Meitó Bidžómaru (1945)

Dnes je 5.12. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Meitó Bidžómaru zdarma

  • Rok uvedení: 1945
  • Délka filmu: 1 hod 05 min
  • Země původu:  Japonsko
  • Žánr: Drama

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režíroval:

Kendži Mizoguči  (†58 let)

Shlédnout Meitó Bidžómaru film z roku 1945 online

Meitó Bidžómaru

Shlédnout film Meitó Bidžómaru

Videosoubor: MeitoBidzomaru.flv

Stopáž: 01:04:23 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Isuzu Jamada


Film Meitó Bidžómaru přidal do databáze uživatel skiara, za jeho úsilí mu děkujeme. Skiara také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.cz

Tip na dnešní den:


Moderní architektura na Slovensku

Moderní architektura na Slovensku

Dokumentárny online film režiséra Ladislava Kaboša zachytáva premeny modernej architektúry Slovenska v priebehu pohnutých desaťročí 20. storočia. Približuje 16 najvýznamnejších diel od vzniku ČSR až po súčasnosť, pričom reflektuje aj významné historické momenty zrodu moderného Slovenska Online film obsahuje vzácne dobové zábery objektov v historických súvislostiach. Odbornou garantkou dokumentu je Henrieta Moravčíková, vedecká pracovníčka Ústavu stavebníctva a architektúry SAV. Kameramanom filmu je Dodo Šimončič... shlédnout film »

Nákupčí peří

Nákupčí peří

Jugoslávský barevný online film Nákupčí peří režiséra Aleksandra Petroviče je nesporně nejvýznamnějším činem a mezinárodně nejúspěšnějším dílem jugoslávské kinematografie posledních let. Vypráví baladický milostný příběh z jugoslávské Vojvodiny, z kraje, v němž žije pohromadě zcela nezvyklá směsice národností. Vedle Srbů, Slovinců, Rumunů a Maďarů je zde i velké množství Cikánů. A právě ti jsou hrdiny Petrovičova filmu... shlédnout film »