Jak všechno dopadne, uvidíte v následujícím filmu, oceněném v roce 1990 nominací na Oscara a milovaném malými i velkými diváky na celém světě... shlédnout film »

Filmový dobrodruh Karel Zeman

Filmový dobrodruh Karel Zeman

Dokumentární online film Karel Zeman - filmový dobrodruh je životopisným filmem, který se ohlíží za životem, dílem a významem klasika světového filmu. Zároveň odhaluje inspirativní zdroje jeho tvorby, ohlas ve světě a nahlédne do kuchyně průkopníka filmových triků. Pokud spočteme ceny z festivalů, divácký ohlas v zahraniční distribuci i množství publikací a počet filmových tvůrců, kteří Karla Zemana uvádějí jako inspirační zdroj, dojdeme k závěru, že Karel Zeman je jedním z nejúspěšnějších a nejvíce ceněných českých filmařů ve světě... shlédnout film »