Sedam i po (2006)

Dnes je 22.10. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Sedam i po zdarma

 • Rok uvedení: 2006
 • Délka filmu: 1 hod 50 min
 • Země původu:  Srbsko
 • Originální jazyk: Srbština
 • Žánr: Drama, Komedie
 • Barevné podání: Barevný

Hodnocení filmu:

7.9 / 10

Film režíroval:

Miroslav Momcilović  (50 let)

Producenti filmu:

Miroslav Momcilović  (50 let)Branislav Trifunovic  (42 let)Vlatko DzogovicIgor Turcinovic

Hudbu k filmu vytvořili:

Vladimir Divljan  (61 let)Boris Bunjac

Kamera a efekty:

Dimitrije Jokovic

Film uveden také pod názvy:

 • Seven and a Half
 • Hét és fél: Történet hét halálos bűnről
 • Antihristi
 • Седам и по
 • Siedem i pól
 • Sedam i po

Shlédnout Sedam i po film z roku 2006 online

Srbská černá komedie se skládá ze sedmi povídek na téma sedmi smrtelných hříchů. Vypráví o každodenním životě lidí v současném Novém Bělehradu. Antihrdinové filmu jakoby ztratili vlivem války a společenského rozkladu sebekontrolu a smysl pro společenský řád. Potácejí se ve svých vášních, slabostech a pokřivené morálce, které film ukazuje jako podmíněné, ale dává jim i univerzální přesah. Snímek se sarkastickým pohledem buduje obraz stavu srbské společnosti v postmiloševičovské éře. Pojmenovává přetrvávající vlivy nacionalismu a mýty o srbské výlučnosti.

Zdroj: doporučený popis od distributora


Sedam i po

Shlédnout film Sedam i po

Videosoubor: SedamIPo.mov

Stopáž: 01:49:23 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Boris Komnenic  (Radoje)Nikola Djuricko  (Simke)Nenad JezdicZorka Manojlovic  (Bakica)Mira Stupica  (Milica)Mladen Nelevic  (Bure)Marija Karan  (Koviljka)Radoslav Milenković  (Spahija)Milos Samolov  (Banjac)Branislav Trifunovic  (Keboja)Gordan Kičić  (Srdjan)Bora Nenic  (Odrpanac)Milos Timotijevic  (Tadija)Branko Vidakovic  (Obrad)Milan Gutovic  (Voditelj)Goran Sultanovic  (Politicar)Milica Mihajlovic  (Goga)Dubravko Jovanovic  (Rajkovic)Ana Maljevic  (Doktorka)Tomislav Trifunovic  (Cale)Boris Milivojevic  (Konda)Marko Vasovic  (Samir)Natasa Markovic  (Verica)Nenad Jezdic  (Adam)Ljubinka Klaric  (Zorica)Aleksandra Jankovic  (Novinarka)Srdjan Miletic  (Musa)Nikola Vujovic  (Radule)Gordana Djurdjevic  (Keva)Andjelika Simic  (Sluzbenica u posti)Ksenija Bujisic  (Devojcica)Kokan Mladenovic  (Dojcin)Ahmed Buric  (Konobar 1)Dejan Momcilovic  (Konobar 2)Ana Stanic  (Stanarka)Marija Arsic  (Konobarica)Veselina Mihajlovic  (Extra)

Datum uvedení do kin nebo online:

 • Velká Británie 29. 9. 2006

Film Sedam i po přidal do databáze uživatel beruska123, za jeho úsilí mu děkujeme. Beruska123 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Sám ve stěně

Sám ve stěně

Hlavním hrdinou filmu je třiadvacetiletý Alex Honnold, který zdolává ty největší stěny bez jištění. Za každou sebemenší chybu ho může potkat trest nejvyšší - smrt. Ve snímku se pokusí o rekordní sólo výstup na 600 metrů vysokou stěnu na Half Dome. Teprve tam Alex poprvé pozná, co je to strach Online online film získal ocenění na všech festivalech, kterých se účastnil. shlédnout film »

Katina

Katina

Katina je krásavica, ktorá bola vždy stredom pozornosti. Sama žartom hovorí, že žije z náhodných stretnutí a z rýchlych rozchodov. Bezstarostne míňa dedičstvo po tete. Ani vedúci brigády nie je nadšený príchodom takéhoto ľahtikárskeho dievčaťa na stavbu. Aby sa zabezpečil pred nepríjemnosťami, zverí "patronát" nad Katinou svojmu obľúbencovi. Medzi mladými ľuďmi sa však zrodí ozajstná láska .... (popis k filmu z časopisu Film online zdarma a divadlo 1977) shlédnout film »