Casa de mujeres (1942)

Dnes je 25.2. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Casa de mujeres zdarma

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režíroval:

Hudbu k filmu vytvořil:

Kamera a efekty:

Shlédnout Casa de mujeres film z roku 1942 online

Casa de mujeres

Shlédnout film Casa de mujeres

Videosoubor: 1942-CASA-DE-MUJERESH264.mkv

Stopáž: -1:00:-3 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

José Baviera


Film Casa de mujeres přidal do databáze uživatel nowka, za jeho úsilí mu děkujeme. Nowka také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.cz

Tip na dnešní den:


Těsně před nocí

Těsně před nocí

Charles Masson, úspěšný reklamní producent, udržuje poměr s mladou Laurou, kterou však v návalu vzteku zabije. Pak se vrací ke své manželce jakoby se nic nestalo. Zdá se, že spáchal dokonalý zločin, ale brzy se stává obětí vlastního svědomí… Film online zdarma Než přijde noc patří k nejlepším psychologickým thrillerům z dílny slavného francouzského režiséra Claude Chabrola Online online film se v mnohém podobá Chabrolovu staršímu filmu Nevěrná žena (také zde se jedná o vraždu vyplývající z manželské nevěry, stejné je také obsazení dvou hlavních rolí včetně jejich osobních jmen)... shlédnout film »

Město Zero

Město Zero

Režisér Karen Šachnazarov již od studentských let spolupracuje se scenáristou Alexandrem Boroďanským. Z jejich spolupráce vznikl i online film Město Zero. Jednoho dne přijede vlakem do obyčejného anonymního města (odtud i název filmu) inženýr Alexej Varakin, aby vyřídil v místní továrně obyčejnou obchodní záležitost. Události však nabývají naprosto odlišných forem, než by se dalo očekávat... shlédnout film »