Dnes je 18.2. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Barabe! zdarma

  • Rok uvedení: 2001
  • Délka filmu: 1 hod 44 min
  • Země původu:  Slovinsko
  • Originální jazyk: Slovinština
  • Barevné podání: Barevný
  • Zvuk: Dolby SR

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režíroval:

Miran Zupanic

Producent filmu:

Franci Zajc

Hudbu k filmu vytvořil:

Urban Koder

Kamera a efekty:

Radovan Cok

Film uveden také pod názvy:

  • Lotry!
  • Rascals!
  • Barabe!

Oficiální distributor:

Ars Media

Shlédnout Barabe! film z roku 2001 online

Barabe!

Shlédnout film Barabe!

Videosoubor: Barabe.ogv

Stopáž: 01:43:23 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Milos BattelinoJanko Mandic  (Young Kovac)Primož Bezjak  (Bik)Katarina Stegnar  (Dara)Marko Mandic  (Kovac)Branko Zavrsan  (Heckler)Zijah Sokolovic  (Izet)Franc MarkovcicTarek Rashid  (Povezovalec)Matija Vastl  (Car)Milos Battelino  (Hisnik)Ljerka Belak  (Elvira)Silvester Bozic  (Emil)David Ceh  (Nosan)Bojan Emersic  (Zelenjavnar)Marjan HlastecJustin Jauk  (Reporter)Aljosa Koltak  (Bambi)Tone Kuntner  (Martin)Vlado Novák  (Balerina)Mateja Pucko  (Kobra)Jutra Skamperle  (Young Dara)Branko Sturbej  (Koch)Dario Varga  (Driver)Barbara Vidovic  (Madona)Milan Vodopivec  (Principal)


Film Barabe! přidal do databáze uživatel KittyBella, za jeho úsilí mu děkujeme. KittyBella také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Archa světel a stínů

Archa světel a stínů

Americké filmaře Martina a Osu Johnsonovi znal kdysi celý svět. Jejich filmy zdarma fotografie a knihy obdivoval Ernest Hemingway, Charlie Chaplin, Jack London či britská královská rodina. Dnes je jejich odkaz pozapomenut nejen v rodných Spojených státech, ale také v Africe, která je kdysi proslavila a kterou dokumentovali všemi dostupnými způsoby: filmováním z letadel, zvukovým filmem i natáčením v místech, do kterých se před nimi nikdo neodvážil... shlédnout film »

Dějiny na 8

Dějiny na 8

Dokumentarista Václav Táborský vytvořil v roce 1968 v Krátkém filmu vtipný střihový dokument, upozorňující veřejnost na pozoruhodný fakt, že letopočty české historie končící osmičkou jsou zpravidla zlomové a s odstupem doby to jsou dějinné milníky. Fejetonový snímek v období takzvané normalizace neunikl pozornosti "prověrkové komise", a tak nezávisle na tom, že mezitím V. Táborský emigroval do Kanady, Dějiny na osm "pozastavila v distribuci". Česky řečeno: online film skončil svůj život - do podzimu 1989 - v trezoru. shlédnout film »