Sedam i po (2006)

Dnes je 3.8. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Sedam i po zdarma

 • Rok uvedení: 2006
 • Délka filmu: 1 hod 50 min
 • Země původu:  Srbsko
 • Originální jazyk: Srbština
 • Žánr: Drama, Komedie
 • Barevné podání: Barevný

Hodnocení filmu:

7.9 / 10

Film režíroval:

Miroslav Momcilović  (51 let)

Producenti filmu:

Miroslav Momcilović  (51 let)Branislav Trifunovic  (43 let)Vlatko DzogovicIgor Turcinovic

Hudbu k filmu vytvořili:

Vladimir Divljan  (62 let)Boris Bunjac

Kamera a efekty:

Dimitrije Jokovic

Film uveden také pod názvy:

 • Seven and a Half
 • Hét és fél: Történet hét halálos bűnről
 • Antihristi
 • Седам и по
 • Siedem i pól
 • Sedam i po

Shlédnout Sedam i po film z roku 2006 online

Srbská černá komedie se skládá ze sedmi povídek na téma sedmi smrtelných hříchů. Vypráví o každodenním životě lidí v současném Novém Bělehradu. Antihrdinové filmu jakoby ztratili vlivem války a společenského rozkladu sebekontrolu a smysl pro společenský řád. Potácejí se ve svých vášních, slabostech a pokřivené morálce, které film ukazuje jako podmíněné, ale dává jim i univerzální přesah. Snímek se sarkastickým pohledem buduje obraz stavu srbské společnosti v postmiloševičovské éře. Pojmenovává přetrvávající vlivy nacionalismu a mýty o srbské výlučnosti.

Zdroj: doporučený popis od distributora


Sedam i po

Shlédnout film Sedam i po

Videosoubor: SedamIPo.mov

Stopáž: 01:49:23 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Boris Komnenic  (Radoje)Nikola Djuricko  (Simke)Nenad JezdicZorka Manojlovic  (Bakica)Mira Stupica  (Milica)Mladen Nelevic  (Bure)Marija Karan  (Koviljka)Radoslav Milenković  (Spahija)Milos Samolov  (Banjac)Branislav Trifunovic  (Keboja)Gordan Kičić  (Srdjan)Bora Nenic  (Odrpanac)Milos Timotijevic  (Tadija)Branko Vidakovic  (Obrad)Milan Gutovic  (Voditelj)Goran Sultanovic  (Politicar)Milica Mihajlovic  (Goga)Dubravko Jovanovic  (Rajkovic)Ana Maljevic  (Doktorka)Tomislav Trifunovic  (Cale)Boris Milivojevic  (Konda)Marko Vasovic  (Samir)Natasa Markovic  (Verica)Nenad Jezdic  (Adam)Ljubinka Klaric  (Zorica)Aleksandra Jankovic  (Novinarka)Srdjan Miletic  (Musa)Nikola Vujovic  (Radule)Gordana Djurdjevic  (Keva)Andjelika Simic  (Sluzbenica u posti)Ksenija Bujisic  (Devojcica)Kokan Mladenovic  (Dojcin)Ahmed Buric  (Konobar 1)Dejan Momcilovic  (Konobar 2)Ana Stanic  (Stanarka)Marija Arsic  (Konobarica)Veselina Mihajlovic  (Extra)

Datum uvedení do kin nebo online:

 • Velká Británie 29. 9. 2006

Film Sedam i po přidal do databáze uživatel beruska123, za jeho úsilí mu děkujeme. Beruska123 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Pět překážek

Pět překážek

V prvním dokumentu z dílny tvůrců manifestu Dogma 95 vyzval Lars Von Trier svého učitele, klasika dánského dokumentu Jorgena Letha, aby pěti různými způsoby natočil remake svého slavného filmu The Perfect Human (1967). Ve filmu, který je spíše soubojem plným zákeřných pastí, musí Leth využít všechny své filmařské zkušenosti a dostat se tak na samou hranici svých dovedností Online online film se pohybuje od Kuby přes vykřičenou Bombajskou čtvrť, dobrodružnou animaci a digitální záznam á la Dogma 95 až k Lethovu současnému domovu na Haiti... shlédnout film »

Letec

Letec

Život Howarda Hughese patří k nejvíce fascinujícím příběhům, jaké Amerika předchozího století zrodila. Tento letecký průkopník, řežisér i producent, ropný magnát a muž nejedné další činnosti a tváře totiž vynikal nejen svým všestranným talentem, ale i svou výstřední povahou. A online film THE AVIATOR v režii legendárního Martina Scorseseho (Zuřící býk, Mafiáni) se bude soustředit právě na nejzajímavější úsek Hughesovy (Leonardo DiCaprio) životní dráhy... shlédnout film »