Dnes je 19.8. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

TV Film
Attila zdarma

Hodnocení tv filmu:

5.3 / 10

TV Film režíroval:

Dick Lowry  (75 let)

Producenti tv filmu:

Michael R. JoyceJudith Craig MarlinCaldecot ChubbRobertas Urbonas  (59 let)Paul Lichtman  (81 let)Sean Daniel  (68 let)James Jacks  (72 let)

Hudbu k tv filmu vytvořil:

Nick Glennie-Smith  (68 let)

Kamera a efekty:

Steven Fierberg

TV Film uveden také pod názvy:

 • Attila - barbaarien kuningas
 • Átila, o Huno
 • Attila, le Hun
 • Аттила-завоеватель
 • Átila - O Huno
 • Attila, Isten ostora
 • Atila el huno
 • Attila
 • Attila - barbarernas kung
 • Attila the Hun
 • Attilas, o kataktitis
 • Hunni Attila
 • Attila - Der Hunne
 • Atila Hunski
 • Attila (2001/I) (TV)

Oficiální distributor:

Alphaville Films

Shlédnout Attila tv film z roku 2001 online

Když je přepadena Attilova rodná vesnice a jeho otec i babička jsou zavražděni, podaří se mladému chlapci uniknout a přežít. O několik týdnů později ho najde otcův bratr Rua,, král jednoho z hunských kmenů, který mladého Attilu adoptuje, přesto ho mnozí varují, že se chlapec stane příčinou potíží, protože jeho adopcí se stává nejasným následnictví jeho syna Bleda. Svou cestu za slávou začne Attila setkáním s Galen, věštkyní, která mu vysvětlí hunské legendy a dá mu cíl i směr jeho příštího snažení. Když Attila dospěje, stává se jeho hlavním sokem nevlastní bratr Bled, se kterým zápasí nejen o trůn, ale také o krásnou N'Karu, do které se Attila zamiluje, přestože ji Bled prohlásil za svou. S pomocí Galeny se Attila stává králem, ožení se s N'Karou a zahájí velké tažení ke sjednocení hunských kmenů. Zprávy o Attilových smělých vojenských činech a jeho rostoucí armádě se šíří Římskou říší, kde Placida, matka neúspěšného římského císaře Valentiniana osvobodí z vězení generála Flavia Aetia, protože doufá, že je jediný, kdo by mohl zachránit Řím před rostoucí hrozbou Attilovy válečné síly. Aetius uznává Attilovy schopnosti válečníka a vůdce. Věří, že jediný způsob, jak zabránit Attilovi v napadení Říma, je najít společného nepřítele, proti kterému by se spojili. Vytvoří alianci založenou na vzájemném respektu, jejich přátelství však nedokáže přemoci politické rozpory a nepřátelství.

Zdroj: doporučený popis od distributora


Attila

Shlédnout tv film Attila

Videosoubor: Attila-DVD-DesTroY.mp4

Stopáž: 00:03:55 Přehrát tv film ZDARMA

v TV Filmu hrají:

Tim Curry  (Theodosius)Reg Rogers  (Valentinian)Gerard Butler  (Attila the Hun)Liam Cunningham  (King Theodoric)Siân Phillips  (Grandmother)David S. Cass Sr.  (Third Companion)Steven Berkoff  (King Rua)Janet Henfrey  (Palcharia)Mark LetherenJonathan Hyde  (Felix)Powers Boothe  (Flavius Aetius)Alice Krige  (Placida)Isla Fisher  (Cerca)Tommy Flanagan  (Bleda)Simmone Mackinnon  (N'Kara)Gabija Jaraminaite  (Verona)Richard Lumsden  (Petronius)David Bailie  (Shaman)Ignas Miškinis  (Roman Soldier)Daz Crawford  (Lygus)Max Ryan  (Roman Officer)Jolyon Baker  (Mundzuk)Kirsty Mitchell  (Honoria)Dallas Campbell  (Eugenis)Rollo Weeks  (Young Attila)Dainius Kazlauskas  (Poisoned Servant)Graham Crowden  (Senator)Nigel Whitmey  (Grachia)Kate Steavenson  (Lydia)Andrius Zebrauskas  (Meloch)Finbar Lynch  (Valorus)Alun Raglan  (Second horseman)Ramunas Abukevicius  (King Cnute)Pauline Lynch  (Galen)William Mickleburgh  (First Hun Officer)Andrew Pleavin  (Orestes)Mark Letheren  (Thorismund)Nickie Rainsford  (Edeka)Aurimas Meliesius  (Warrior)Tom Keniston  (Roman Warden)Jurgis Domasevicius  (Roman Officer)Neringa Varnelyte  (First Woman)Tauras Cizas  (Hun Officer)Henrikas Celencevicius  (Messenger)Elvyra Zebertaviciute  (Midwife)Paul Easom  (Messengers)Leon Fleury  (Messengers)

Certifikace:více informací o MPAA

UK (15)USA (Unrated)Německo (12)

Datum uvedení do kin nebo online:

 • USA 30. 1. 2001

Tématicky podobné tituly:

Evangelium sv. Matouše  (1964)Gladiátor  (2000)Ben Hur  (1959)Caligula - vláda šílence  (2004)Poslední dny Pompejí  (1959)Římské aféry  (1933)Up Pompeii  (1971)Umučení Krista  (2004)Maciste, il gladiatore piů forte del mondo  (1962)Sebastian  (1976)


Film Attila přidal do databáze uživatel mazak11, za jeho úsilí mu děkujeme. Mazak11 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Břímě snů

Břímě snů

Jeden z nejzajímavějších dokumentů, jaké kdy byly natočeny o tvůrčí posedlosti a oddanosti tvorbě Online online film je záznamem Herzogova natáčení filmu Fitzcarraldo, předvádí jeho nezlomné odhodlání natočit scénu se stovkami indiánů táhnoucích obrovský parník přes vysokou horu. Odhodlání, které znásobilo riskantnost celého projektu. shlédnout film »

Paparazzi

Paparazzi

Mladý filmový herec Cole Hauser se díky poslednímu filmu stává nejen slavným, ale i štvanou zvěří bulvárních médií. Až do chvíle, kdy se rozhodne proti bezohledným fotografům bojovat a používat k tomu i stejné metody jako oni... Bo Laramie je nová hvězda hollywoodských akčních online filmů. Je atraktivní, má spořádanou rodinu, které se snaží zachovat soukromí, jak jen to jde a každý jeho online film se stává hitem. Ale za úspěch se platí. V tomto případě ve formě neodbytného fotografa celebrit, Rexe Harpera, který odstartuje hon po skan-dálních fotografiích slavné rodiny... shlédnout film »