Shadow on the Wall (1950)

Dnes je 25.4. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Shadow on the Wall zdarma

 • Rok uvedení: 1950
 • Délka filmu: 1 hod 24 min
 • Země původu:  USA
 • Originální jazyk: Angličtina
 • Žánr: Drama, Film-Noir, Krimi, Thriller
 • Formát obrazu: 1.37:1  (Akademie)
 • Barevné podání: Černobílý
 • Zvuk: Mono

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režíroval:

Pat Jackson  (103 let)

Producent filmu:

Robert Sisk  (116 let)

Hudbu k filmu vytvořil:

André Previn  (90 let)

Kamera a efekty:

Ray June  (†63 let)

Film uveden také pod názvy:

 • I skia tou dolofonou
 • Drohende Schatten
 • Тень на стене
 • Shadow on the Wall

Oficiální distributor:

Metro-Goldwyn-Mayer (MGM)

Shlédnout Shadow on the Wall film z roku 1950 online

Shadow on the Wall

Shlédnout film Shadow on the Wall

Videosoubor: rip_shonthwa_1950.mpeg

Stopáž: 01:24:12 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Frank Darien  (Law Librarian)Zachary Scott  (David I. Starrling)Tom Helmore  (Crane Weymouth)Jimmy HuntAnn Sothern  (Dell Faring)Barbara Billingsley  (Olga)Dell Henderson  (Juror)John McIntire  (Pike Ludwell)Nancy Davis  (Dr. Caroline Canford)William H. O'Brien  (Juror)Gigi Perreau  (Susan Starrling)Lilian Bond  (Attendant)Pierre Watkin  (Dr. Dan Hodge)Arthur Tovey  (Elevator Operator)Cosmo Sardo  (Hairdresser)Don Haggerty  (Night Duty Physician)George Eldredge  (Prosecuting Attorney)Roger Moore  (Mr. Townsend)James R. Scott  (Journalist)John Indrisano  (Juror)William Bailey  (Juror)Beatrice Gray  (Nurse)Robert Haines  (Juror)Ruth Lee  (First Nurse)George Magrill  (Prison Guard)Helen Dickson  (Matronly Woman)Kathleen O'Malley  (Telephone Operator)Jimmy Hunt  (Boy)Helen Eby  (Mother)A. Cameron Grant  (District Attorney)Helen Brown  (Miss Burke)David Alpert  (Orderly)Robert Jewett  (Doctor)John Maxwell  (Jury Foreman)Thomas Browne Henry  (Judge)Jimmy Hawkins  (Boy)Estelle Etterre  (Kittenish Woman)Wanda Cantlon  (Attendant)Ethel Tobin  (Counter Girl)William O'Leary  (Juror)Lyle Clark  (Intern)Dian Fauntelle  (Nurse)Kristine Miller  (Celia Starrling)Dorinda Clifton  (Nurse)Kay Mansfield  (Matronly Woman)Marcia Van Dyke  (Secretary)Anthony Sydes  (Bobby)

Certifikace:více informací o MPAA

USA (Approved)

Datum uvedení do kin nebo online:

 • USA 19. 5. 1950

Film Shadow on the Wall přidal do databáze uživatel memphisto88, za jeho úsilí mu děkujeme. Memphisto88 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Někdo to rád jinak

Někdo to rád jinak

Prenikavo ľudská ľahká komédia o strete protichodných charakterov, sociálnych prostredí a ich vzájomnej príťažlivosti Online online film vyniká podrobnou charakterovou kresbou, citom pre dialóg s príchuťou každodennej trápnosti, rozpačitosti, ale aj ľudskej nehy. Autentické režijné prevedenie a herecké výkony robia z filmu reprezentatívny príklad súčasnej európskej kinematografie sústredenej na štúdium medziľudských vzťahov. Príbeh sa sústredí na snahy úspešného podnikateľa a novozbohatlíka získať si priazeň chudobnej starnúcej herečky... shlédnout film »

Nevěsta

Nevěsta

Snímek Nevěsta vypráví příběh rodiny z Yozgatu, jež se přestěhuje do Istanbulu, vyvine značné úsilí, aby se přizpůsobila novým životním podmínkám a nakonec musí bojovat o samotnou existenci Online online film je jedním z nejlepších děl pojednávajících o přesídlení z venkova do metropole, jaká v turecké kinematografii najdeme. Nevěsta představuje první část mezinárodně uznávané trilogie režiséra Lütfiho Akada a je jednoznačně považována za nejúspěšnější. Další dva díly trilogie přišly s filmy zdarma Svatba a Prokleté peníze... shlédnout film »