Země sv. Patricka (1967)

Dnes je 12.12. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Země sv. Patricka zdarma

Hodnocení filmu:

8.1 / 10

Film režíroval:

Jan Špáta  (†74 let)

Hudbu k filmu vytvořil:

Luboš Fišer  (†64 let)

Kamera a efekty:

Jan Špáta  (†74 let)

Film uveden také pod názvy:

  • Country of St. Patrick
  • Zeme svatého Patrika

Oficiální distributor:

Krátký Film Praha

Shlédnout Země sv. Patricka film z roku 1967 online

Poetický cestopisný esej Jana Špáty byl v Irsku v roce 1968 vyhlášen nejlepším filmem o Irsku všech dob. Autor svůj dokument komentoval: „Respice finem jsem obhlížel třicet let, u Země sv. Patricka trvalo natáčení deset dnů i s cestou a oba jsou obsahově stejně hodnotné. Doba obhlídky není na kvalitě a hodnotě filmu odvislá, důležité je, jaký jsem člověk a jak hořím“. Film vyniká nadčasovou vyprávěcí polohou a mistrovským vykreslením zádumčivé atmosféry země.

Zdroj: doporučený popis od distributora


Země sv. Patricka

Shlédnout film Země sv. Patricka

Videosoubor: ZemeSvPatricka.mp4

Stopáž: 00:28:23 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Miroslav Macháček


Film Země sv. Patricka přidal do databáze uživatel Violka747, za jeho úsilí mu děkujeme. Violka747 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Neuvěřitelné vlastnosti včel

Neuvěřitelné vlastnosti včel

Možná, že v blízké budoucnosti budou včely vyhledávat v letištních a nádražních halách zavazadla obsahující výbušninu. Zní to sice jako myšlenka z vědeckofantastického filmu, ale zdá se, že to brzy bude běžná realita. Mohly by rovněž pomoci se včasnou detekcí bakterií nebo virů zneužitých teroristy či s lokalizací min na válečných polích. Jejich přínos člověku a schopnosti jsou překvapivé. Tento online film je věnován právě včelám, které se v poslední době staly díky masovému a celosvětovému užívání insekticidů ohroženým druhem. shlédnout film »

Válka živě

Válka živě

Co se asi musí stát, aby filmové ateliéry zůstaly prázdné... Bělehrad se připravuje na bombardování vojsky NATO, ale filmový štáb v čele s producentem se snaží dokončit online film za každou cenu. Hlavní roli vytváří jeho americký přítel Harvey, docházejí peníze a ve studiu se objevuje příslušník státní policie Mileta. Nezůstalo utajeno, že někteří členové štábu nesdílejí nadšení pro režim Slobodana Miloševiče. Mileta má dozírat na průběh a správné vlastenecké vyznění natáčeného filmu... shlédnout film »