Země sv. Patricka (1967)

Dnes je 11.7. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Země sv. Patricka zdarma

Hodnocení filmu:

8.1 / 10

Film režíroval:

Jan Špáta  (†74 let)

Hudbu k filmu vytvořil:

Luboš Fišer  (†64 let)

Kamera a efekty:

Jan Špáta  (†74 let)

Film uveden také pod názvy:

  • Country of St. Patrick
  • Zeme svatého Patrika

Oficiální distributor:

Krátký Film Praha

Shlédnout Země sv. Patricka film z roku 1967 online

Poetický cestopisný esej Jana Špáty byl v Irsku v roce 1968 vyhlášen nejlepším filmem o Irsku všech dob. Autor svůj dokument komentoval: „Respice finem jsem obhlížel třicet let, u Země sv. Patricka trvalo natáčení deset dnů i s cestou a oba jsou obsahově stejně hodnotné. Doba obhlídky není na kvalitě a hodnotě filmu odvislá, důležité je, jaký jsem člověk a jak hořím“. Film vyniká nadčasovou vyprávěcí polohou a mistrovským vykreslením zádumčivé atmosféry země.

Zdroj: doporučený popis od distributora


Země sv. Patricka

Shlédnout film Země sv. Patricka

Videosoubor: ZemeSvPatricka.mp4

Stopáž: 00:28:23 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Miroslav Macháček


Film Země sv. Patricka přidal do databáze uživatel Violka747, za jeho úsilí mu děkujeme. Violka747 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Sentiment

Sentiment

Adept se vydal za filmovým režisérem na penzi, jehož dílo jsme měli v úctě, aby se svým filmem přiblížil k myšlení, cítění a tvorbě; tedy udělal film. Okolnosti tomu chtěly, že zůstával se starým mužem, a na online film na čas pozapomněl. Když starý režisér umřel, adept si připadal opuštěný. Doba, po kterou se setkávali, ho naplnila, ale nevěděl, jak naplnit předsevzetí, přestože jsme věděli, jak se dělá film Online film inspirovaný setkáním s režisérem Vláčilem a jeho filmy zdarma Na podzim roku 1999 začali vznikat obrazy filmu inspirované místy realizace Vláčilových online filmů... shlédnout film »

Sextánka

Sextánka

Německá verze melodramatu "Sextánka". Obě verze režíroval Svatopluk Innemann a v obou hlavní role hrál Rolf Wanka. Námět k oběma verzím byl již v českém filmu zpracován v roce 1927 režisérem Josefem Medeotti - Boháčem. NFA online film nearchivuje, ale Bundesarchiv - Filmarchiv v Berlíně negativ o délce 2309 metrů a ruský Gosfilmofond Rossi, Belyje Stolby negativ o délce 2270 metrů Online film byl ještě uváděn pod názvy "Erste Liebe" a "Die Sextanerin" - německý distribuční název v ČSR. shlédnout film »