Ma and Pa Kettle at Waikiki (1955)

Dnes je 21.11. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Ma and Pa Kettle at Waikiki zdarma

  • Rok uvedení: 1955
  • Délka filmu: 1 hod 19 min
  • Země původu:  USA
  • Originální jazyk: Angličtina, Havajština
  • Žánr: Komedie
  • Formát obrazu: 1.85:1  (Akademie standard)
  • Barevné podání: Černobílý
  • Zvuk: Mono

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režírovali:

Lee Sholem  (106 let)

Producent filmu:

Leonard Goldstein  (116 let)

Hudbu k filmu vytvořil:

Henry Mancini  (†70 let)

Kamera a efekty:

Clifford Stine  (113 let)

Film uveden také pod názvy:

  • Ma and Pa Kettle at Waikiki

Oficiální distributor:

Universal International Pictures (UI)

Shlédnout Ma and Pa Kettle at Waikiki film z roku 1955 online

Ma and Pa Kettle at Waikiki

Shlédnout film Ma and Pa Kettle at Waikiki

Videosoubor: ma_and_pa_kettle_at_waikiki_rrk.mpeg

Stopáž: 01:17:09 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Russell Johnson  (Eddie Nelson)Lori NelsonMarjorie Main  (Ma Kettle)Richard Reeves  (Lefty Conway)Ben Chapman  (Extra)Dee Carroll  (Secretary)Myron Healey  (Marty)Percy Kilbride  (Pa Kettle)Ralph Peters  (Barber)Ben Welden  (Shorty Bates)Frank Marlowe  (Chauffeur)Ric Roman  (Chuck Collins)Harold Goodwin  (Dr. Barnes)Esther Dale  (Birdie Hicks)Cosmo Sardo  (Barber)Sally Yarnell  (Clerk)Leon Lontoc  (Rickshaw Driver)Byron Kane  (Prof. Gilfallen)William Bailey  (Board Member)Cindy Garner  (Secretary)Helen Dickson  (Bit Role)Lori Nelson  (Rosie Kettle)Bob Donnelly  (Clerk)Donna Leary  (Sally Kettle)Ezelle Poule  (Party Host)Kenneth Gibson  (Board Member)Grace Hayle  (Party Host)Judy Wiard  (Secretary)Rudy Lee  (Billy Kettle)Oliver Blake  (Geoduck)Jon Gardner  (Benjamin Kettle)Dorothy Neumann  (Miss Pennyfeather)Lowell Gilmore  (Robert Coates)Beverly Mook  (Eve Kettle)Fay Roope  (Fulton Andrews)Arthur D. Gilmour  (Bradley)Ronnie Rondell Jr.  (Donnie Kettle)Byron Palmer  (Bob Baxter)Bonnie Kay Eddy  (Susie Kettle)Norman Field  (Dr. Fabian)Teddy Hart  (Crowbar)Timmy Hawkins  (Teddy Kettle)Charles Lung  (Papa Lotus)Alan Harris  (Barber)Claudette Thornton  (Rodney Kettle's Secretary)Larry Williams  (Board Member)Sandra Spence  (Pa's Secretary)Lois Wilde  (Boat Passenger)Jackie Jackson  (Henry Kettle)Mabel Albertson  (Teresa Andrews)Hilo Hattie  (Mama Lotus)George Piltz  (Outrigger Driver)Faire Binney  (Party Host)Timothy A. Miguel  (April Lotus)Pat Goldin  (Painter)Charles Mauu  (Doorman)Loring Smith  (Rodney Kettle)Margaret Brown  (Ruthie Kettle)George Arglen  (Willie Kettle)Billy Clark  (George Kettle)Jenny Linder  (Sara Kettle)Luukiuluana  (Doreen)Elana Schreiner  (Nancy Kettle)

Datum uvedení do kin nebo online:

  • USA 1. 4. 1955

Film Ma and Pa Kettle at Waikiki přidal do databáze uživatel tutunka123, za jeho úsilí mu děkujeme. Tutunka123 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Takovej barevnej vocas letící komety

Takovej barevnej vocas letící komety

Vloni v červnu zemřel Filip Topol. O půl roku později začal vznikat celovečerní dokumentární online film Takovej barevnej vocas letící komety, který vypráví o jeho životě a o historii jeho kapely Psí vojáci.Dokument by měl zachytit téměř celý život Filipa Topola, podstatu jeho osobnosti, jeho zájmy a propojení s kapelou. Tvůrci budou klást důraz na osobní, tedy ne vždy vyloženě faktografické momenty, které ukážou drsné i humorné okamžiky Topolova života. Premiéra filmu by měla být zhruba za rok. shlédnout film »

Milovat v Íránu

Milovat v Íránu

Jak mluvit o lásce a přitom zvedat oči k výšinám mešity, jak mluvit o architektuře, která vám několikrát denně v uvozovkách křičí do ucha. Krátkometrážní online film zachycuje dojmy ze setkání s Pomme a Ali Dariusovými a z návštěvy v Íránu, kam Vardová odjela natáčet několik scén filmu Jedna zpívá druhá ne. Snímek o milencích před Šáhovou mešitou v Isfahánu by se však mohl stejně tak odehrávat na jakémkoliv jiném posvátném místě, kde architektura snoubí umění a víru. shlédnout film »