Cannonball Express (1932)

Dnes je 20.2. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Cannonball Express zdarma

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režíroval:

Wallace Fox  (†63 let)

Producent filmu:

Fanchon Royer  (117 let)

Kamera a efekty:

Arthur Reed

Film uveden také pod názvy:

  • Cannonball Express

Oficiální distributor:

Sono Art-World Wide Pictures

Shlédnout Cannonball Express film z roku 1932 online

Cannonball Express

Shlédnout film Cannonball Express

Videosoubor: rip_caex_1932.mpg

Stopáž: 00:59:12 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Leon AmesLucile Browne  (Sally)Tom Moore  (John Logan)Rex Lease  (Ned Logan)Leon Ames  (Jack Logan)Ruth Renick  (Mary Logan)

Certifikace:více informací o MPAA

USA (Passed)

Datum uvedení do kin nebo online:

  • USA 7. 2. 1932

Film Cannonball Express přidal do databáze uživatel azazel, za jeho úsilí mu děkujeme. Azazel také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


F jako falzifikát

F jako falzifikát

Méně proslulý online film světoznámého Orsona Wellesa je poněkud klidnějším příspěvkem k tématu dekadence v současném umění. Podvody a švindl, manipulace a triky a vůbec mystifikace dovedená in extremis jsou hlavní témata filmu. Režisér si pohrává především s formou, kdy pomocí postupů užívaných v dokumentárních i hraných filmech si pohrává s diváky. V tom tkví subverzita filmu, který zůstal stále aktuální, i když vznikl na počátku sedmdesátých let... shlédnout film »

Člověk z mramoru

Člověk z mramoru

Legendární online film (myšlenkově souznějící s generací "filmu morálního neklidu") nemohl být u nás dlouho uvedený pro svůj "protisocialistický" charakter: k deformacím 50. let hledá paralelu v 70. letech. Aktuální byl tedy právě v době svého vzniku. Studentka filmové školy se při sběru materiálu k diplomce - dokumentu o úderníkovi 50. let - seznamuje s jeho pohnutým osudem, zrcadlícím šílenství doby. Zpočátku se jí jeví jako mramorová socha, pro kterou stál v době své slávy jako model... shlédnout film »