Untouchable (2016)

Dnes je 24.8. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Untouchable zdarma

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režíroval:

Tom Shadyac  (61 let)

Film uveden také pod názvy:

  • Untouchable (????)

Shlédnout Untouchable film z roku 2016 online

Untouchable

Shlédnout film Untouchable

Videosoubor: Untouchable.wmv

Stopáž: -1:00:-37 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Colin FirthChris Tucker


Film Untouchable přidal do databáze uživatel nezadana, za jeho úsilí mu děkujeme. Nezadana také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Animatrix

Animatrix

Vítejte do světa Animatrixu, vizionářské fúze počítačové animace a japonské školy animace, od světově nejuznávanějších tvůrců animovanch online filmů. Vychutnejte si snímek, který vznikl před filmem Matrix a dozvíte se o posledních městech lidské rasy, válce mezi stroji a lidmi a o závěrečném úpadku lidstva. Staňte se svědky posledního letu Osirise, který připravil půdu pro online film Matrix Reloaded a videohru Enter The Matrix. Doplňte si své povědomí o Matrixu a získejte informace, které jinde nenajdete. Je čas zapojit se... shlédnout film »

Umění musí bolet

Umění musí bolet

Režisér filmů Přízračný svět a Santa je úchyl! tentokrát přináší online film o talentovaném mladém malíři Jerome Platzovi (Max Minghella), který utíká ze střední školy, aby studoval na malé umělecké škole na východním pobřeží. Chce si tu splnit své největší přání – stát se největším světovým malířem, podobně jako jeho vzor Picasso. Krásu a preciznost jeho portrétů bohužel na hodinách umění nikdo neocení. Dokonce ani jeho příkré soudy o práci spolužáků a pozdější pokusy vytvořit své vlastní pseudoumění nenajdou obdivovatele. Ale někdo přeci jen Jeromeho obdivuje... shlédnout film »