Ma and Pa Kettle at Waikiki (1955)

Dnes je 23.1. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Ma and Pa Kettle at Waikiki zdarma

  • Rok uvedení: 1955
  • Délka filmu: 1 hod 19 min
  • Země původu:  USA
  • Originální jazyk: Angličtina, Havajština
  • Žánr: Komedie
  • Formát obrazu: 1.85:1  (Akademie standard)
  • Barevné podání: Černobílý
  • Zvuk: Mono

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režírovali:

Lee Sholem  (106 let)

Producent filmu:

Leonard Goldstein  (116 let)

Hudbu k filmu vytvořil:

Henry Mancini  (†70 let)

Kamera a efekty:

Clifford Stine  (113 let)

Film uveden také pod názvy:

  • Ma and Pa Kettle at Waikiki

Oficiální distributor:

Universal International Pictures (UI)

Shlédnout Ma and Pa Kettle at Waikiki film z roku 1955 online

Ma and Pa Kettle at Waikiki

Shlédnout film Ma and Pa Kettle at Waikiki

Videosoubor: ma_and_pa_kettle_at_waikiki_rrk.mpeg

Stopáž: 01:17:09 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Russell Johnson  (Eddie Nelson)Lori NelsonMarjorie Main  (Ma Kettle)Richard Reeves  (Lefty Conway)Ben Chapman  (Extra)Dee Carroll  (Secretary)Myron Healey  (Marty)Percy Kilbride  (Pa Kettle)Ralph Peters  (Barber)Ben Welden  (Shorty Bates)Frank Marlowe  (Chauffeur)Ric Roman  (Chuck Collins)Harold Goodwin  (Dr. Barnes)Esther Dale  (Birdie Hicks)Cosmo Sardo  (Barber)Sally Yarnell  (Clerk)Leon Lontoc  (Rickshaw Driver)Byron Kane  (Prof. Gilfallen)William Bailey  (Board Member)Cindy Garner  (Secretary)Helen Dickson  (Bit Role)Lori Nelson  (Rosie Kettle)Bob Donnelly  (Clerk)Donna Leary  (Sally Kettle)Ezelle Poule  (Party Host)Kenneth Gibson  (Board Member)Grace Hayle  (Party Host)Judy Wiard  (Secretary)Rudy Lee  (Billy Kettle)Oliver Blake  (Geoduck)Jon Gardner  (Benjamin Kettle)Dorothy Neumann  (Miss Pennyfeather)Lowell Gilmore  (Robert Coates)Beverly Mook  (Eve Kettle)Fay Roope  (Fulton Andrews)Arthur D. Gilmour  (Bradley)Ronnie Rondell Jr.  (Donnie Kettle)Byron Palmer  (Bob Baxter)Bonnie Kay Eddy  (Susie Kettle)Norman Field  (Dr. Fabian)Teddy Hart  (Crowbar)Timmy Hawkins  (Teddy Kettle)Charles Lung  (Papa Lotus)Alan Harris  (Barber)Claudette Thornton  (Rodney Kettle's Secretary)Larry Williams  (Board Member)Sandra Spence  (Pa's Secretary)Lois Wilde  (Boat Passenger)Jackie Jackson  (Henry Kettle)Mabel Albertson  (Teresa Andrews)Hilo Hattie  (Mama Lotus)George Piltz  (Outrigger Driver)Faire Binney  (Party Host)Timothy A. Miguel  (April Lotus)Pat Goldin  (Painter)Charles Mauu  (Doorman)Loring Smith  (Rodney Kettle)Margaret Brown  (Ruthie Kettle)George Arglen  (Willie Kettle)Billy Clark  (George Kettle)Jenny Linder  (Sara Kettle)Luukiuluana  (Doreen)Elana Schreiner  (Nancy Kettle)

Datum uvedení do kin nebo online:

  • USA 1. 4. 1955

Film Ma and Pa Kettle at Waikiki přidal do databáze uživatel tutunka123, za jeho úsilí mu děkujeme. Tutunka123 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Hayuta and Berl

Hayuta and Berl

Starnutie je každodenná tragédia, ktorú online film zviditeľňuje a transformuje na katarzný výjav. Až do príchodu filmu Láska od Michaela Hanekeho, tohtoročného víťaza Zlatej palmy, klasické snímky ako Umberto D od Vittoria Da Sicu, alebo Balada o Narajame od Keisuke Kinoshita, zvyčajne predstavovali starých ľudí presne v čase, kedy si uvedomujú, že ich už nikto nepotrebuje. V tomto filme tvoria Hayuta a Berl postarší pár ľudí, ktorí sa nedokážu prispôsobiť súčasnému Izraelu a spoločenským zmenám, ktoré ich obklopujú... shlédnout film »

Filmový dobrodruh Karel Zeman

Filmový dobrodruh Karel Zeman

Dokumentární online film Karel Zeman - filmový dobrodruh je životopisným filmem, který se ohlíží za životem, dílem a významem klasika světového filmu. Zároveň odhaluje inspirativní zdroje jeho tvorby, ohlas ve světě a nahlédne do kuchyně průkopníka filmových triků. Pokud spočteme ceny z festivalů, divácký ohlas v zahraniční distribuci i množství publikací a počet filmových tvůrců, kteří Karla Zemana uvádějí jako inspirační zdroj, dojdeme k závěru, že Karel Zeman je jedním z nejúspěšnějších a nejvíce ceněných českých filmařů ve světě... shlédnout film »