Dnes je 20.9. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Barabe! zdarma

  • Rok uvedení: 2001
  • Délka filmu: 1 hod 44 min
  • Země původu:  Slovinsko
  • Originální jazyk: Slovinština
  • Barevné podání: Barevný
  • Zvuk: Dolby SR

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režíroval:

Miran Zupanic

Producent filmu:

Franci Zajc

Hudbu k filmu vytvořil:

Urban Koder

Kamera a efekty:

Radovan Cok

Film uveden také pod názvy:

  • Lotry!
  • Rascals!
  • Barabe!

Oficiální distributor:

Ars Media

Shlédnout Barabe! film z roku 2001 online

Barabe!

Shlédnout film Barabe!

Videosoubor: Barabe.ogv

Stopáž: 01:43:23 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Milos BattelinoJanko Mandic  (Young Kovac)Primož Bezjak  (Bik)Katarina Stegnar  (Dara)Marko Mandic  (Kovac)Branko Zavrsan  (Heckler)Zijah Sokolovic  (Izet)Franc MarkovcicTarek Rashid  (Povezovalec)Matija Vastl  (Car)Milos Battelino  (Hisnik)Ljerka Belak  (Elvira)Silvester Bozic  (Emil)David Ceh  (Nosan)Bojan Emersic  (Zelenjavnar)Marjan HlastecJustin Jauk  (Reporter)Aljosa Koltak  (Bambi)Tone Kuntner  (Martin)Vlado Novák  (Balerina)Mateja Pucko  (Kobra)Jutra Skamperle  (Young Dara)Branko Sturbej  (Koch)Dario Varga  (Driver)Barbara Vidovic  (Madona)Milan Vodopivec  (Principal)


Film Barabe! přidal do databáze uživatel KittyBella, za jeho úsilí mu děkujeme. KittyBella také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Cesta na Měsíc

Cesta na Měsíc

Pan Wallace a jeho pes Gromit si postavili raketu a letí vstříc neuvěřitelnému dobrodružství. Britský animovaný online film oscarového Nicka Parka.Víte, že Měsíc je ze sýru? V animovaném světě, kde žije pan Wallace a jeho chytrý pes Gromit, to ví každý. K vydařenému svátečnímu pikniku na tomto vesmírném tělese chybí jen maličkost: kosmická raketa. Jak všechno dopadne, uvidíte v následujícím filmu, oceněném v roce 1990 nominací na Oscara a milovaném malými i velkými diváky na celém světě... shlédnout film »

Pomocník

Pomocník

Film online zdarma na motivy autobiografického románu švýcarského spisovatele Roberta Walsera, od jehož úmrtí uplyne v prosinci 50 let Online online film je součástí "Walserovského roku", který v České republice probíhá pod záštitou Švýcarského velvyslanectví a je vyvrcholením celoročních kulturních akcí, věnovaných tomuto pozoruhodnému spisovateli. Děj filmu zachycuje pozvolný rozpad typické měšťanské rodiny na přelomu 19. a 20. století ve Wädenswillu na břehu Curyšského jezera. Pomocník je do značné míry románem autobiografickým... shlédnout film »