Shadow on the Wall (1950)

Dnes je 21.11. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Shadow on the Wall zdarma

 • Rok uvedení: 1950
 • Délka filmu: 1 hod 24 min
 • Země původu:  USA
 • Originální jazyk: Angličtina
 • Žánr: Drama, Film-Noir, Krimi, Thriller
 • Formát obrazu: 1.37:1  (Akademie)
 • Barevné podání: Černobílý
 • Zvuk: Mono

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režíroval:

Pat Jackson  (103 let)

Producent filmu:

Robert Sisk  (116 let)

Hudbu k filmu vytvořil:

André Previn  (90 let)

Kamera a efekty:

Ray June  (†63 let)

Film uveden také pod názvy:

 • I skia tou dolofonou
 • Drohende Schatten
 • Тень на стене
 • Shadow on the Wall

Oficiální distributor:

Metro-Goldwyn-Mayer (MGM)

Shlédnout Shadow on the Wall film z roku 1950 online

Shadow on the Wall

Shlédnout film Shadow on the Wall

Videosoubor: rip_shonthwa_1950.mpeg

Stopáž: 01:24:12 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Frank Darien  (Law Librarian)Zachary Scott  (David I. Starrling)Tom Helmore  (Crane Weymouth)Jimmy HuntAnn Sothern  (Dell Faring)Barbara Billingsley  (Olga)Dell Henderson  (Juror)John McIntire  (Pike Ludwell)Nancy Davis  (Dr. Caroline Canford)William H. O'Brien  (Juror)Gigi Perreau  (Susan Starrling)Lilian Bond  (Attendant)Pierre Watkin  (Dr. Dan Hodge)Arthur Tovey  (Elevator Operator)Cosmo Sardo  (Hairdresser)Don Haggerty  (Night Duty Physician)George Eldredge  (Prosecuting Attorney)Roger Moore  (Mr. Townsend)James R. Scott  (Journalist)John Indrisano  (Juror)William Bailey  (Juror)Beatrice Gray  (Nurse)Robert Haines  (Juror)Ruth Lee  (First Nurse)George Magrill  (Prison Guard)Helen Dickson  (Matronly Woman)Kathleen O'Malley  (Telephone Operator)Jimmy Hunt  (Boy)Helen Eby  (Mother)A. Cameron Grant  (District Attorney)Helen Brown  (Miss Burke)David Alpert  (Orderly)Robert Jewett  (Doctor)John Maxwell  (Jury Foreman)Thomas Browne Henry  (Judge)Jimmy Hawkins  (Boy)Estelle Etterre  (Kittenish Woman)Wanda Cantlon  (Attendant)Ethel Tobin  (Counter Girl)William O'Leary  (Juror)Lyle Clark  (Intern)Dian Fauntelle  (Nurse)Kristine Miller  (Celia Starrling)Dorinda Clifton  (Nurse)Kay Mansfield  (Matronly Woman)Marcia Van Dyke  (Secretary)Anthony Sydes  (Bobby)

Certifikace:více informací o MPAA

USA (Approved)

Datum uvedení do kin nebo online:

 • USA 19. 5. 1950

Film Shadow on the Wall přidal do databáze uživatel memphisto88, za jeho úsilí mu děkujeme. Memphisto88 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Takovej barevnej vocas letící komety

Takovej barevnej vocas letící komety

Vloni v červnu zemřel Filip Topol. O půl roku později začal vznikat celovečerní dokumentární online film Takovej barevnej vocas letící komety, který vypráví o jeho životě a o historii jeho kapely Psí vojáci.Dokument by měl zachytit téměř celý život Filipa Topola, podstatu jeho osobnosti, jeho zájmy a propojení s kapelou. Tvůrci budou klást důraz na osobní, tedy ne vždy vyloženě faktografické momenty, které ukážou drsné i humorné okamžiky Topolova života. Premiéra filmu by měla být zhruba za rok. shlédnout film »

Milovat v Íránu

Milovat v Íránu

Jak mluvit o lásce a přitom zvedat oči k výšinám mešity, jak mluvit o architektuře, která vám několikrát denně v uvozovkách křičí do ucha. Krátkometrážní online film zachycuje dojmy ze setkání s Pomme a Ali Dariusovými a z návštěvy v Íránu, kam Vardová odjela natáčet několik scén filmu Jedna zpívá druhá ne. Snímek o milencích před Šáhovou mešitou v Isfahánu by se však mohl stejně tak odehrávat na jakémkoliv jiném posvátném místě, kde architektura snoubí umění a víru. shlédnout film »