Přehrát zdarma tv film: Dětská ZOO s Whoopi Goldberg (2000)

Dnes je 26.1. 2021, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Přehrát: Dětská ZOO s Whoopi Goldberg


TV Film
Dětská ZOO s Whoopi Goldberg zdarma

Hodnocení tv filmu:

0 / 10

TV Film uveden také pod názvy:

  • In the Wild" Zoo Babies with Whoopi Goldberg

Shlédnout Dětská ZOO s Whoopi Goldberg tv film z roku 2000 online

Kombinácia príťažlivosti filmových hviezd a zvierat vytvára výborné predpoklady pre dobrú zábavu. Každý z oslovených hercov si vybral zviera, ktoré mu je sympatické a nakrútil s ním unikátny príbeh.: John Cleese s lemúrmi, Timothy Dalton s vlkmi, Whoopi Goldbergová s mláďatami v ZOO, Goldie Hawnová s ázijskými slonmi, Anthony Hopkins s levmi, Julia Robertsová s orangutánmi... Dokument Operation Lemur s Johnom Cleesom vyhral 1.cenu na festivale prírodospisných filmov v Missoule a bol nominovaný na ocenenie BAFTA.

Zdroj: doporučený popis od distributora


Dětská ZOO s Whoopi Goldberg

Shlédnout tv film Dětská ZOO s Whoopi Goldberg

Videosoubor: DetskaZooSWhoopiGoldberg.mov

Stopáž: 00:52:23 Přehrát tv film ZDARMA

v TV Filmu hrají:

Whoopi Goldberg  (Sama sebe)

Certifikace:více informací o MPAA

UK (E)

Datum uvedení do kin nebo online:

  • Velká Británie 26. 12. 1999

Tématicky podobné tituly:

Na samotě u lesa  (1976)Lví král  (1994)Ropáci  (1988)Anima Mundi  (1992)Proč se psi smějí a šimpanzi pláčou  (1999)Americká divočina  (1997)Dětská ZOO s Whoopi Goldberg  (2000)Báječná show  (2002)Bílí lvi  (1981)Spoilt Earth, The  (2006)


Film Dětská ZOO s Whoopi Goldberg přidal do databáze uživatel cjorsi, za jeho úsilí mu děkujeme. Cjorsi také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Pomsta bratra

Pomsta bratra

Režisér filmu Mike Hodges natočil online film o pomstě a konfliktech, které se objeví, když zkoušíte utéct minulosti. Will Graham (Clive Owen), bývalý zločinec se vrací zpět do podsvětí, poté co jeho bratr Davey (Jonathan Rhys Meyers) spáchá sebevraždu. Will věří, že Davey byl k sebevraždě donucen a začíná pátrat. Podaří se mu pomstít bratrovu smrt? shlédnout film »

Učiteľka

Učiteľka

Slovenský krátký dokumentární online film s velkou působivostí vypráví o životě a práci učitelky ze Stupavy, Vilmy Potmanové, které byl za celoživotní zásluhy udělen Řád republiky.(FILMOVÝ PŘEHLED 6 / 1956) ►Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary - 1956 - Čestné uznání Veľmi rozšíreným typom dokumentárneho filmu päťdesiatych rokov boli snímky o vzorných pracovníkoch a úderníkoch, ktoré mali črty publicistického portrétu s množstvom aranžovaných scén... shlédnout film »