Shadow on the Wall (1950)

Dnes je 23.1. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Shadow on the Wall zdarma

 • Rok uvedení: 1950
 • Délka filmu: 1 hod 24 min
 • Země původu:  USA
 • Originální jazyk: Angličtina
 • Žánr: Drama, Film-Noir, Krimi, Thriller
 • Formát obrazu: 1.37:1  (Akademie)
 • Barevné podání: Černobílý
 • Zvuk: Mono

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režíroval:

Pat Jackson  (103 let)

Producent filmu:

Robert Sisk  (116 let)

Hudbu k filmu vytvořil:

André Previn  (90 let)

Kamera a efekty:

Ray June  (†63 let)

Film uveden také pod názvy:

 • I skia tou dolofonou
 • Drohende Schatten
 • Тень на стене
 • Shadow on the Wall

Oficiální distributor:

Metro-Goldwyn-Mayer (MGM)

Shlédnout Shadow on the Wall film z roku 1950 online

Shadow on the Wall

Shlédnout film Shadow on the Wall

Videosoubor: rip_shonthwa_1950.mpeg

Stopáž: 01:24:12 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Frank Darien  (Law Librarian)Zachary Scott  (David I. Starrling)Tom Helmore  (Crane Weymouth)Jimmy HuntAnn Sothern  (Dell Faring)Barbara Billingsley  (Olga)Dell Henderson  (Juror)John McIntire  (Pike Ludwell)Nancy Davis  (Dr. Caroline Canford)William H. O'Brien  (Juror)Gigi Perreau  (Susan Starrling)Lilian Bond  (Attendant)Pierre Watkin  (Dr. Dan Hodge)Arthur Tovey  (Elevator Operator)Cosmo Sardo  (Hairdresser)Don Haggerty  (Night Duty Physician)George Eldredge  (Prosecuting Attorney)Roger Moore  (Mr. Townsend)James R. Scott  (Journalist)John Indrisano  (Juror)William Bailey  (Juror)Beatrice Gray  (Nurse)Robert Haines  (Juror)Ruth Lee  (First Nurse)George Magrill  (Prison Guard)Helen Dickson  (Matronly Woman)Kathleen O'Malley  (Telephone Operator)Jimmy Hunt  (Boy)Helen Eby  (Mother)A. Cameron Grant  (District Attorney)Helen Brown  (Miss Burke)David Alpert  (Orderly)Robert Jewett  (Doctor)John Maxwell  (Jury Foreman)Thomas Browne Henry  (Judge)Jimmy Hawkins  (Boy)Estelle Etterre  (Kittenish Woman)Wanda Cantlon  (Attendant)Ethel Tobin  (Counter Girl)William O'Leary  (Juror)Lyle Clark  (Intern)Dian Fauntelle  (Nurse)Kristine Miller  (Celia Starrling)Dorinda Clifton  (Nurse)Kay Mansfield  (Matronly Woman)Marcia Van Dyke  (Secretary)Anthony Sydes  (Bobby)

Certifikace:více informací o MPAA

USA (Approved)

Datum uvedení do kin nebo online:

 • USA 19. 5. 1950

Film Shadow on the Wall přidal do databáze uživatel memphisto88, za jeho úsilí mu děkujeme. Memphisto88 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Hayuta and Berl

Hayuta and Berl

Starnutie je každodenná tragédia, ktorú online film zviditeľňuje a transformuje na katarzný výjav. Až do príchodu filmu Láska od Michaela Hanekeho, tohtoročného víťaza Zlatej palmy, klasické snímky ako Umberto D od Vittoria Da Sicu, alebo Balada o Narajame od Keisuke Kinoshita, zvyčajne predstavovali starých ľudí presne v čase, kedy si uvedomujú, že ich už nikto nepotrebuje. V tomto filme tvoria Hayuta a Berl postarší pár ľudí, ktorí sa nedokážu prispôsobiť súčasnému Izraelu a spoločenským zmenám, ktoré ich obklopujú... shlédnout film »

Filmový dobrodruh Karel Zeman

Filmový dobrodruh Karel Zeman

Dokumentární online film Karel Zeman - filmový dobrodruh je životopisným filmem, který se ohlíží za životem, dílem a významem klasika světového filmu. Zároveň odhaluje inspirativní zdroje jeho tvorby, ohlas ve světě a nahlédne do kuchyně průkopníka filmových triků. Pokud spočteme ceny z festivalů, divácký ohlas v zahraniční distribuci i množství publikací a počet filmových tvůrců, kteří Karla Zemana uvádějí jako inspirační zdroj, dojdeme k závěru, že Karel Zeman je jedním z nejúspěšnějších a nejvíce ceněných českých filmařů ve světě... shlédnout film »