Untouchable (2016)

Dnes je 27.5. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Untouchable zdarma

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režíroval:

Tom Shadyac  (60 let)

Film uveden také pod názvy:

  • Untouchable (????)

Shlédnout Untouchable film z roku 2016 online

Untouchable

Shlédnout film Untouchable

Videosoubor: Untouchable.wmv

Stopáž: -1:00:-37 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Colin FirthChris Tucker


Film Untouchable přidal do databáze uživatel nezadana, za jeho úsilí mu děkujeme. Nezadana také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Raz dva

Raz dva

"Šok, který online film Raz dva vyvolal na canneském festivalu (u diváků, tisku a poroty, která mu udělila svou Velkou cenu), nás potěšil. Se svými sedmi filmy zdarma za téměř dvacet let obsadil Edward Yang už dlouho místo ve stínu "čínomilné cinefílie" (la cinéphilie sinophile). Uznávaný, zčásti uctívaný, ale nevnímaný a nepochopený nikdy tak zřetelně jako Chou Siao-sien, vůdčí postava tchaj-wanské nové vlny, k jejímž hlavním hybatelům Yang patřil." "Ve filmu Raz dva není zkušenosti, která by nebyla kopií nebo replikou jiné zkušenosti, jejím sousedem v prostoru nebo v montáži... shlédnout film »

Pražské blues

Pražské blues

Módně stylizovaný "pocitový" online film o zahraničních studentech v Praze natočil jako svůj debut řecký absolvent FAMU, který od 70. Let působí ve své vlasti jako úspěšný filmový režisér a pedagog. Zajímavá je herecká účast předních českých jazzmanů. Plastiky online ve filmu vytvořil Jindřich Wielgus. shlédnout film »