Dnes je 21.11. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Barabe! zdarma

  • Rok uvedení: 2001
  • Délka filmu: 1 hod 44 min
  • Země původu:  Slovinsko
  • Originální jazyk: Slovinština
  • Barevné podání: Barevný
  • Zvuk: Dolby SR

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režíroval:

Miran Zupanic

Producent filmu:

Franci Zajc

Hudbu k filmu vytvořil:

Urban Koder

Kamera a efekty:

Radovan Cok

Film uveden také pod názvy:

  • Lotry!
  • Rascals!
  • Barabe!

Oficiální distributor:

Ars Media

Shlédnout Barabe! film z roku 2001 online

Barabe!

Shlédnout film Barabe!

Videosoubor: Barabe.ogv

Stopáž: 01:43:23 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Milos BattelinoJanko Mandic  (Young Kovac)Primož Bezjak  (Bik)Katarina Stegnar  (Dara)Marko Mandic  (Kovac)Branko Zavrsan  (Heckler)Zijah Sokolovic  (Izet)Franc MarkovcicTarek Rashid  (Povezovalec)Matija Vastl  (Car)Milos Battelino  (Hisnik)Ljerka Belak  (Elvira)Silvester Bozic  (Emil)David Ceh  (Nosan)Bojan Emersic  (Zelenjavnar)Marjan HlastecJustin Jauk  (Reporter)Aljosa Koltak  (Bambi)Tone Kuntner  (Martin)Vlado Novák  (Balerina)Mateja Pucko  (Kobra)Jutra Skamperle  (Young Dara)Branko Sturbej  (Koch)Dario Varga  (Driver)Barbara Vidovic  (Madona)Milan Vodopivec  (Principal)


Film Barabe! přidal do databáze uživatel KittyBella, za jeho úsilí mu děkujeme. KittyBella také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Denně předstupuji před tvou tvář

Denně předstupuji před tvou tvář

Jak dějiny Evropy 20. století zasáhly do životů obyčejných lidí Online online film o pokoře a víře. Hlavní postavou filmu Denně předstupuji před tvou tvář... je sudetský Němec František Eimann, který byl po válce „odsunut“, ale touha po domově ho táhla zpátky do Orlických hor. (LFŠ 2007) shlédnout film »

Krysař

Krysař

Moderní zpracování středověké německé legendy o krysaři, který ztrestá hříšné a zpupné město Hammeln. Je to jeden z nejnáročnějších online filmů, které kdy byly ve světě animovaného filmu natočeny. Expresivně, dramaticky stylizované loutky a scény se stávají krutým obrazem života, z něhož vymizel cit a láska Online online film Krysař patří plným právem mezi základní díla české i světové animované tvorby. shlédnout film »