Cannonball Express (1932)

Dnes je 18.6. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Cannonball Express zdarma

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režíroval:

Wallace Fox  (†63 let)

Producent filmu:

Fanchon Royer  (117 let)

Kamera a efekty:

Arthur Reed

Film uveden také pod názvy:

  • Cannonball Express

Oficiální distributor:

Sono Art-World Wide Pictures

Shlédnout Cannonball Express film z roku 1932 online

Cannonball Express

Shlédnout film Cannonball Express

Videosoubor: rip_caex_1932.mpg

Stopáž: 00:59:12 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Leon AmesLucile Browne  (Sally)Tom Moore  (John Logan)Rex Lease  (Ned Logan)Leon Ames  (Jack Logan)Ruth Renick  (Mary Logan)

Certifikace:více informací o MPAA

USA (Passed)

Datum uvedení do kin nebo online:

  • USA 7. 2. 1932

Film Cannonball Express přidal do databáze uživatel azazel, za jeho úsilí mu děkujeme. Azazel také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Bílé chodby

Bílé chodby

Osou anglického filmu, natočeného podle novely "Yeomanská nemocnice" od H. Ashtonové, je příběh lékaře - vědce Marrinera, který s omezenými možnostmi, jež mu poskytuje prostředí provinční nemocnice, koná úspěšné pokusy s radioaktivním lékem proti zvlášť nebezpečným případům otravy krve. Podaří se mu překonat nepochopení konservativní správní rady nemocnice a dosáhne kladných výsledků při výrobě léku, který nakonec jemu samému zachrání život Online online film byl uveden na VII... shlédnout film »

Zajatý hlas

Zajatý hlas

Krátkometrážní hudební online film dokumentaristy Jiřího Lehovce. Seznámíme se s významem gramofonové desky a s postupem jejího vzniku. Nejdříve jak se nahrává píseň ve studiu - při práci na nové písni uvidíme Oldřicha Nového, R. A. Dvorského se svým orchestrem a s Melody Boys a také Lídu Baarovou, jak zpívá soundrack k filmu "Ohnivé léto (1939)". Z nahrávacího studia se přeneseme do laboratoří a do továrny, kde uzříme jak se lisují vznikají desky, které za chvíli putují do obchodů a nakonec k posluchačům. Dozvíme se také něco o předchůdci gramofonu - fonografu... shlédnout film »