General Post (1920)

Dnes je 18.6. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
General Post zdarma

Hodnocení filmu:

0 / 10

Shlédnout General Post film z roku 1920 online

General Post

Shlédnout film General Post

Videosoubor: GeneralPost-DVD-ReLeAsE.mpeg

Stopáž: 00:00:55 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Lilian Braithwaite


Film General Post přidal do databáze uživatel Nicolas69, za jeho úsilí mu děkujeme. Nicolas69 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.cz

Tip na dnešní den:


Ratatouille

Ratatouille

Oscarem oceněný režisér Brad Bird a vypravěčští mistři z Pixar Animation Studios uvádějí online film Ratatouille, nejoriginálnější komedii letošního léta o tak bizarním přátelství, jaké si jen lze představit. Hlavním hrdinou filmu je krysák Remy, který odvážně sní o tom, že se stane vyhlášeným kuchařem v pařížské pětihvězdičkové restauraci. Společně se zkrachovalým vynašečem kuchyňských odpadků Linguinim se vydají za svým cílem stát se nejvyhlášenějším kuchařem v Paříži.Remy měl celý život dokonalý čich a na krysu také velice neobvyklý sen: vařit v luxusní restauraci... shlédnout film »

Murs, murs

Murs, murs

Mur Murs je dokumentární online film o „nástěnných malbách“ v Los Angeles, tedy o malbách na zdích tohoto města. Kdo je maluje. Kdo je platí. Kdo se na ně dívá. Jak se toto město, které je hlavním městem filmu, ukazuje bez triků, se svými obyvateli a svými šeptajícími zdmi. Kalifornské zdi promlouvají k Francouzce, která je objevuje. shlédnout film »