Sedam i po (2006)

Dnes je 27.11. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Sedam i po zdarma

 • Rok uvedení: 2006
 • Délka filmu: 1 hod 50 min
 • Země původu:  Srbsko
 • Originální jazyk: Srbština
 • Žánr: Drama, Komedie
 • Barevné podání: Barevný

Hodnocení filmu:

7.9 / 10

Film režíroval:

Miroslav Momcilović  (52 let)

Producenti filmu:

Miroslav Momcilović  (52 let)Branislav Trifunovic  (43 let)Vlatko DzogovicIgor Turcinovic

Hudbu k filmu vytvořili:

Vladimir Divljan  (63 let)Boris Bunjac

Kamera a efekty:

Dimitrije Jokovic

Film uveden také pod názvy:

 • Seven and a Half
 • Hét és fél: Történet hét halálos bűnről
 • Antihristi
 • Седам и по
 • Siedem i pól
 • Sedam i po

Shlédnout Sedam i po film z roku 2006 online

Srbská černá komedie se skládá ze sedmi povídek na téma sedmi smrtelných hříchů. Vypráví o každodenním životě lidí v současném Novém Bělehradu. Antihrdinové filmu jakoby ztratili vlivem války a společenského rozkladu sebekontrolu a smysl pro společenský řád. Potácejí se ve svých vášních, slabostech a pokřivené morálce, které film ukazuje jako podmíněné, ale dává jim i univerzální přesah. Snímek se sarkastickým pohledem buduje obraz stavu srbské společnosti v postmiloševičovské éře. Pojmenovává přetrvávající vlivy nacionalismu a mýty o srbské výlučnosti.

Zdroj: doporučený popis od distributora


Sedam i po

Shlédnout film Sedam i po

Videosoubor: SedamIPo.mov

Stopáž: 01:49:23 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Boris Komnenic  (Radoje)Nikola Djuricko  (Simke)Nenad JezdicZorka Manojlovic  (Bakica)Mira Stupica  (Milica)Mladen Nelevic  (Bure)Marija Karan  (Koviljka)Radoslav Milenković  (Spahija)Milos Samolov  (Banjac)Branislav Trifunovic  (Keboja)Gordan Kičić  (Srdjan)Bora Nenic  (Odrpanac)Milos Timotijevic  (Tadija)Branko Vidakovic  (Obrad)Milan Gutovic  (Voditelj)Goran Sultanovic  (Politicar)Milica Mihajlovic  (Goga)Dubravko Jovanovic  (Rajkovic)Ana Maljevic  (Doktorka)Tomislav Trifunovic  (Cale)Boris Milivojevic  (Konda)Marko Vasovic  (Samir)Natasa Markovic  (Verica)Nenad Jezdic  (Adam)Ljubinka Klaric  (Zorica)Aleksandra Jankovic  (Novinarka)Srdjan Miletic  (Musa)Nikola Vujovic  (Radule)Gordana Djurdjevic  (Keva)Andjelika Simic  (Sluzbenica u posti)Ksenija Bujisic  (Devojcica)Kokan Mladenovic  (Dojcin)Ahmed Buric  (Konobar 1)Dejan Momcilovic  (Konobar 2)Ana Stanic  (Stanarka)Marija Arsic  (Konobarica)Veselina Mihajlovic  (Extra)

Datum uvedení do kin nebo online:

 • Velká Británie 29. 9. 2006

Film Sedam i po přidal do databáze uživatel beruska123, za jeho úsilí mu děkujeme. Beruska123 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Ikony

Ikony

Dokument o vývoji východoslovenskej ikony Online online film získal Hlavnú cenu v kategórii populárno-vedeckých filmov na Dňoch krátkeho filmu v Karlových Varoch v roku 1967 a Hlavnú cenu v kategórii filmov o výtvarnom umení na Arsfilme Kroměříž v roku 1967. Za réžiu filmu bol Martinovi Slivkovi udelený Igric. shlédnout film »

Slušné mrtvé dívky

Slušné mrtvé dívky

Film online zdarma vypráví o dvou dívkách, Ivě a Mariji, jež si pronajmou byt, aby se mohly skrýt se svojí láskou. Co mělo být idylickými chvílemi se ale brzy dramaticky změní, když Ivu znásilní syn jejich domácí. V centru filmu nestojí lesbická láska, ale chování okolí, které se proti nepříteli dokáže spojit. Nápad na online film dostal jeho autor v půli 90. let., kdy homosexuální láska byla v Chorvatsku ještě tabu. Autor ji ukazuje jako nutnost k vyrovnání se stejně jako další znaky současného života... shlédnout film »