Žena dneška (1954)

Dnes je 16.6. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Žena dneška zdarma

  • Rok uvedení: 1954
  • Délka filmu: 1 hod 36 min
  • Země původu:  Západní Německo
  • Originální jazyk: Němčina
  • Žánr: Drama
  • Barevné podání: Černobílý
  • Zvuk: Mono

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režíroval:

Paul Verhoeven  (†74 let)

Producenti filmu:

Erwin Gitt  (109 let)Willy Zeyn  (112 let)

Hudbu k filmu vytvořil:

Fritz Wenneis  (130 let)

Film uveden také pod názvy:

  • Eine Frau von heute

Oficiální distributor:

Fama-Film

Shlédnout Žena dneška film z roku 1954 online

Paula Verhoevena "Žena dneška" je vzat ze současného života. Film reší problémy dnešního manželství, v němž jsou oba manželé zaměstnáni, a jejich práce - zejména pak práce ženy vnáší disharmonické prvky do jejich manželského soužití. Hrdinka filmu Toni Benderová se příliš stará o svůj velkoobchod s jižním ovocem a nepečuje o svého manžela Heinze tak dokonale, jak by podle jeho představ měla. Vede to k tomu, že se Heinz zamiluje do jiné, mladší a hezčí ženy, která hlavně má pro něj více času. Když Toni zjistí manželovu nevěru, chce se dát rozvést a odstěhuje se od něho. Na obchodní cestě pozná mladého a sympatického Itala Alde Matteie, kterému se zalíbí. Rovněž on jí není zcela lhostejný, avšak stále ještě má ráda Heinze a nechce mu nevěru odplácet nevěrou. Heinz také nemůže na svou zenu zapomenout, zvláště když po čase pozná povrchnost své milenky. A tak oba manželé, kteří se stále ještě mají rádi, ač to nechtějí přiznat ani sobě ani jiným, poznají pod hrozbou rozchodu, že oba měli kousek pravdy ve svých vzájemných výhradách, ale ani jeden neměl pravdu celou. Přijdou k názoru, že rozumný kompromis a vzájemné pochopení a respektování práce druhého je vedle lásky jedinou možnou základnou šťastného manželství. Toto poznání je opět smíří. (FILMOVÝ PŘEHLED 7 / 1957)

Zdroj: doporučený popis od distributora


Žena dneška

Shlédnout film Žena dneška

Videosoubor: ZenaDneska.wmv

Stopáž: 01:35:23 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Curd Jürgens  (Heinz Bender)Carsta Löck  (Ida)Leo SiedlerAnnie Rosar  (Frau Publik)Luise Ullrich  (Toni Bender)Robert Freitag  (Aldo Mattei)Heini Göbel  (Hugo Beierle)Michl LangMarianne Brauns  (Marie)Otto BrüggemannLis Van Essen


Film Žena dneška přidal do databáze uživatel misulik2266, za jeho úsilí mu děkujeme. Misulik2266 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Animatrix

Animatrix

Vítejte do světa Animatrixu, vizionářské fúze počítačové animace a japonské školy animace, od světově nejuznávanějších tvůrců animovanch online filmů. Vychutnejte si snímek, který vznikl před filmem Matrix a dozvíte se o posledních městech lidské rasy, válce mezi stroji a lidmi a o závěrečném úpadku lidstva. Staňte se svědky posledního letu Osirise, který připravil půdu pro online film Matrix Reloaded a videohru Enter The Matrix. Doplňte si své povědomí o Matrixu a získejte informace, které jinde nenajdete. Je čas zapojit se... shlédnout film »

Glaneurs et la glaneuse... deux ans après, Les

Glaneurs et la glaneuse... deux ans après, Les

Mnoho dokumentů o filmech nabízí pro naši radost nebo informaci záběry z doby před vznikem filmu, přípravu, herecké zkoušky, hledání lokací, záběry z natáčení nebo anekdoty z výroby filmu, čemuž se v poangličtělé francouzské hantýrce říká „making of“. My jsme se naopak rozhodli „vyprávět online film poté“, tedy to, co se stalo po premiéře filmu Všichni možní sběrači a já. shlédnout film »